Ламсон Формал Серија 2330-Масло Растворливо Во Вода Без Хлор-5 Литри

Ламсон Формал Серија 2330-Масло Растворливо Во Вода Без Хлор-5 Литри

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Ова е биоразградливо, синтетичко печат и соединение за цртање. Се препорачува за употреба при бришење тежок материјал и тешки апликации за формирање. Неговата разноврсност во широк спектар на операции и лесно отстранување го прави еден од најбезбедните и економични производи на пазарот денес. Лесно отстранети во алкални подлошки, па дури и во лука топла вода. Ова е биоразградливо, синтетичко печат и соединение за цртање. Се препорачува за употреба при бришење тежок материјал и тешки апликации за формирање. Неговата разноврсност во широк спектар на операции и лесно отстранување го прави еден од најбезбедните и економични производи на пазарот денес. Лесно отстранети во алкални подлошки, па дури и во лука топла вода. Формалните соединенија за цртање растворливи во вода содржат емулгирачки агенси кои овозможуваат маслото да формира стабилна мешавина со вода. Ламсон Формалните масла растворливи во вода се поделени во две категории, лубриканти базирани на хлор и лубриканти без хлор. Двата вида лубриканти формираат стабилна мешавина со вода. Разредувањето со вода ги намалува трошоците и ја зголемува моќта на ладење далеку над онаа на директно масло. Бидејќи овие лубриканти се мешаат со вода, чистењето на деловите и работната површина се многу полесни.

Избор на клиенти

Суштинска кошула за есенски екипа на ван Хаузен, отома Свеж
Суштинска кошула за есенски екипа на ван Хаузен, отома

73% памук, 27% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Мекиот допир : Нашата уникатна за�

DEN 316.48
Виваспин 20 Центрифугален Ултра Филтер Свеж
Виваспин 20 Центрифугален Ултра Филтер

Концентрација на урина пред електрофореза за дијагноза на мултипен миелом и амилоидоза Концентрирајте

DEN 3.00
Декорот за радост на вашето срце за задоволство Свеж
Декорот за радост на вашето срце за задоволство

Во задоволство на вашето срце од страна на Одри нуди домашни и увозни артикли за квалитет на големо...

DEN 933.12
Syba 15 'Mini DisplayPort To Displayport 1.2 Машки адаптер кабел 4K 3840x2160 заклучување на брави Бели SY-CAB33025 Свеж Попустот
Syba 15 'Mini DisplayPort To Displayport 1.2 Машки адаптер кабел 4K 3840x2160 заклучување на брави Бели SY-CAB33025

Кабел за адаптер со високи перформанси од 15 стапки ги поврзува Mini Display Port Овозможени работна површина и �

DEN 143.84
Nupart 40A без четка ESC XT60 приклучок Трајлив RC Quad играчки компоненти додатоци Свеж
Nupart 40A без четка ESC XT60 приклучок Трајлив RC Quad играчки компоненти додатоци

Делови за замена без високо квалитетни четки Одлична излезна способност за продолжува струја од 40А...

DEN 1166.40
Decoupage Paper Pack Whateberry Flonz Vintage Styled Styled Беспрекорна шема хартија за декопаж, занает и стругалки од шума Свеж
Decoupage Paper Pack Whateberry Flonz Vintage Styled Styled Беспрекорна шема хартија за декопаж, занает и стругалки од шума

Пакет од 24 листови најтенки сјајни хартија за декопаж и занает, секој лист со големина 6 "x6" (16x16cm) Ова е ха�

DEN 191.84
Гери Шеард Пикси Худи Панк Худи Свеж
Гери Шеард Пикси Худи Панк Худи

100% памук Измијте одделно во ладна вода Шарена качулка со ширење на преклопување на секоја лента што му д

DEN 2.67
Mainените на Mainesaka жени Божиќни фустани со долг ракав, плус големина трендовски пријатна зимска пад џемпери Свеж
Mainените на Mainesaka жени Божиќни фустани со долг ракав, плус големина трендовски пријатна зимска пад џемпери

Затворање на влечење Само миење на рацете 95% полиестер и 5% спандекс Стилски дизајн : Облеката со капи има

DEN 159.84
Ролна Филм Назад Адаптер Темно Слајд За Mamiya RB67 RZ67 Pro S sd 645 6x9 6x4, 5 120 Среден Формат Светлосна Бариера Свеж
Ролна Филм Назад Адаптер Темно Слајд За Mamiya RB67 RZ67 Pro S sd 645 6x9 6x4, 5 120 Среден Формат Светлосна Бариера

Компатибилност : Мамија РБ67 Z67 Про сд 6х9 6х4, 5см Среден Формат Камера Материјал : нерѓосувачки челик...

DEN 399.84