Микро 100 RTCM-030-1X Гравирање Со Исклучен Врв - Единечен Крај, 30° Вклучен Агол, 3 mm Shank Dia, 0,1 mm Офсет, 7 mm Поделена Должина, 38 mm OAL, AlTiN

Микро 100 RTCM-030-1X Гравирање Со Исклучен Врв - Единечен Крај, 30° Вклучен Агол, 3 mm Shank Dia, 0,1 mm Офсет, 7 mm Поделена

DEN 793.60

Свеж

Достапно.

Дизајниран за гравирање и в-жлебување во различни апликации. Исклучен дијаметар на крајот за подобрено сечење. Поместувањето на точката (Y) претставува половина од рамниот генериран во работното парче (Работното парче рамно = 2 Y). Половина круг стил. Олеснето за мелење на десната рака.

Избор на клиенти

Ренштајг 632 131 5 К20/80 Хексагонални Умре Во Собата, Мулти-Боја Свеж
Ренштајг 632 131 5 К20/80 Хексагонални Умре Во Собата, Мулти-Боја

360° ротирачки шарки за стегање на главата за менување на конекторот и умирање Хидраулична алатка за сте�

DEN 534.40
Таис 5 ПАРЧИЊА Ремени За Заземјување На Возилото, 2 парчиња 13 x 1/2 и 3 парчиња 10 x 1/2 +Bnc Алатка За Стегање Со 10 ПАРЧИЊА Свеж
Макрокон стегање терминали ЗА поправка ЖИЦА 000979024Е Свеж
Макрокон стегање терминали ЗА поправка ЖИЦА 000979024Е

Макрокон комплет од 6 терминали за стегање (иглички) ЗА жица ЗА поправка 000979024Е (000 979 024 Е, 000979024 Е, 000979024) По

DEN 2.33
Deutsch Crimper, Knoweasy 4 Начин Алинеја, 8 Впечаток Затворени Барел Стегач Со Deutsch Стегач Алатка За Дојч Контакти - Gage Свеж Попустот
Deutsch Crimper, Knoweasy 4 Начин Алинеја, 8 Впечаток Затворени Барел Стегач Со Deutsch Стегач Алатка За Дојч Контакти - Gage

Опсег на Големини на стегање : ●Обезбедете сигурна и сигурна врска Со Алатката За Стегање Kn16, дизајнира�

DEN 431.84
Стегачи СЕРТИ КРИМП II SAHT АСИ Свеж
Стегачи СЕРТИ КРИМП II SAHT АСИ

ТЕ Поврзување Дел Број 20638461 Контактирајте не за повеќе детали! Прашајте За Попусти За Волумен И Количин�

DEN 2.33
Твидек/220 ПАРЧИЊА Алуминиумски Јамка За Стегање Ракав 1/16 Жица Јаже Ракав Кабел Стегање Ферули И Жица Јаже Стегање Алатка Свеж Попустот
Burndy U38XRT Нерѓосувачки Челик U Умре, Розова, Индекс L99 Свеж
Burndy U38XRT Нерѓосувачки Челик U Умре, Розова, Индекс L99

Посебни Карактеристики : Умре Индекс : L99 Апликација : За Y35, Y39, Y46, Y750 Хидраулична Алатка, Pat75018 V, Pat75018v Бате�

DEN 2.33
UbiGear® Мрежа/Телефон Кабел Тестер + RJ11/RJ12/RJ22/RJ45 Crimp Crimper +100 RJ45 CAT5E Cat5e Приклучок Мрежа Алатка Колекции Свеж
UbiGear® Мрежа/Телефон Кабел Тестер + RJ11/RJ12/RJ22/RJ45 Crimp Crimper +100 RJ45 CAT5E Cat5e Приклучок Мрежа Алатка Колекции

1 x Ubi Gear Мрежа Crimper 315 работи ЗА RJ11 (6 P4 C) / RJ12 (6 P6 C) / RJ22 (4 P4 C / 4 P2 C) / RJ45 (8 P8 C) конектори 1 x Ubigearcable Тестер за кабли

DEN 242.24
Платина Алатки EZ-RJ45 Умре Замена Сечилото Мида Додаток Кутија Свеж Попустот
Платина Алатки EZ-RJ45 Умре Замена Сечилото Мида Додаток Кутија

Замената на сечилото ги подобрува перформансите на вашиот прекин Компатибилен со езрј45 умре...

DEN 146.72