Гроздобер гигантски Божиќни светла 8 џамбо Божиќни жици со 8 шарени светилки со повеќе болни C7 светла 10,5 стапки на отворено Божиќни светла C7 големи светла на отворе?

Гроздобер гигантски Божиќни светла 8 џамбо Божиќни жици со 8 шарени светилки со повеќе болни C7 светла 10,5 стапки на отворено

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Брз преглед на содржината на пакетот : Пакетот содржи 1 парче гроздобер Божиќна светлина, со вкупна поставена должина од 10,5 стапки, има вкупно 8 парчиња разнобојни светла; Giantиновската абажур на сијалицата надвор е во должина од околу 8 инчи, што е доволно долго и доволно за да се обеси каде и да сакате. Лесен за употреба : Можете брзо и лесно да ја поставите вашата Божиќна светлина за неколку минути, и може да се обеси насекаде; Сијалиците се заменливи и можат лесно да се инсталираат и отстранат за внатрешна или надворешна употреба. Каде да се постави : Оваа Божиќна светлина C7 е идеална за задниот двор, градина, внатрешен двор, новогодишна елка и други места за затворено или отворено, погодно за Божиќна забава, забава за Ноќта на вештерките, свадбена забава и повеќе, што ќе ви го украси животот со бои. Идеална Божиќна декорација : C7 Божиќна низа светлина е составена од зелена жица и 8 светилки со различни бои, имено црвена, зелена, жолта и сина боја, кои се мешаат со гранки и зеленило, што ќе ја осветли вашата елка, украси, дисплеи и многу повеќе , правејќи ја вашата куќа повеќе празнична и привлечна очи. Liven Up Christmas Party : Во која има разновидни бои, нашата божиќна светлина во џамбо е интересна и шармантна, ќе обезбеди носталгичен сјај, и ќе остане осветлена дури и целата ноќ, оставајќи ви незаборавни спомени за празници. Брз преглед на содржината на пакетот : Пакетот содржи 1 парче гроздобер Божиќна светлина, со вкупна поставена должина од 10,5 стапки, има вкупно 8 парчиња разнобојни светла; Giantиновската абажур на сијалицата надвор е во должина од околу 8 инчи, што е доволно долго и доволно за да се обеси каде и да сакате. Лесен за употреба : Можете брзо и лесно да ја поставите вашата Божиќна светлина за неколку минути, и може да се обеси насекаде; Сијалиците се заменливи и можат лесно да се инсталираат и отстранат за внатрешна или надворешна употреба. Каде да се постави : Оваа Божиќна светлина C7 е идеална за задниот двор, градина, внатрешен двор, новогодишна елка и други места за затворено или отворено, погодно за Божиќна забава, забава за Ноќта на вештерките, свадбена забава и повеќе, што ќе ви го украси животот со бои. Идеална Божиќна декорација : C7 Божиќна низа светлина е составена од зелена жица и 8 светилки со различни бои, имено црвена, зелена, жолта и сина боја, кои се мешаат со гранки и зеленило, што ќе ја осветли вашата елка, украси, дисплеи и многу повеќе , правејќи ја вашата куќа повеќе празнична и привлечна очи. Liven Up Christmas Party : Во која има разновидни бои, нашата божиќна светлина во џамбо е интересна и шармантна, ќе обезбеди носталгичен сјај, и ќе остане осветлена дури и целата ноќ, оставајќи ви незаборавни спомени за празници.

Избор на клиенти

Xurisen 32ft на отворено жици светла надвор од внатрешен двор LED G40 светло со 11 расипувачки пластични светилки UL наведено Свеж
Wyzworks топло бело 10-ти 1/2 дебела LED LED 8-режим јаже светло, треперење, избледување, пулсирачки, водоотпорни на отворено Свеж
Аловеко Ноќни Светла За Трчање+Божиќни Ледени Светла За Свадба Дома Надворешен Божиќен Декор Свеж
Аловеко Ноќни Светла За Трчање+Божиќни Ледени Светла За Свадба Дома Надворешен Божиќен Декор

®Надградба На Светлата За Мраз Што Се Менуваат Во Боја Што Може Да се Поврзат.led Ледените светла ќе бидат

DEN 1.67