8 инчен нож За Леб-Ножеви За Сечење Торта Со Висок Јаглероден Нерѓосувачки Челик Назабен Нож Фалсификуван Сечило За Прибор За Јадење Алатка Кујнски Ножеви Со Кутиј?

8 инчен нож За Леб-Ножеви За Сечење Торта Со Висок Јаглероден Нерѓосувачки Челик Назабен Нож Фалсификуван Сечило За Прибор За

DEN 697.60

Свеж

Достапно.

КЛАСИЧЕН НОЖ ЗА ЛЕБ : лесно можете да се справите со секојдневните задачи за сечење на сите видови леб. Може да се користи и за пециво, колачи и целиот зеленчук (вклучувајќи домати). УЛТРА ОСТАР НАЗАБЕН РАБ : овој нож за леб од 8 инчи е направен од висококвалитетен германски нерѓосувачки челик(7 Cr17 Mov), со исклучителен и траен остар назабен раб. ERGОНОМСКА РАЧКА : овој нож ви дава стабилност и контрола сигурно, безбедно ракување за време на подготовката на оброкот, дури и кога е влажен. Обликот на ergономијата овозможува правилна рамнотежа помеѓу рачката и тенкото сечило, обезбедувајќи леснотија на движење. ИЗВОНРЕДЕН ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од германски челик 7 Cr17 Mov, сечилото на овој нож за торта има издржлив век на траење; извонредната легура спречува затапување и ' рѓа, се одржува како оригинална острина. ПРЕКРАСНА ШЕМА : специјалното сечило со брановидна шема е особено и впечатливо (кујнски ножеви од нерѓосувачки челик 7цр17мов, а не вистински Дамаск). Ние Нудиме 100% задоволство или политика ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ. ПАУДИН обезбедува живот против дефекти во материјалот и изработката. Мултифункционален Професионален Нож За Леб : совршен е за ракување со колачи, свежи лебови и леб дури и со најтешките кори. Доволно е тешко да се справите со големо овошје и зеленчук со густа кожа, како што се тиква од путер и лубеница. Добро делува и за замрзнато месо . Учење повеќе вештина за нож и Уживајте Во Животот Во Кујната! Содржина на пакетот : 1 * нож За леб со кутија за подароци.

Избор на клиенти

Хенкелс Изјава Брич-Остар 8-инчен леб Нож, Торта Нож, германски Инженеринг Информирани од страна на 100+ години На Мајсторство Свеж Попустот
Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава Свеж Попустот
Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава

Водич За Сечење Леб На ГЃа Андерсон со фаќач на трошки за сечење совршено униформен исечен леб на рамном

DEN 339.04
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои Свеж
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои

6Инчен нож Убаво дизајнирани ergономски рачки, квалитет дефиниран со удобност и функција Високо јаглерод

DEN 2.00
Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик Свеж
Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик

●Уметничко дело●Нашите ножеви за готвачи Хуск се мешање на традиционалната изработка со модерни техн�

DEN 2.33
Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб Свеж
Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб

Комерцијален декстел високојаглероден, високолегиран нерѓосувачки челик за зголемена острина...

DEN 1.67
Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал Свеж
Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал

Тип : Нож Состав : Стерлинг Сребро Шема : Сузан Бренд : Ханс Хансен Ханс Хансен Сузана од ханс хансен данск

DEN 843.20