Организатор На Закачалки За Облека, Закачалка За Заштеда На Простор Од 5 Парчиња, Мултифункционална Закачалка За Гардероба , Ротирајте Закачалки За Палто Против Ли?

Организатор На Закачалки За Облека, Закачалка За Заштеда На Простор Од 5 Парчиња, Мултифункционална Закачалка За Гардероба ,

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

●Висококвалитетен материјал●Изработен од висококвалитетен пп пластичен материјал, издржлив, нетоксичен и невкусен, побезбеден за употреба. ①Практичен порозен дизајн и висока носивост. Една закачалка може да закачи 9 парчиња облека. Има силна носивост и не се плаши од кршење. Практично е дома и е добар помошник за организирање облека. ●Хоризонтална и вертикална двојна намена ● овој производ е извонредно дизајниран, висечката глава може да се ротира 360 ° и да се помести по своја волја, може да се користи хоризонтална или вертикална, облеката може да се закачи во различни насоки, погодна за чување повеќе облека. ●Зачувај простор оваа закачалка може многу да го зачува просторот на вашата гардероба, одржувајќи ги кошулите, панталоните и кошулите во ред и без брчки. ●Широк спектар на апликации●не само што може да висат облека, туку и многу погодна за висечки кеси и ремени, погодни за секаков вид закачалки. ●Висококвалитетен материјал●Изработен од висококвалитетен пп пластичен материјал, издржлив, нетоксичен и невкусен, побезбеден за употреба. ①Практичен порозен дизајн и висока носивост. Една закачалка може да закачи 9 парчиња облека. Има силна носивост и не се плаши од кршење. Практично е дома и е добар помошник за организирање облека. ●Хоризонтална и вертикална двојна намена ● овој производ е извонредно дизајниран, висечката глава може да се ротира 360 ° и да се помести по своја волја, може да се користи хоризонтална или вертикална, облеката може да се закачи во различни насоки, погодна за чување повеќе облека. ●Зачувај простор оваа закачалка може многу да го зачува просторот на вашата гардероба, одржувајќи ги кошулите, панталоните и кошулите во ред и без брчки. ●Широк спектар на апликации●не само што може да висат облека, туку и многу погодна за висечки кеси и ремени, погодни за секаков вид закачалки. Спецификација : Име На Производ : Материјал За Сушење Облека : Големина На Производот : 33*17,5 см/12,99*вклучен е 6,89 инчи : 5* Решетка за Сушење Облека.

Избор на клиенти

Куки За Поврзување факелман Поставени За Закачалки 2х1х0, 5 во 3 Парчиња СТОМАЧНИ мускули Свеж
Куки За Поврзување факелман Поставени За Закачалки 2х1х0, 5 во 3 Парчиња СТОМАЧНИ мускули

Тие се Направени од абс пластика Комплетот се состои од 3 парчиња Димензии : 2х1х0, 5 инчи Тие се Направени �

DEN 659.20
ЈУМУО Висечки Чорапи Закачалка Висечки Чорапи Клип Закачалка За Палто Долна Облека Закачалки За Бебиња-Ц Свеж
ЈУМУО Висечки Чорапи Закачалка Висечки Чорапи Клип Закачалка За Палто Долна Облека Закачалки За Бебиња-Ц

● Еколошки Висококвалитетни Материјали, нетоксични и Невкусни ● Хуманизираниот Дизајн На Рамката Мож�

DEN 1.33