Mitas Galaxy S20+ 5G SC-52a Случај, Тип На Лаптоп, Без Појас, Чоколадо, Бела NB-0157-WH/SC-52A

Mitas Galaxy S20+ 5G SC-52a Случај, Тип На Лаптоп, Без Појас, Чоколадо, Бела NB-0157-WH/SC-52A

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Компатибилни модели : Галакси С20+ 5Г СЦ-52А (пролетен модел 2020). Материјали : стп кожа, поликарбонат. Структура на производот : главна единица за куќиште од типот на тетратка, внатрешна тврда кутија. Случајот е случај од типот на тетратка со едноставен дизајн што никогаш нема да ви здосади. Тетратката се отвора и затвора со помош на магнетски тип со одлична функционалност. Делот од телото е изработен од поликарбонатен материјал кој безбедно штити од удари. Складирање картички за визит-картички итн. За други дизајни, пребарувајте "куќиште за паметни телефони митас" во лентата за пребарување за разни дизајни. Компатибилни модели : Галакси С20+ 5Г СЦ-52А (пролетен модел 2020). Материјали : стп кожа, поликарбонат. Структура на производот : главна единица за куќиште од типот на тетратка, внатрешна тврда кутија. Случајот е случај од типот на тетратка со едноставен дизајн што никогаш нема да ви здосади. Тетратката се отвора и затвора со помош на магнетски тип со одлична функционалност. Делот од телото е изработен од поликарбонатен материјал кој безбедно штити од удари. Складирање картички за визит-картички итн. За други дизајни, пребарувајте "куќиште за паметни телефони митас" во лентата за пребарување за разни дизајни. ●Целосно направен по нарачка Во Јапонија Направен во јапонија, мешаме оригинални дизајни од дизајнери и раце на квалификувани занаетчии. Случајот ќе биде произведен и испорачан откако ќе се потврди нарачката и плаќањето. Карактеристики : ова е официјално лиценциран производ од брендот митас кој е фокусиран на дизајнот и квалитетот. Погодно е за фотографирање без отстранување на паметниот телефон од куќиштето од типот на тетратка. Печатената површина е ув обработена за да се спротивстави на гребнатини и вода. Спецификации : ● Џеб За Картички : џеб за картички x 2 + слободен џеб x 1 € држач за Ремени : 1 (внатрешен дијаметар 0,2 инчи (4 мм) € Магнетски појас : ременот може без напор да се отвори и затвори поради неговиот магнет. [Мерки на претпазливост]] може да има случаи кога дупката за автентикација на отпечатоци и безжичното полнење не можат да се користат во зависност од дебелината на куќиштето. За структурата на куќиштето, таа не е компатибилна со "функцијата на штандот", "држач за маса", "лулка" и "антена". (Само полнење со кабел за полнење и приклучок за слушалки се покриени под гаранција. ) Сликите на производите се само за илустративни цели. Позиционирањето на печатениот дизајн може да биде различно. Спецификациите и изгледот може да се променат без претходна најава со цел да се подобри производот. Станбено поштенско сандаче на клиентот. ■.

Избор на клиенти

Розови таблети со анушка Свеж
Розови таблети со анушка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1.67
Навитех Греј ЕВА Хард Случај/Капак На Далечина Компатибилен Со Пронаоѓач На Опсег На Голф Onebird Forfar Свеж
Навитех Греј ЕВА Хард Случај/Капак На Далечина Компатибилен Со Пронаоѓач На Опсег На Голф Onebird Forfar

Водоотпорен и отпорен на удари Го штити уредот од мали испакнатини и падови Клипови на вашата торба со к

DEN 736.00
4 Држач За Воздушни Ознаки За Пакување За Држач За Воздушни Ознаки На Airtag, Куќиште За Airtag Со Прстен За Клучеви Против Свеж Попустот
MAKEIT СЛУЧАЈ iPad Мини Случај iPad Мини 2 Случај 3in1 Хибриден Шок Отпорен Случај за iPad Мини 1 2 3 Генерација Свеж
MAKEIT СЛУЧАЈ iPad Мини Случај iPad Мини 2 Случај 3in1 Хибриден Шок Отпорен Случај за iPad Мини 1 2 3 Генерација

Хибриден Дизајн Шок Доказ Случај За епл i Pad мини Мини 2 Мини 3 и мини ретина дисплеј Напреден двослоен диз

DEN 0.67
Аниме случај за AirPod Pro 2 -та генерација со приврзок за клучеви, ладни црвени очи шема мека TPU заштитна обвивка на кожата Свеж Попустот
Ulak компатибилен со iPod Touch 7 Case Cless, iPod Touch 6 Touch 5 Case со 2 заштитници на екранот, [анти-жолти] тенок мек TPU Свеж
Ulak компатибилен со iPod Touch 7 Case Cless, iPod Touch 6 Touch 5 Case со 2 заштитници на екранот, [анти-жолти] тенок мек TPU

Специјално дизајниран за Apple i Pod Touch 7 ми / 6 / Th / 5 та генерација Мекиот TPU браник е дизајн за заштита...

DEN 1.33
Maxjoy AirPods Case, Clabon Fiber Becure Lock Clip Целосно тело за заштита на телото на тврда обвивка за тастатура со приврзок Свеж
Maxjoy AirPods Case, Clabon Fiber Becure Lock Clip Целосно тело за заштита на телото на тврда обвивка за тастатура со приврзок

【Надградено безбедно заклучување】 Функцијата за заклучување може цврсто да го обезбеди капакот на шк�

DEN 779.20
Kwmobile Случај Компатибилен Со Garmin Inreach Explorer - Gps Мобилен Систем За Навигација Мека Силиконска Заштитна Обвивка Свеж
Држач за Рачни Ремени за таблети Fintie Universal, 360 Степени Вртлив Стп Кожна Рачка Со Еластичен Ремен, Безбеден Пренослив Свеж