Стаклена елка, 2 парчиња осветлена стакло од стакло од жива за елкирање на елка за церемонија на забава 14,1 Висина x 6,2 дијаметар…

Стаклена елка, 2 парчиња осветлена стакло од стакло од жива за елкирање на елка за церемонија на забава 14,1 Висина x 6,2 дијаметар…

DEN 799.84

Свеж

Достапно.

Постојат 3 опции во боја, погодни за широк спектар на прилики во различни стил; Вградени украси за елки за елки за ламби за предводи, користете батерии 3x AA за лесно движење ;. Површината е стакло од жива, што е привлечно дури и кога не е осветлена. Производ : Осветлена елка на Меркур стакло. Големина : 6,2 "x6.2" x14.1 ". Потребно е : 3 x AA батерии (не е вклучено). Разновиден декор : Погоден за декорација во хотел, ресторан, ресторан за резолуција, канцелариски згради, замок и така на Божиќниот изложба, распоред на пејзажот, распоред на пејзажот, распоред, распоред на пејзажот на изложбата, Распоред на пејзажот на изложбата, Распоред на пејзаж, Распоред на пејзажот, Распоред на пејзажот, Пејзаж, Распоред на пејзажот, Распоред на пејзажот, Пејзаж, распоред, распоред на пејзажот, Пејзаж, распоред, распоред на пејзажот, Пејзаж, распоред, распоред на пејзажот, Пејзаж, распоред, распоред на пејзажот, Пејзаж, распоред на пејзажот, распоред на пејзаж, ги исполнуваат персонализираните потреби на клиентите. Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Производ : Осветлена елка на Меркур стакло. Големина : 6,2 "x6.2" x14.1 ". Задолжително : 3 x АА батерии (не се вклучени). Разновиден декор : Погоден за декорација во хотел, ресторан, ресторан во резолуција, канцелариски згради, замок и така на Божиќниот изложба на изложби, задоволување на персонализираните потреби на клиентите. Белешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Избор на клиенти

EVEXMAS Altair Традиционална вештачка елка 3ft / 90cm, 137 гранки совети за ЈП, вклучено. Декоративен штанд во Бурлап Свеж
EVEXMAS Altair Традиционална вештачка елка 3ft / 90cm, 137 гранки совети за ЈП, вклучено. Декоративен штанд во Бурлап

Алтаир Традиционална новогодишна елка 3 FT / 90см дијаметар на дното 80см / 31inch 137 Совети за гранки Должина

DEN 1.67
Курт Адлер 36-инчен пред-осветлен бор од Норвешка бор од Норвешка Свеж
Курт Адлер 36-инчен пред-осветлен бор од Норвешка бор од Норвешка

Направено од ПВЦ, сијалица, метал и пластика Предосветлена со 50 UL наведени јасни светла за блескаво свет

DEN 2.33
Csyanxing 1.5 m Метална Жица Елка САМ Декорација Украс Домашна Канцеларија Партија Виси Christmasан Елка Украс Жица Свеж
Csyanxing 1.5 m Метална Жица Елка САМ Декорација Украс Домашна Канцеларија Партија Виси Christmasан Елка Украс Жица

Големина : 6,4*6,4*2см Должина : по 1,5 метри Материјал : железна жица + пвц 2 ПАРЧИЊА Самостојна Метална Жица Ук

DEN 3.33
Сезона за декорација 2 компјутери Божиќ ПВЦ ратан врата и прозорецот бор конус за декорација, големина: 2,7м. Свеж
Сезона за декорација 2 компјутери Божиќ ПВЦ ратан врата и прозорецот бор конус за декорација, големина: 2,7м.

2 парчиња Божиќна ПВЦ ратан врата и прозорец за декорација на конус на бор, големина : 2,7м Категорија : Бож

DEN 1472.00
МАКСИМА РЕВЕРЗИБИЛНА Мачка Ѕид Полица-Мачка Ѕид Мебел, Природни Јута И Дрво Мачка Чекори, Мачка Качување Скала Свеж
5 Стапки Собрани Елка Вештачка Елка, Ела Елка Декорација Преклопен Штанд Лесно Соберете Празничен Декор-б Ч: 150см Свеж
Украси таблети биро дрво украс вештачки Божиќ предводени мини мали Божиќ дома дома декор gnome брада и капа сет Свеж
Украси таблети биро дрво украс вештачки Божиќ предводени мини мали Божиќ дома дома декор gnome брада и капа сет

новогодишната елка е несомнено една од најважните Божиќни декорации, што ја прави дури и ако оваа декор�

DEN 1358.40
Нортлајт В03966 Неосветлен Канадски Бор Вештачки Елка, 6' Свеж
Нортлајт В03966 Неосветлен Канадски Бор Вештачки Елка, 6'

Канадски Бор Елка Лесно Склопување Слободен Дрво Стојат 537 Совети Среден Профил Светлината поставува н�

DEN 2.33
Glitzhome 22 D Галванизирана весела Божиќна исечена метална јака од метално дрво w/лесна жица од дрво Основа Декоративен прстен Свеж Попустот
Ксунион 1фа237 2021 Божиќна Декорација Приврзок Декорација На Новогодишна Елка Декорација На Домот Свеж
Ксунион 1фа237 2021 Божиќна Декорација Приврзок Декорација На Новогодишна Елка Декорација На Домот

Пвц Увезени Предвремено затворање 2021 Божиќна Декорација Приврзок Новогодишна Елка Декорација Домашна

DEN 127.84
Yestarry LED спирална елка светлина 5ft 182 LED диоди батерија напојувана за ламба за украсување на отворено Свеж
Yestarry LED спирална елка светлина 5ft 182 LED диоди батерија напојувана за ламба за украсување на отворено

000 часови животен век, погоден за долготрајна употреба; ROHS овластен за безбедносно обезбедување.000 часов

DEN 1.00
14-Инчен Сива Беж Триаголна Маса Врвот Елка Со Сјај-кк Свеж
14-Инчен Сива Беж Триаголна Маса Врвот Елка Со Сјај-кк

Триаголен Облик Елка Сива и беж со повеќе слоеви и текстури Карактеристики вештачко крзно и влакна слич

DEN 692.80
ABOOFAN 1pc Мини Чувствува Елка Десктоп Украс Божиќ Маса Декор Ноќта На Вештерките Декорација Свеж
ABOOFAN 1pc Мини Чувствува Елка Десктоп Украс Божиќ Маса Декор Ноќта На Вештерките Декорација

Изработени од материјал, да не се деформираат лесно, овој украс е погоден за домашна, канцелариска декор

DEN 1.33
3dRose Гроздобер Дедо Мраз Држи Дрво, Збор Божиќ, Poinsettias. - Биро Рампа Место Душеци Свеж
3dRose Гроздобер Дедо Мраз Држи Дрво, Збор Божиќ, Poinsettias. - Биро Рампа Место Душеци

Голем биро рампа, 23 "х 16" со .08 " висина која ќе се сместат многу големини уреди Разновиден за дома, канцела

DEN 569.60
UXZDX Елка - Мини Новогодишна Елка Десктоп Орнаменти Божиќни Украси Подароци Свеж
UXZDX Елка - Мини Новогодишна Елка Десктоп Орнаменти Божиќни Украси Подароци

●Оваа Висококвалитетна Елка е висока 30 см од коренот до највисоката гранка ●Оваа луксузна претходно о�

DEN 1189.76