Ренштајг 632 131 5 К20/80 Хексагонални Умре Во Собата, Мулти-Боја

Ренштајг 632 131 5 К20/80 Хексагонални Умре Во Собата, Мулти-Боја

DEN 534.40

Свеж

Достапно.

360° ротирачки шарки за стегање на главата за менување на конекторот и умирање. Хидраулична алатка за стегање со две раце во пластична кутија. За стегање бакарни и алуминиумски проводници со пресеци 10-400 мм2. Секогаш добра врска-ОД 1959 ГОДИНА, РЕНШТАЈГ ги прави професионалните алатки за работата, од идејата до сериското производство. Со иновации, грижа и посветеност, ние ги задоволуваме потребите на клиентите во многу индустрии професионално и инвентивно. Притоа, станавме еден од водечките светски производители на алатки во нашите области. РЕНШТАЈГ-брзорастечка средна компанија во срцето На Германија. Нашето седиште се наоѓа во тирингија, регион со вековна традиција на изработка на алатки. Над 300 луѓе работат овде и во нашата АМЕРИКАНСКА подружница Ренштајг Алатки, Ад. ОД 1991 ГОДИНА РЕНШТАЈГ е независна подружница на познатиот производител НА алатки КНИПЕКС-ВЕРК Ц.ГУСТАВ ПУЧ КГ во Вупертал, Германија. Со нашата светска мрежа на претставници и тесна соработка со Групата КНИПЕКС, можеме да им служиме на меѓународните клиенти на лице место. Всушност, извозот сочинува над 50 проценти од нашите приходи. Секогаш добра врска-тоа важи за нашите производи, клиенти и вработени, како и за нашето вклучување во образованието, животната средина, спортот и културата. Имаме длабоки корени дома, но сме меѓународно ориентирани.

Избор на клиенти

Платина Алатки EZ-RJ45 Умре Замена Сечилото Мида Додаток Кутија Свеж Попустот
Платина Алатки EZ-RJ45 Умре Замена Сечилото Мида Додаток Кутија

Замената на сечилото ги подобрува перформансите на вашиот прекин Компатибилен со езрј45 умре За употреб

DEN 146.72
Шестоаголен Стегач За Стегање ЗА AWG20 - 5 Крајни Ракави w/Секач за Жици Свеж
Шестоаголен Стегач За Стегање ЗА AWG20 - 5 Крајни Ракави w/Секач за Жици

Операцијата со една рака е поддржана со практична големина и добро функционира во тесен простор Операц�

DEN 2.00
Cenyb Соларни PV Панел Crimper Алатка Комплет Стегач, Стриптизета, 1pair Клуч Клуч Свеж
Cenyb Соларни PV Панел Crimper Алатка Комплет Стегач, Стриптизета, 1pair Клуч Клуч

●Совршен сет вклучува 10 пара конектори,1 парчиња стегач, 1 парчиња Стриптизета, 1 Пар Клучеви за соларна �

DEN 1.33
ЈШАНМЕИ Риболов Стегање Клешти Рака Стегач Жица Секачи Риболов Лидер Стегање Алатка Стегање Ракав Клешти Свеж
ЈШАНМЕИ Риболов Стегање Клешти Рака Стегач Жица Секачи Риболов Лидер Стегање Алатка Стегање Ракав Клешти

Алатка за стегање на јаже со висока прецизност, изработена од тежок нерѓосувачки челик за максимална от

DEN 479.84
Ренштајг 629-000-3 Алатка Без Комплети За Умирање Свеж
Ренштајг 629-000-3 Алатка Без Комплети За Умирање

Тежина : 520ГР една алатка за 5 заеднички области на примена Должина : 235мм Тежина : 520ГР една алатка за 5 зае�

DEN 3.00
Проскит 300-172 Рио-Лунарен Стегач ЗА Fc/SC/ST/LC/SMA И Mt-RJ Конектори За Оптички Влакна Свеж
Проскит 300-172 Рио-Лунарен Стегач ЗА Fc/SC/ST/LC/SMA И Mt-RJ Конектори За Оптички Влакна

Ergо лунарен стегач за оптички влакна Апликација : за fc, SC, ST, LC, SMA и MTRJ оптички влакна Големина на стегање :

DEN 3.33
8 Електрични Стегање Клешта Алатка Стегач Електричари Клешти Рака Алатка 8 Инчен Свеж
8 Електрични Стегање Клешта Алатка Стегач Електричари Клешти Рака Алатка 8 Инчен

Тежок челик со изолирана рачка Капка фалсификувани и термички обработени Натопена рачка за удобно држе

DEN 1.00
Кал Хок Алатки БПЛЦЦ 9-1/2 Тешка Алатка За Стегање Свеж
Кал Хок Алатки БПЛЦЦ 9-1/2 Тешка Алатка За Стегање

Капка фалсификувани, термички обработени челик изградба Црна печена емајлирана завршница за издржливо

DEN 1.67
Deutsch Crimper, Knoweasy 4 Начин Алинеја, 8 Впечаток Затворени Барел Стегач Со Deutsch Стегач Алатка За Дојч Контакти - Gage Свеж Попустот
Deutsch Crimper, Knoweasy 4 Начин Алинеја, 8 Впечаток Затворени Барел Стегач Со Deutsch Стегач Алатка За Дојч Контакти - Gage

Опсег на Големини на стегање : ●Обезбедете сигурна и сигурна врска Со Алатката За Стегање Kn16, дизајнира�

DEN 431.84
Стегач за притисок Автоматски Алати За Стегање Црево За Црево Комплет За Стегање ЦРЕВА ФС-7842 Свеж
Стегач за притисок Автоматски Алати За Стегање Црево За Црево Комплет За Стегање ЦРЕВА ФС-7842

Ви благодариме за вашата понуда Предметот ќе се испраќа во зависност од времето на ракување откако ќе с�

DEN 4334.08
Пандуит Кт-1000 Полуавтоматска Алатка За Стегање Ферули Свеж
Пандуит Кт-1000 Полуавтоматска Алатка За Стегање Ферули

Интегрирани функции за сечење, соголување и стегање за подобрена ефикасност мм) и појавување на пандуит

DEN 656.00
Алатка За Стегање На Жица За Жица Аојсуп За Конектори За Собирање Топлина, Изолирани Терминали AWG22-10 Свеж
Алатка За Стегање На Жица За Жица Аојсуп За Конектори За Собирање Топлина, Изолирани Терминали AWG22-10

Оваа алатка за стегање жица најдобро функционира со конектори за собирање топлина и изолирани терминал

DEN 1092.80