Држач За Тоалетна Хартија За наутичко Јаже Ѕиден Прстен За Крпи Наутички Држач За Тоалетна Хартија Со Метални Куки Крајбрежна Решетка За Крпи Природно Античко Јаж?

Држач За Тоалетна Хартија За наутичко Јаже Ѕиден Прстен За Крпи Наутички Држач За Тоалетна Хартија Со Метални Куки Крајбрежна

DEN 271.84

Свеж

Достапно.

но, можете да го користите и како прстен за пешкири и завеси. Дијаметарот на дебелото јаже што се користи за завршна обработка на хартиени ролни е 0,8 инчи/2см.Карактеристики : + Лесен за инсталирање е Погоден За повеќето тоалетна хартија и крпи + Чувајте ја бањата уредни спецификации : } Материјал : Јаже Од Јута : кука за фиберанчор : Должина на железо : вкупната должина на јажето од јута е 21,6 инчи метод На Инсталација : Ѕид-монтираниот пакет вклучува : + 1 еез јаже за држач за тоалетна хартија + 1 еез кука за сидро + 3 еез завртки ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет на производи и најдоброто шопинг искуство. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од природно јаже од јута и гроздобер метална кука за сидро, оваа решетка за јаже е цврста и издржлива за долготрајна употреба!. но, можете да го користите и како прстен за пешкири и завеси. Лесен е за употреба, а ролната од тоалетна хартија нема да се трие со јажето.

Избор на клиенти

Азееда 2 х Бокс Татко &засилувач; Син Микрофибер Леќи/Очила Чистење Крпи Свеж
Азееда 2 х Бокс Татко &засилувач; Син Микрофибер Леќи/Очила Чистење Крпи

Меки крпи за леќи од микрофибер отпечатени од едната страна Лесен и пренослив за да можете без напор да �

DEN 182.24
Појавувања за температура на температурата на сопирачката на моторспортот на сопирачот 370-450 ° F пакет од 16 етикети Свеж
Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел Свеж
Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Оригинален дел за замена �

DEN 1052.80
PGMJ 40 комплети M6 Black Binding Post Завртки Countersunk Заврши капаче за приклучоци за приклучување на завртки за капаци Свеж
PGMJ 40 комплети M6 Black Binding Post Завртки Countersunk Заврши капаче за приклучоци за приклучување на завртки за капаци

40 комплети црни M6 за поврзување на завртки за капаци на капаци на капаци и алатка за погон на погон за по�

DEN 1.67
Студенти од 3дози солзи со пурпурна спортска вода шише, 21 мл, бело Свеж
Студенти од 3дози солзи со пурпурна спортска вода шише, 21 мл, бело

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

DEN 518.40
Widia GTD GT065003 Победа GT06 HP Tap, Plug Chamfer, десното намалување на раката, 4 флејти, M6 x 1, HSS-E-PM, TICN облога Свеж
Widia GTD GT065003 Победа GT06 HP Tap, Plug Chamfer, десното намалување на раката, 4 флејти, M6 x 1, HSS-E-PM, TICN облога

Чипови со права на чешми чипови во дупка или се испуштија со внатрешна течност за ладење Произведено од

DEN 1.00
Lubose Облека со две парчиња за мажи мажи со половина кошула и панталони за половината за влечење Свеж
Lubose Облека со две парчиња за мажи мажи со половина кошула и панталони за половината за влечење

100% сосема нова ставка со висок квалитет Материјал : Мека ткаенина, удобна Повод : Оваа облека со две парч�

DEN 0.33
Атлетски тренерки за атлетски тренерки на Chictry Boss Свеж
Атлетски тренерки за атлетски тренерки на Chictry Boss

65% полиестер, 35% памук Направено од високо квалитетен материјал, светлина во тежина, дишење, мека и удобн�

DEN 2.33
Pro -Advantage - Рејнолдс торби со корња - одобрени ACL - како што се гледа на ESPN - Професионални торби за корпи - направени Свеж
Kanto M300 целосна движење на ТВ wallидот за 26-55 телевизори | артикулирачка рака со 19 продолжение | До 135 ° вртење | Лесен Свеж
Али Индустри 7266 Грит алуминиум оксид за пескарење, 9 x 11 Свеж
Али Индустри 7266 Грит алуминиум оксид за пескарење, 9 x 11

3 пакувања 9 "x 11" 220 лим за шкурка Идеално за фино мазнење и за измама и деплескање на буквари и заптивки...

DEN 1353.60