30 парчиња Т-Допрете Електрични Жица Конектори Терминали Само-Соголување Брзо Спојување Конектори Изолирани Машки Брзо Исклучување Терминал Жолта Т3 25сет

30 парчиња Т-Допрете Електрични Жица Конектори Терминали Само-Соголување Брзо Спојување Конектори Изолирани Машки Брзо Исклучување

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Изолација Ракав Материјал : Најлон. Сертификација : СЕ. Потекло : ЦН (Потекло). Тип : Стегање Терминал. Соодветни Жици : R Или БВ. Изолација Ракав Материјал : Најлон. Сертификација : СЕ. Потекло : ЦН (Потекло). Тип : Стегање Терминал. Соодветни Жици : R Или БВ. Материјал за изолација На ракавот : Најлонцертификација : Цеоригин : Цн (Потекло)Тип : Терминали За Стегање Соодветни Жици : Р.в. Или Бв Напон рејтинг : 600v Максимален Напон.

Избор на клиенти

NTE Electronics 76-NIPD16L Најлон Изолирани Свинче Назад Исклучува, Калај Позлата, Месинг Терминал, 16-14 WG Жица Мерач, 0.866 Свеж
14-16 Мерач 200 ПК Винил Брзо Исклучување Женски .205 Конектор Електрични Свеж
14-16 Мерач 200 ПК Винил Брзо Исклучување Женски .205 Конектор Електрични

200 PK 1416 МЕРАЧ ВИНИЛ БРЗО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЖЕНСКИ .205 ТЕРМИНАЛ ОДЛИЧНО ЗА АВТОМОБИЛСКА АУДИО И АВТОМОБИЛСКА УП�

DEN 859.20
Женски Брзо Исклучување Винил Изолирани .187 16-14 АГ-25ПК Свеж
Женски Брзо Исклучување Винил Изолирани .187 16-14 АГ-25ПК

1614 мерач, Сина Конектори За Стегање Без Лемење 1Ви Извор нуди комплетен избор на електрични и автомобилс

DEN 326.40
NTE Electronics 76-NIPD12L Најлон Изолирани Свинче Назад Исклучува, Калај Позлата, Месинг Терминал, 12-10 WG Жица Мерач, 0.945 Свеж
NTE Electronics 76-NIPD12L Најлон Изолирани Свинче Назад Исклучува, Калај Позлата, Месинг Терминал, 12-10 WG Жица Мерач, 0.945

Максимален Електричен Рејтинг : 300 Волти Максимална Температура : +105°C Терминален Материјал : Месинг Поз�

DEN 134.24
Хабел HBL13R89D3 Прекинувач За Исклучување На Пол со Нема3r Куќиште, 30 засилувач, 600V Свеж
Хабел HBL13R89D3 Прекинувач За Исклучување На Пол со Нема3r Куќиште, 30 засилувач, 600V

Примена : Мотор Стартување W / O Заштита Од Преоптоварување Стандард : УЛ508 Монтирање : Завртка Монтирање

DEN 2.33
Машко Исклучување, Жолта, 12-10АВГ,ПК50 Свеж
Машко Исклучување, Жолта, 12-10АВГ,ПК50

Жица Конектори Производител : Прво Моќ Направено Во Тајван Жица Конектори Производител : Прво Моќ Напра�

DEN 0.67
X - DREE 10 Парчиња MDFN 2-250 16-14 AGG Сина Најлон Целосно Изолирани Машки Жица Терминали(10 Парчиња MDFN 2-250 16-14 AGG Свеж
X - DREE 10 Парчиња MDFN 2-250 16-14 AGG Сина Најлон Целосно Изолирани Машки Жица Терминали(10 Парчиња MDFN 2-250 16-14 AGG

Име На Производот : Изолиран Терминал Модел : МДФН 2250; Тип : Машки; Боја На Школка : Сина; Ширина На Лопата :

DEN 2.67
Најлон Изолирани Двојно Стегање Женски Исклучува - 22-16 Жица.032х. 250 Таб, 1000 Пакет Свеж
Најлон Изолирани Двојно Стегање Женски Исклучува - 22-16 Жица.032х. 250 Таб, 1000 Пакет

Најлон Изолирани Двојно Стегање Женски ИсклучуваСнабдување На Вашиот Најлон Изолирани Двојно Стегање

DEN 412.80