ДОИТОЛ Чистач На Прозорци Чистач На Прозорци Чистачи За Чистење Метла За Чистење Со Рачка Алатки За Бришење Подови За Домашен Трговски Центар Хотелска Канцеларија

ДОИТОЛ Чистач На Прозорци Чистач На Прозорци Чистачи За Чистење Метла За Чистење Со Рачка Алатки За Бришење Подови За Домашен

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Чистачот може речиси да исчисти се што ќе допре. Нанесувањето само лесен и нежен допир ќе се ослободи од прашина или поголеми честички. доволно издржлив за долго време на сервирање. погоден за чистење соба, кујна, автомобил, канцеларија и така натаму. Со мала тежина и дизајн на долга рачка, многу погодно за чистење на високи места и тешко достапни области. Направен од влакна, прашината нема да ви го изгребе мебелот. Купете со доверба. Ние ќе обезбедиме одлична услуга за секој клиент. Ако имате какви било прашања или сомнежи или проблеми по продажбата, ве молиме контактирајте не прво. Чистачот може речиси да исчисти се што ќе допре. Нанесувањето само лесен и нежен допир ќе се ослободи од прашина или поголеми честички. доволно издржлив за долго време на сервирање. погоден за чистење соба, кујна, автомобил, канцеларија и така натаму. Со мала тежина и дизајн на долга рачка, многу погодно за чистење на високи места и тешко достапни области. Направен од влакна, прашината нема да ви го изгребе мебелот. Купете со доверба. Ние ќе обезбедиме одлична услуга за секој клиент. Ако имате какви било прашања или сомнежи или проблеми по продажбата, ве молиме контактирајте не прво. Опис Направен од влакна, прашина е издржлив со. Кога ќе го користите за чистење на мебелот, нема да ги изгреба. Опремен со долга рачка, погоден за чистење на повисоки места и тешко достапни области. Бидејќи сте лесни, нема да се чувствувате уморни по неколку минути работа. Одличен прашина за чистење соба, кујна, автомобил, канцеларија и така натаму. Карактеристики-Материјал : Дрво+ Пп+ влакна-Боја : Бела Големина : Околу 11. 40Х6. 68Х5. 50 инчи 29. 00Х17. 00Х14. 00см-Изработен Од влакна, прашината нема да го изгребе вашиот мебел.- Прашината речиси може да исчисти се што ќе допре. Нанесувањето само лесен и нежен допир ќе се ослободи од прашина или поголеми честички.- Со мала тежина и дизајн на долга рачка, многу погодно за чистење на високи места и тешко достапни области.- доволно издржлив за долго време на сервирање.- погоден за чистење соба, кујна, автомобил, канцеларија и така натаму. Пакет Вклучувајќи 1 х домашен прашина.

Избор на клиенти

Стармакс Вебстер 59 Оригинален Прашина Со Рачка За Продолжување, Пакет од 3, 050-153 Свеж
Стармакс Вебстер 59 Оригинален Прашина Со Рачка За Продолжување, Пакет од 3, 050-153

59инчен лесентежина прав обложени продолжување рачка со вртливиот врв и висат дупка обезбедува многу ви

DEN 367.84
Свифер Прашина Прашина Комплет, Стартер Комплет Рачка &засилувач; 28 Прашина Пополнува, 1 Брои Свеж
Свифер Прашина Прашина Комплет, Стартер Комплет Рачка &засилувач; 28 Прашина Пополнува, 1 Брои

Фритеза за чистење дизајниран за растворање на печени на храна и маснотии Почнува растворање на остато�

DEN 527.20
Прашина Пополнува Со Рачка, Електростатско Абсорбента Влакна Прашина Микрофибер Прашина Четка За Чистење Дома Свеж
Свифер Прашина, Тежок Стартер Комплет, Супер Продолжувач Рачка Свеж
Свифер Прашина, Тежок Стартер Комплет, Супер Продолжувач Рачка

Супер Продолжувач Рачка Стартер Комплет доаѓа со 4 Тешки Прашина Пополнува Комплетот За Стартување На Р

DEN 0.33
1 Поставете Рачка Гумен Капак Продолжен Виткање Чистење За Внатрешни Работи-В Свеж
1 Поставете Рачка Гумен Капак Продолжен Виткање Чистење За Внатрешни Работи-В

Ве молиме дозволете малку грешка поради рачно мерење АПЛИКАЦИЈА : Одлично за чистење прашина до вашите �

DEN 763.20
Залог Прашина Плус Комплет, комплет вклучува една рачка и 2 прашина полнење Свеж
Залог Прашина Плус Комплет, комплет вклучува една рачка и 2 прашина полнење

"ЏОНСОН ВОСОК" ЗАЛОГ МУЛТИ ПОВРШИНА ПРАШИНА Отстранува Прашина Плус Остава Сите Ваши Површини Изгледа П

DEN 2.00
Микрофибер Прашина Со Долга Рачка -?Ап Прашина, Отстранлив и Перат ?ап Чистење Четка За Дома &засилувач; Кујна Свеж
Микрофибер Прашина Со Долга Рачка -?Ап Прашина, Отстранлив и Перат ?ап Чистење Четка За Дома &засилувач; Кујна

??●Големина● рачката на четката е со големина од 100 € 8,5 € 2,5 см, така што има широк опсег на чистење и ле�

DEN 3.00