Мук ЛУКС машки 50-Годишнина Папучи Чорапи, Крем, 8-10

Мук ЛУКС машки 50-Годишнина Папучи Чорапи, Крем, 8-10

-110 %

DEN 268.80

Свеж

Достапно.

Увезени. 100% полиестерски ѓон. ПОЧЕСТЕТЕ ГИ НОЗЕТЕ СО НОВ ПАР МУК ЛУКС : Нашите чорапи со влечки од 50-годишнината ќе ве натераат никогаш да не сакате да ја напуштите куќата; Класичните бои и дезени се спојуваат со меки плетени за сладок и пријатен чорап со влечки прстите не можат да одолеат. УДОБНИ, ФУНКЦИОНАЛНИ, ИЗДРЖЛИВИ : Нашите чорапи за влечки се направени со 100% акрилна обвивка, стапала со силиконски точки без лизгање, 85% акрилик, 13% полиестер, 2% плетено полиестер и ресни; ова обезбедува совршена мешавина на структура и удобност за вашите стапала!. ЕДЕН ЗА СИТЕ : Нашите чорапи за влечки се достапни во машки цели големини S/M (8-10) и L/XL (11-13). ГРИЖА и ЧИСТЕЊЕ : за да ги одржувате влечките во врвна состојба, ладно миење во машина на нежен циклус; не избелувајте и сушете се на тивок оган; Чистењето е едноставно!. ПРИКАЗНА ЗА МУК ЛУКС : Овде во МУК ЛУКС славиме автентичен стил и иновативна креативност од 1972 година; Пријатно и изразете се на патот МУК ЛУКС, со слобода да се мешате и совпаѓате и самодоверба за да ја покажете вашата индивидуалност, да се опуштите и да се радувате!. Прославете со нас Во 50 - Годишнината На Мук ЛУКС Машки Чорапи За Влечки; Класичните бои И дезени се спојуваат со меки плетени за сладок и пријатен чорап за влечки прстите не можат да одолеат На ладно миење Во Машина на нежен циклус, без белило, сушење на тивок оган Увезени - 85% Акрилик, 13% Полиестер, 2% Плетено Полиестер - 100% Акрилна Обвивка-100% не - лизгање СИЛИКОНСКИ ЃОН со ТОЧКИ - Достапни Се Повеќе Опции за боја - Американски Женски Големини С/м (8-9), л/хл (11-13) нашата филозофија од првиот ден останува силна : "мук лукс ви дозволува да го носите вашиот начин на живот!"- ние веруваме во правење производ што ви овозможува да бидете вие! Од пријатни плетени џемпери, до топли метални, светки и сјај, до меки буци предива и богати мрачни текстури, има чувство, атмосфера завршува прослава на самоизразување и индивидуална убавина. Мук Лукс верува дека модата е начин да се изразите, да ја споделите вашата личност и да ја раскажете вашата приказна.

Избор на клиенти

ХАПИПОП Смешни Чорапи Глупави Чорапи Луди Нејасни Чорапи Во Пакување Кекси, Подароци За Неа Свеж
ХАПИПОП Смешни Чорапи Глупави Чорапи Луди Нејасни Чорапи Во Пакување Кекси, Подароци За Неа

Корално Руно ПЕНЗИСКИ ЧОРАПИ ЗА ЖЕНИ : овие розови чорапи за неа ја прикажуваат смешната изрека "АКО МОЖ�

DEN 191.84
Дебра Вајцнер Нелизгачки Болнички Чорапи Нејасни Чорапи За Држење На Влечки За Жени Мажи 3 Пара Свеж
Дебра Вајцнер Нелизгачки Болнички Чорапи Нејасни Чорапи За Држење На Влечки За Жени Мажи 3 Пара

Увезени ЧОРАПИ ШТО не СЕ ЛИЗГААТ : Нашите чорапи со влечки што не се лизгаат имаат држачи за шарите на дн�

DEN 223.84
Мук ЛУКС машки 50-годишнина Папучи Чорапи Свеж
Мук ЛУКС машки 50-годишнина Папучи Чорапи

Прославете со нас Во 50 Годишнината На Мук ЛУКС Машки Чорапи За Влечки; Класичните бои И дезени се спојув

DEN 1.00
120 Пакет На јахта &засилувач; Смит Жените Нејасни Чорапи Екипажот Чорапи, Топол Путер Мека Свеж
120 Пакет На јахта &засилувач; Смит Жените Нејасни Чорапи Екипажот Чорапи, Топол Путер Мека

100% топол полиестер Увезени Полиестер поставата Повлечете го затворањето Машинско Перење 120 ПАРА ИЗБРАН

DEN 2361.60