Машина за хидраулична компресија на алуминиумска алуминиум 100T со висока јачина, преносна, мала тежина

Машина за хидраулична компресија на алуминиумска алуминиум 100T со висока јачина, преносна, мала тежина

DEN 460.80

Свеж

Достапно.

Машина за хидраулична компресија на алуминиумска алуминиум 100 T со висока јачина, преносна, мала тежина. Гоу е регистрирана трговска марка, видете повеќе опис на производот подолу или на слики. Машина за хидраулична компресија на алуминиумска алуминиум 100 T со висока јачина, преносна, мала тежина. Гоу е регистрирана трговска марка, видете повеќе опис на производот подолу или на слики. Сила на сила 100Т за излез 1000kn Кригинг тип шестоаголник за крцкање мозочен удар 24мм димензија 200мм*400мм тежина 25 кг пакет дрвена кутија.

Избор на клиенти

Додатоци за кампување Мултитулни подароци за мажи - 12 во 1 Божиќно порибување за порибници Хамер мулти алатка за роденденски Свеж Попустот
Конектори VER 008S USB 3.0 PCI -E Express 1x до 16x Extender Riser Adapter SATA Power Cable Cable со голема брзина 1000MB/s Свеж
Конектори VER 008S USB 3.0 PCI -E Express 1x до 16x Extender Riser Adapter SATA Power Cable Cable со голема брзина 1000MB/s

Описи : Напојување со графичко напојување со употреба на 4 кондензатори на цврста состојба, посигурен, п�

DEN 2.00
Macherey-Nagel 711260.5 Polygoprep LC/Flash Silicagel материјал за пакување, adsorbents, рефус, немодифициран, 50 μm, 60 Å, Свеж
Macherey-Nagel 711260.5 Polygoprep LC/Flash Silicagel материјал за пакување, adsorbents, рефус, немодифициран, 50 μm, 60 Å,

Неправилна силика за подготвителна примена, стабилност на p H 2–8 Достапни пори големини 60, 100, 300 и 1000...

DEN 1081.60
Легура челик преклопување мултитулни клешти 18 во 1, Кампување за патување за патување за возење во итни случаи Свеж
PB Швајцарија алатки 1/4 Прецизност за електрични алатки со нанокотирање за Torx Plus завртки, големина T6 Свеж
PB Швајцарија алатки 1/4 Прецизност за електрични алатки со нанокотирање за Torx Plus завртки, големина T6

Прецизност со кодирани во боја за лесно идентификување на големината и профилот на завртки! Чувајте го �

DEN 304.00
Генерација на електрична енергија од Давиту-1pc користена jumo 701140/8888-888-22-064 Свеж
Генерација на електрична енергија од Давиту-1pc користена jumo 701140/8888-888-22-064

Потекло : CN (потекло) Тип на генератор на електрична енергија : Друго Тип : растение Излезен напон (V) : ...

DEN 2.00
Страна од страната, обвивка Харли Свеж
Страна од страната, обвивка Харли

Направени од највисок квалитет на материјали Изграден за перформанси и издржливост Направени во Соеди�

DEN 2.33
Jet 453317 17-1/2-тон капацитет Тешки индустриски шише Свеж
Jet 453317 17-1/2-тон капацитет Тешки индустриски шише

Стабилна платформа : Тешката база е електрично заварена Додадена безбедност : Во согласност со стандард

DEN 2.67
Систем за собирање на бричење Unika Qbit UX QHX25.0x400 Свеж
Систем за собирање на бричење Unika Qbit UX QHX25.0x400

Дијаметар на сечилото : 1,0 инчи (25,0 мм) Ефективна должина : 8,3 инчи (210 мм) Вкупна должина : 15,7 инчи (400 мм)...

DEN 2.33
Sealey AK6905 авијациска калај залава лево исечена Свеж
Sealey AK6905 авијациска калај залава лево исечена

Капкифалсификувани, хром ванадиум, каленични челични лопати со засилени вилици Самоотворање, пролетно

DEN 1089.60
Ниво на вода, владетел волумен, за котел, стакло, бакар, за комерцијални Свеж
Ниво на вода, владетел волумен, за котел, стакло, бакар, за комерцијални

Пакетот вклучува : 1 индикатор на ниво Обично се користи со комерцијални грејачи на вода / котли / диспен

DEN 1.33