USB-C Femaleенски до USB 3.0 машки адаптер компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S20 Fe 5G Multi употреба Конвертирајќи ги функциите за додавање, како што се тастатура, палецот, глувци, и

USB-C Femaleенски до USB 3.0 машки адаптер компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S20 Fe 5G Multi употреба Конвертирајќи ги функциите

DEN 464.00

Свеж

Достапно.

USB-on-the-Go⭐ : Вклучете се и компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S20 Fe 5 G ги претвора USB порти во USB C порти Поврзете USB C периферни уреди со уреди со USB A Ports. , глувче, центри и други USB пристаништа. ? 【Лесен за употреба】 : Не е потребна инсталација. Едноставно приклучете и работете. Супер мал да се држи до USB пристаништа цело време. Овој адаптер не може да пренесе видео сигнали. На пример, не можете да го користите за да го поврзете USB C со HDMI адаптерот. ? Ве молиме, забележани : Ние не препорачуваме да го купите овој адаптер за полнач Magsafe, освен ако вашиот адаптер за напојување не обезбеди целосна моќност од 25 W или повисока. ? 【Преносен и компактен】 : Мал, тенок, издржлив, тешка должност ви овозможува да го носите ова околу или да го приклучите на кое било место до вашите USB-C Cormers. Да се ​​има 2pack помага секогаш да се задржи на располагање бидејќи е дизајниран лесно да се носи наоколу и да се залепи на уредите. ? ⚡ Професионален USB 3.0 Тип А до USB Type C или PD/адаптер за испорака на електрична енергија што е компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S20 Fe 5 G директно на комплетот за контролен кабел за врски GO ви овозможува да ги користите вашите USB-C или PD кабли со кој било USB полнач или лаптоп /Порта како нормално! (2 пакет) ви доаѓа директно од производителот за да ви доставиме 100% квалитетна ставка! Она што ни се допаѓа во врска со ова е што има прилагодено приклучок и репродукција на коло, приклучете го, работи! Specifications : ● Ослободете ги целосните USB податоци и полнење со електрична енергија (без HDMI, VGA видео поддршка) на вашиот телефон со тоа што му даваат пристап до истите USB периферни уреди што ги олеснуваат вашите уреди полесно! , скоро секој USB-уред што е поставен за USB-C или PD ● Кабелот од 4 инчи е оригинален стандардизиран гарантирани најдобри резултати додека го олеснувате пристапот. ● Размислете да добиете еден за дома, канцеларија и патување, така што секогаш ќе бидете блиску брзо Полнење. ● Обезбедете напојување со вашиот приклучок/тула за напојување за USB периферни уреди, така што батеријата на вашиот паметен телефон или таблет со Android нема да се исцеди толку брзо како и другите обичен OTG кабел. Белешка : Овој уред не може да го напојува вашиот паметен телефон со Android или самата таблета. ✅enhancements : ● Нашата женска USB-C-моќ USB-C до USB-A 3.0 адаптерот им дава можност на вашите уреди домаќини да додадат на кој било кабел за полнење, податоци, USB периферни уреди како што се како тастатури, глувци, USB центар, флеш дискови, надворешни хард дискови, читатели на USB картички, контролори на игри или што и да е. ● Компатибилен со Android, Windows и други системи, без ограничувања на системот. ● Ова може да обезбеди OTG способност за вашите многу други медиуми за стриминг Играч и други артикли кои имаат USB-порта за тип-C со можности за OTG, исто така.

Избор на клиенти

Kondor Blue Female USB-C на машки адаптер USB-A Свеж
Kondor Blue Female USB-C на машки адаптер USB-A

Femaleенски USB C на машки USB адаптер Компатибилен со нашата картичка за фаќање за стриминг во живо Femaleенски U

DEN 79.84
Адаптер за конвертор USB 3.0 Micro B MALE TO USB 3.0 Micro B MALE SUPERSPEED CONVERTER Свеж
Адаптер за конвертор USB 3.0 Micro B MALE TO USB 3.0 Micro B MALE SUPERSPEED CONVERTER

Femaleенскиот штекер USB3.0 е приклучок со целосен пакет, кој може да избегне гребење на опремата Обликувањет

DEN 123.04
Адаптер за Boxwave Компатибилен со JBL Flip 6-USB-A до C Portchanger, USB Type-C OTG USB-A Конвертирање на податоци за полнење Свеж
Адаптер за Boxwave Компатибилен со JBL Flip 6-USB-A до C Portchanger, USB Type-C OTG USB-A Конвертирање на податоци за полнење

? [Конверзија на портата] Адаптер за Boxwave компатибилен со JBL Flip 6 Адаптерот USBA до C Portchanger ја претвора вашат�

DEN 239.20
USB-C женски до USB машки брз адаптер компатибилен со вашиот VW 2020 Golf 8 за полнач, Sync, OTG уреди како тастатура, глушец, Свеж
USB-C женски до USB 3.0 машки адаптер компатибилен со вашиот Motorola Edge Multi Use Converting Додај функции како што се тастатура, Свеж
Adapter OTG USB-C 3.0 компатибилен со вашиот TCL 30 V 5G за брзи, верификувани, повеќекратни функции како што се тастатура, Свеж
Adapter OTG USB-C 3.0 компатибилен со вашиот TCL 30 V 5G за брзи, верификувани, повеќекратни функции како што се тастатура,

Она што е вклучено ⭐ : под услов овој USB C OTG адаптер со 12месечна гаранција и 24 / 7 услуга за клиенти, доколк�

DEN 510.40
Тестирана шарена домаќинка микро USB до USB мини OTG адаптер за кабел погоден за Samsung Xiaomi HTC LG Android телефон за сјајни Свеж
Кабел Boxwave Компатибилен со Lilliput UMTC-1400-USB адаптер за експанзија, додадете USB поврзан хардвер на вашиот телефон за Свеж
Адаптер за кабел за микро USB OTG за Xiaomi Redmi Note 5 Micro USB конектор за Samsung S6 Tablet Android USB 2.0 OTG адаптер, Свеж
Адаптер за кабел за микро USB OTG за Xiaomi Redmi Note 5 Micro USB конектор за Samsung S6 Tablet Android USB 2.0 OTG адаптер,

Micro USB 'B' машки конектор; 1 USB 'A' Aенски конектор порта Во согласност со стандардот USB2.0 и во согласност со ст

DEN 209.76
TEK Styz USB-C USB 3.0 адаптер компатибилен со вашиот JBL Live 660NC OTG Type-C/PD машки USB 3.0 женски конвертор. Свеж
TEK Styz USB-C USB 3.0 адаптер компатибилен со вашиот JBL Live 660NC OTG Type-C/PD машки USB 3.0 женски конвертор.

⚡USBC USB 3.0 ▶ Додавање на USB 3.0 порта компатибилен со Samsung SMN980 FUSBC опремена уред Поврзете тастатура, глувче, �

DEN 560.00
USB-C женски до USB машки брз адаптер компатибилен со вашиот ASUS ZE552KL за полнач, синхронизација, OTG уреди како тастатура, Свеж
USB-C женски до USB машки брз адаптер компатибилен со вашата Motorola E20 за полнач, синхронизација, OTG уреди како тастатура, Свеж
FUOIU 360 Продолжување на ротацијата USB 2.0 Машки до мини 5 пински USB 2.0 машки конвертор на адаптер Свеж
FUOIU 360 Продолжување на ротацијата USB 2.0 Машки до мини 5 пински USB 2.0 машки конвертор на адаптер

Цел : Компјутерски додаток и хардвер , Тип : Адаптер Порта : Mini USB 2.0, USB 2.0 Порт пол : Машко до машки ...

DEN 159.84
OTG USB-C 3.0 адаптер компатибилен со вашиот LG 14Z90P-K.AAS8U1 за брзи, верификувани, повеќекратни функции за употреба, како Свеж
USB-C женски до USB машки брз адаптер компатибилен со вашиот Google Pixel C таблет за полнач, синхронизација, OTG уреди како Свеж
Кабел Boxwave Компатибилен со Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport - USB -адаптер за проширување, додадете USB поврзан хардвер на Свеж
Кабел Boxwave Компатибилен со Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport - USB -адаптер за проширување, додадете USB поврзан хардвер на

? [Компатибилност] Кабел за Boxwave компатибилен со Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport Адаптерот за проширување на USB е адапте

DEN 2.67
Aucon Magnetic USB C адаптер, 24pins Type C конектор, PD 100W Брзо полнење со 10GBS трансфер на податоци, сребро Свеж
Aucon Magnetic USB C адаптер, 24pins Type C конектор, PD 100W Брзо полнење со 10GBS трансфер на податоци, сребро

100 W Брзо полнење, трансмисија на податоци од 10 GBS и 4 K HD видео и аудио : Адаптерот за магнетски полнач Макс

DEN 142.40
OTG USB-C 3.0 адаптер компатибилен со вашиот LG XBOOM GO P7 за брзи, верификувани, мулти-употреба функции, како што се тастатура, Свеж