Фламинго Куче Мачка Кревет Перат Гајба Миленичиња Кревет Анти-Лизга Удобно Куче Одгледувачница Гајба Мат За Големи Средни Мали Кучиња Мачка, 18 х 24 Инчи

Фламинго Куче Мачка Кревет Перат Гајба Миленичиња Кревет Анти-Лизга Удобно Куче Одгледувачница Гајба Мат За Големи Средни Мали

DEN 801.60

Свеж

Достапно.

Бидејќи погледот на него со вашето домашно милениче што мирно лежи на него, ве прави воодушевени цел ден.?●ОТПОРНИ КРЕВЕТИ за КУЧИЊА ● - Кратката пената е на врвот на креветот за кучиња, обезбедувајќи луксузна удобност додека не е лесно да се залепи крзното на миленичето, без пролевање.It исто така погоден за сите сезони.Креветот за кучиња и креветот за мачки работи одлично како самостоен кревет за миленичиња или може да се користи во гајба за кучиња долга 18 инчи/24 инчи за да се создаде удобно милениче home. ?●ДИЗАЈН на нелизгачки ПОДЛОГИ ● - овој кревет за гајба за кучиња опремен со надградба НА дното ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ И ГРЕБЕЊЕ, спречува движење на вашата подлога за одгледувачница за кучиња кога вашето домашно милениче ќе стапне или исклучи, тие ќе се чувствуваат сигурно и среќно. - Душеците Од Материјал Од Руно Од Ткаенина Овозможуваат И Машинско И Рачно Перење Во Ладна Вода, Нежен Циклус и Сушење На Паѓање. +Совршена големина-сместете кучиња и мачки +Лесна за нега +машина за перење +Погодна за Сите Сезони ЗАБЕЛЕШКА активноста И љубопитноста НА кучето може да предизвикаат да гризе, влече, кине или гребе кога ќе дојде во контакт со свежи работи, но мора да го запрете и да му ја изразите корисноста на овој производ, и тие ќе разберат. Подлогата За Гајба Ќе Ја Врати Оригиналната Форма По Многу Пати Циклуси на Перење.И нашиот кревет за кучиња е неверојатно мек, нежен за носот и шепите, го поддржува пршленот на вашето домашно милениче, обезбедувајќи му на вашето домашно милениче удобен простор за мирен сон. Тоа не е само кревет за миленичиња, туку повеќе добар прекинувач за расположение наутро.Направете вашите миленици да имаат удобен и домашен кревет во секое време. ?€ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ КРЕВЕТИ ЗА КУЧИЊА за ГОЛЕМИ КУЧИЊА ● - Кревет За Кучиња Среден, 24х36инч/60, 9х91, 4см; Кревет За Кучиња Мал, 18х24инч/45, 7х60, 9см.Креветот за гајба за кучиња дефинитивно ќе додаде повеќе визуелно уживање и за вас и за вашиот симпатичен. Дајте им на вашите миленици подобра заштита! Подобар Живот ! Фламинго Куче Мачка Кревет Машина Перат Гајба Миленичиња Кревет Анти-Лизга Мека Миленичиња За Спиење Мат Куче Кревет За Гајба Погоден За Мали Средни Големи Кучиња 2 Големина-Куче Кревет Медиум, 24x36nch/60, 9x91, 4cm (0-25 фунти Кучиња И Мачки)- Куче Кревет Мали, 18x24nch/45, 7x60, 9cm (30-60 фунти Кучиња И Мачки) Детали креветите што дишат ја Штитат Кожата На Вашето Домашно Милениче + Кратка Кадифен Ткаенина Површината За Спиење Е Мека На Шепите И Носот зошто да ја избереме Нашата Подлога За Гајба За Кучиња? +Лесен за НОСЕЊЕ креветот за миленичиња е погоден за вас и вашите миленици да се дружат насекаде.Дозволете вашите миленици да уживаат во кревет за дишење, чист и хигиенски гајби. +Шарениот принт и меката површина од руно на овој душек за кучиња нудат трендовски акценти кои можат да се вклопат во секој домашен декор. ?●100% КРЕВЕТ за ГАЈБА за КУЧИЊА што МОЖЕ ДА се ПЕРАТ.It со отворен дизајн, погоден за одмор на домашните миленици, доволно голем простор за миленичињата да ги менуваат положбите за спиење. ?●ПОВЕЌЕКРАТНА употреба-овој кревет за Миленичиња може да се користи како кревет за гајба, одгледувачница, кревет во кафез,перница за кучиња,перница за кучиња, без разлика на отворено или indoor.

Избор на клиенти

Мат За Миленичиња НА ЗИЗ Преклоплива И Перена спална Соба За миленичиња Кадифен Перниче За Кревет за Миленичиња Свеж
Н / Подлога За Дишење За Кучиња За Миленичиња Кревет За Спиење Вода-Воздржаност Удобни 4 Големини За Кучиња И Мачки Свеж