Вермонт табела тениски топки | Оптички бели пинг -топчиња со понг | Пакувања со топка со топки од 1, 2 и 3 starвездички погодни за почетници и професионалци [3/6/12/90 пакет]

Вермонт табела тениски топки | Оптички бели пинг -топчиња со понг | Пакувања со топка со топки од 1, 2 и 3 starвездички погодни

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

3 стандарди - Достапно во 3 стандарди, вклучувајќи 1 Starвезда за почетници, 2 starвезди за посредници и 3 starвезди за професионалци. Идеално за сите нивоа на обука и тениски натпревари во табели. Официјална топка со големина - Сите топки имаат големина од 40мм (1,6in) што се придржува со официјалните регулативи, осигурувајќи дека тие можат да се користат на ниво на турнир. Оптимална заобленост - Овие топки за тенис на полити со полита за политиби имаат оптимална заобленост и цврстина за вистинско отскокнување и да спречат меки места што се појавуваат во текот на тренингот или игрите. Оптичка бела боја - Високо видливата бела боја обезбедува топката за пинг -понг може да се види јасно кога играте. Комплетирајте со лесен дизајн за да испорачате брзи брзини и спин. Достапни големини на пакувања - 1 starвездени топки се достапни во пакувања од 6, 12 или џамбо пакет од 90 (џамбо пакетот вклучува цврста корпа за складирање), топки со 2 starвезди се достапни во пакувања од 6 или 12 и топки од 3 starвезди се достапни Во пакувања од 3 или 12. Спецификации за топки во тенис во Вермонт Табела - Идеални за сите способности на ПИНГ Понг играчи Димензии : Големина на топката : 40мм 1,6in - Официјална стандардна големина 1 starвезда топка цврстина : 1,1 мм 2 starвездена топка цврстина : топка од 0,9 мм 3 starвездички Цврстина : 0,8мм 1 starвездена топка Тежина : 2,35 - 2,63g 2 starвездени топка Тежина : 2,40 - 2,53g 3 starвездени топка Тежина : 2,53g - 2,64g материјали : Конструиран од поли -материјал со високи перформанси - создава стабилен отскокнување и одличен спин разнолико : Високо видлива светла бела боја погодна за внатрешна и надворешна употреба 1 starвездени топки достапни во пакувања од 6, 12 или 90 2 starвездени топки достапни во пакувања од 6 или 12 топки со starвездички достапни во пакувања од 3 или 12 за повеќе опрема за тенис на маса, видете ја нашата опрема Целосен опсег, вклучувајќи табели со табели, табела за тенис и пинг -понг -лилјаци.

Избор на клиенти

6 парчиња 3 starsвезди Нов материјал поли 40+ со цвест ITTF одобрена топка за тенис на трпеза Свеж
6 парчиња 3 starsвезди Нов материјал поли 40+ со цвест ITTF одобрена топка за тенис на трпеза

6pcs 3 starsвезди Нов материјал поли 40+ со цвест ITTF одобрена топка за тенис на трки 6pcs 3 starsвезди Нов материјал

DEN 223.68
Систем за обука на тенис на табела FastPong Свеж
Систем за обука на тенис на табела FastPong

Најдобар уред за обука за подобрување на вештините за тенис на табелата Компатибилен со кој било стреле

DEN 1222.40
Nokmopo Работни кошули за жени обични модни памучни постелнина печатени кратки ракави кошула женски летни врвови Свеж
Poolmaster 72724 Отворено rуниор тениски игра, сина Свеж
Poolmaster 72724 Отворено rуниор тениски игра, сина

Преносна, компактна табела за тениски табели и сет За игра на отворено (или затворено) Конструирано во к�

DEN 1.33
Гумена топка кутија јинхе тенис Свеж
Гумена топка кутија јинхе тенис

Гумената кутија може да содржи три топки за тенис на маса, а убедливо е да се носат и да се прават топки б�

DEN 159.84
Nokmopo tunic врвови за жени модно цвеќе печатење O-врат Кратка маица лабава блуза Топ кошула женски летни врвови Свеж
Nokmopo tunic врвови за жени модно цвеќе печатење O-врат Кратка маица лабава блуза Топ кошула женски летни врвови

затворање Ги слушаме повратните информации на клиентите и да ги прилагодиме сите детали за да обезбеди�

DEN 3.00