Besportble минијатурни растенија Пејзаж дрвја модели на бор од бор, модел за градење на минија од бор, минијатурна пејзаж, минијатурна пејзаж за пејзаж, декорација 15 пар?

Besportble минијатурни растенија Пејзаж дрвја модели на бор од бор, модел за градење на минија од бор, минијатурна пејзаж, минијатурна

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

- Пакетот вклучува модели со мини бор од 15 парчиња во три различни големини. - Моделното дрво е изработено од жица и сунѓерски материјал, трајно и безбедно за употреба долго време. - Дрвото на градежниот модел има добра изработка, не е лесна за носење и е и декоративно и практично. - Декорацијата на бор од бор е широко во архитектонски модели, модели на табели со песок, минијатурни пејзажи, модели на играчки, пејзажи од шумски предели,. Карактеристики* Боја : Зелена* материјал : железна жица, сунѓер* Големина на пакетот : околу 20x12.5x7cm/7.87x4.92x2.76inch- Пакетот вклучува 15 парчиња модели на мини бор во три различни димензии.- Моделното дрво е направено од жица и Материјал за сунѓер, издржлив и безбеден за употреба долго време. Пејзажи, модели на играчки, пејзажи од шумски предели, пакет, вклучувајќи 15 x моделот на бор од бор.

Избор на клиенти

NOCH 63010 Универзална платформа постави моделирање на пејзаж Свеж
NOCH 63010 Универзална платформа постави моделирање на пејзаж

Noch Предмет бр : 63010 Мерач : N Оваа ставка не е играчка и е наменета за употреба на моделирање...

DEN 833.60
Noch 48589 100 x 4 cm Country Road Grey Pandscape моделирање Свеж
Noch 48589 100 x 4 cm Country Road Grey Pandscape моделирање

Noch Предмет бр : 48589 Мерач : ТТ Оваа ставка не е играчка и е наменета за употреба на моделирање...

DEN 3.33
Висока позадина на железничката пруга Сиера 3 Свеж
Висока позадина на железничката пруга Сиера 3

Додадете длабочина и реализам во вашиот распоред со позадината на моделот на железничката пруга...

DEN 310.40
Кисангел 6 парчиња симулација на пејзаж дрво OB11 мини пластичен модел дрво Свеж
Кисангел 6 парчиња симулација на пејзаж дрво OB11 мини пластичен модел дрво

пластика, дрво Декорација на табели со песок : Минијатурен модел, реална форма Исклучителна декорација �

DEN 0.33
Faller 181616 Clump Grainay темно зелена боја Свеж
Faller 181616 Clump Grainay темно зелена боја

Мерач H0, TT, N, Z, Група на артикли : дрвја, грмушки, огради Lifelike заминува на едвај видлив носач материјал за �

DEN 288.48
Busch 6027 сет на сообраќајни знаци сет HO сигнали на моделот на скала Свеж
Busch 6027 сет на сообраќајни знаци сет HO сигнали на моделот на скала

Наменето за употреба во модел железничка пруга или дијамара HO Scale (1 : 87) Точна скала 6027...

DEN 1.00
Veemoon 20 парчиња 1/100 Пејзаж пејзаж модел на модел со розови цвеќиња Свеж
Veemoon 20 парчиња 1/100 Пејзаж пејзаж модел на модел со розови цвеќиња

> Може да биде подарок за вашите пријатели, колеги, соученици Боја : зелена, розова Материјал : пластика, ц

DEN 892.80
Супер сценско дрво, четворка 2-4 “ Свеж
Супер сценско дрво, четворка 2-4 “

Модел на исправувач Корп Висината на пакетот на производот е 15,8 сантиметри Должината на пакетот на прои

DEN 191.84
Walthers Scenemaster Ho Scale Taln Hedges/грмушки - светло зелена боја Свеж
Walthers Scenemaster Ho Scale Taln Hedges/грмушки - светло зелена боја

Создадете пореални дворови, паркови и други сцени на отворено за неколку минути со овие подготвени за у�

DEN 0.33
Faller 161451 Car System Start Постави изградба на патишта Свеж
Faller 161451 Car System Start Постави изградба на патишта

Оваа ставка не е играчка и е наменета за употреба на моделирање Погодно за следната скала (и) : B Scalestarter Set

DEN 0.33
Спарувач за баласт W исклучен - Ho - Proses BS -HO -04 Свеж
Спарувач за баласт W исклучен - Ho - Proses BS -HO -04

Баласт лесен начин со оваа корисна алатка Вентилот за исклучување ви овозможува да го запрете протокот

DEN 522.72
Faller 180396 тоалет со серво сценографија и додатоци, мали Свеж
Faller 180396 тоалет со серво сценографија и додатоци, мали

Наменето за градители на модели и колекционери на возраст над 956 година Високо детална пластика Скала м�

DEN 1302.40
Toyvian bushy tufts статички трева тафт модел DIY минијатура за пејзаж пејзаж Пејзлеј железнички предели на песок Свеж
Буш 1484 Дрвен мебел на отворено хоно -комплет за предели Свеж
Буш 1484 Дрвен мебел на отворено хоно -комплет за предели

Димензии на пакетот : 10,2 cms (l) x 9,2 cms (W) x 2,2 cms (H) Тип на производ : Играчки и игри Количина на пакет : 1...

DEN 531.20
Буш 1171 Додаток на кланица Додаток за предели на модели на скала Свеж
Буш 1171 Додаток на кланица Додаток за предели на модели на скала

Наменето за употреба во модел железничка пруга или дијамара HO Scale (1 : 87) Точна скала 1171...

DEN 282.56
MiniArt Min35301 1: 35-T-34-85 Композитен бедем.112 Фабрика, необоен Свеж
MiniArt Min35301 1: 35-T-34-85 Композитен бедем.112 Фабрика, необоен

Miniart 1 : 35T3485 Composite Turret.112 Plant Комплет за модели со детална скала Ова не е играчка За возраст од 14 години и по�

DEN 1359.84
Гроздобер бензинска пумпа/нафта Билборд знаци PKG - 1920 -ти Свеж
Гроздобер бензинска пумпа/нафта Билборд знаци PKG - 1920 -ти

Стручно дизајниран од JL Innovative Вистински на животните детали Повеќето предмети бараат склопување, слика

DEN 1412.80
DOITOOL 15pcs Fashion Tabletop Toy with DIY Tree Crafts/Fake Scenics Good Base, Sand Home, Plant Base Garden Cm Railroad Micro Свеж
DOITOOL 15pcs Fashion Tabletop Toy with DIY Tree Crafts/Fake Scenics Good Base, Sand Home, Plant Base Garden Cm Railroad Micro

Мешани модели на дрво за обука на дрво Архитектура дрвја лажни дрвја за DIY занаети : DIY Декорација на нов�

DEN 1.33
Doitool Shoply Lip Set Diorama Supplies Diorama Supplies 20 парчиња модели сценографии дрвја диорама дрвја пластични дрвја за Свеж
Doitool Shoply Lip Set Diorama Supplies Diorama Supplies 20 парчиња модели сценографии дрвја диорама дрвја пластични дрвја за

Модел дрвја со основи боја : темно зелена Материјал : пластика Скала : 1 : 100 Архитектура Модел на дрвја Вис

DEN 1091.20
Нох 07154 остава моделирање на средно зелена пејзаж Свеж
Нох 07154 остава моделирање на средно зелена пејзаж

Noch Предмет бр : 07154 Мерач : G, 0, H0, TT, N, Z Оваа ставка не е играчка и е наменета за употреба на моделирање...

DEN 3.00