Рачно изработен Ѓердан-Ѓердан На Мојата Сопруга, Среќен Роденденски Подарок На Сопругата, Сребрен Ѓердан За Жени, Картички За Пораки За Ѓердани И Рачно Изработени ?

Рачно изработен Ѓердан-Ѓердан На Мојата Сопруга, Среќен Роденденски Подарок На Сопругата, Сребрен Ѓердан За Жени, Картички За

DEN 559.84

Свеж

Достапно.

# Овој убав полиран ѓердан не остава сомнеж во нејзиниот ум за вашите вистински чувства. Изненадете ја вашата сакана со овој прекрасен подарок денес! Тоа не е мала ставка, но големо изненадување за вашата љубов!. Е прилагодлив кабелски синџир кој совршено се прицврстува со затворач за јастог. ГАРАНЦИЈАТА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ обезбедува задоволство на клиентите. доаѓа со порака картичка со велејќи како во првата слика. Обичај Направен во САД. Ја прави најдобрата внимателен подарок за вашата ќерка За Божиќ, Свадба, Роденден, Денот На Мајката или "само затоа што" подарок. БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК ЗА СПОМЕН : Нашиот накит доаѓа со подарок со врвен квалитет со специјална порака. Изненадете ја вашата сакана со овој прекрасен подарок денес! Тоа не е мала ставка, но големо изненадување за вашата љубов!. Овој прекрасен ѓердан и значајна картичка за пораки сигурно ќе станат богатство на срцето на вашата ќерка. # Симпатичниот дизајн го кажува зборот "љубов" во разигран курзивен фонт. БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК ЗА СПОМЕН : Нашиот накит доаѓа со подарок со врвен квалитет со специјална порака. Ова парче прави уникатен и внимателен подарок за ѓердан за вашата мајка, сопруга, ќерка, син, свршеница, идна сопруга дечко, девојка, внука, внук дете девојче мало девојче, семејство. Димензии на приврзок : - Висина 0,6 icnh (1,5 см) -Ширина 1,1 icnh (2,7 см). МАТЕРИЈАЛИ И ГОЛЕМИНА : овој ѓердан направен со висококвалитетен полиран хируршки челик. Време на производство : 3-5 работен ден време на Испорака : 3-5 работен ден.

Избор на клиенти

Сад И Гуам Знаме Накит Кутија СТП Кожа Патување Преносни Накит Случај Приврзок Организатор Држач За Чување Кутии Свеж
Соња Накит БОНБОНИ ТРСКА Воз Ситница кутија 5.75 Свеж
Соња Накит БОНБОНИ ТРСКА Воз Ситница кутија 5.75

Вклучена Е Елегантна Кутија За Подароци Накит Подароци За Жени и Подароци За Мажи Вклучувајќи Подарок З

DEN 0.33
ТУБИБУ ХЛ Орев Богатство Тајна Магична Кутија Рачно Изработена Уникатна Кутија За Накит Свеж
ТУБИБУ ХЛ Орев Богатство Тајна Магична Кутија Рачно Изработена Уникатна Кутија За Накит

Надворешни Димензии : Должина : 12,6 инчи( 32 см), Висина : 6,1 инчи (15,5 см), Ширина : 9,25 инчи (23,5 см) Внатрешни Дим�

DEN 2224.00
WPYST Сет од 3 Гроздобер Кинески Кутии За Кармин Држач Со Огледало Во Различна Шема Свеж
WPYST Сет од 3 Гроздобер Кинески Кутии За Кармин Држач Со Огледало Во Различна Шема

3 случаи како комплет, големината на мерката е околу 3,5 инчи х 2,5 инчи х 1,2 инчи, цврсти висококвалитетни к�

DEN 705.60