Секако Мода Арогантен Агро Монтажа Бела Маица

Секако Мода Арогантен Агро Монтажа Бела Маица

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

100% памук. Повлечете го затворањето. Ретро Сигурен дизајн Од Тајланд. Гроздобер ткаенина за крцкање за да го даде тој добро истрошен изглед. Гроздобер Сигурен дизајн Од Тајланд.Мерења : - ја имаме големината на оваа кошула како вградена облека (го прегрнува телото).- Дадените големини се само приближувања, точните мерења може да варираат.- Ознаките со големина понекогаш не се совпаѓаат со рекламираната големина.- За споредба на големини земете слична ставка што добро се вклопува и поставете ја рамно, измазнете ја и користете мерна лента за мерење директно преку, осигурувајќи се дека мерната лента е затегната.- Мерењата на Бистата/Градите и рамената се добиваат со мерење еднаш преку, а потоа удвојување на ова мерење.- Грбот е од највисоката точка на рамото до долниот раб.Х-Голема Биста/Градите : 45 инчи (114 см)Висина На Грбот : 22,5 инчи (57 см)Рамо : 20 инчи (50 см).

Избор на клиенти

Венум елита 3.0 БЏЏ Ги Свеж
Венум елита 3.0 БЏЏ Ги

Јакна : 100% Бисер Бран памук 450 gsm Панталони : 285 гсм Рипстоп памук Зајакнување на тензичните зони со Постав

DEN 2.00
Туф Спорт Бокс Муај Тајландски Шорцеви Жени Девојки Клоцаат Боречки Вештини Тренинг Теретана Облека Стебла Свеж
Туф Спорт Бокс Муај Тајландски Шорцеви Жени Девојки Клоцаат Боречки Вештини Тренинг Теретана Облека Стебла

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер Направено Во Тајланд З

DEN 575.84
Шиноби Опрема, Ад. Обука Кусари Фундо Јаже Свеж
Шиноби Опрема, Ад. Обука Кусари Фундо Јаже

Изработено од меко издржливо јаже, совршено за обука! Направени во САД! Забелешка : тонот на Бојата може �

DEN 1.00
Хаос И Ред Бејсајд Бџџ Ги Свеж
Хаос И Ред Бејсајд Бџџ Ги

Затворање на повлекување Миење Раце Само 300 гсм премиум лесна бисерна ткаена јакна и 12 мл рипстоп пантал

DEN 2.33
Наслов Бокс Клип На Решетката Рака Заврши Торба, Големи Свеж
Наслов Бокс Клип На Решетката Рака Заврши Торба, Големи

Приложен пролет натоварен клип Дебела најлонска мрежа Целосен патент дијагонално отворање на лицето...

DEN 3.00