Надворешни Божиќни украси Светла светла на отворено во дворот, 12 метри 317 ЛЕР со високи украси за елки, водопади светла, со 8 режими контролираат надвор од Божиќниот

Надворешни Божиќни украси Светла светла на отворено во дворот, 12 метри 317 ЛЕР со високи украси за елки, водопади светла, со

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

★ 【Функција на меморија и функција на тајмер】 Напојување на соларна панел, опремено со безжичен далечински управувач. Дури и подобро е UL овластено напојување, 4,5 V безбедносен низок напон до Заштитете ја безбедноста на вас и вашето семејство. Willе биде убав додаток на вашите украси на отворено и светла за завеси во затворен простор! Осветлете го вашиот дом или задниот двор со овој празничен Божиќен приказ на светлина!. ★ 【Водоотпорни и 8 режими на осветлување】 Нашата декоративна светлосна низа има IP44 на отворено водоотпорен дизајн, може да се користи во затворено и на отворено и 8 режими на осветлување , комбинација, во бранови, секвенцијални, Slo-Glo, бркање/блиц, бавно блед, трепет/блиц и стабилна, создадете поинаква атмосфера според вашето место. Можете да го поставите тајмерот да се вклучи 6 часа и да се исклучите 18 часа, така што не треба да се грижите за заборавањето да ги исклучите светлата. Нема потреба да се ресетирате. ★ 【Водоотпорни и 8 режими на осветлување】 Нашата декоративна светлосна низа има IP44 на отворено водоотпорен дизајн, може да се користи во затворено и на отворено и 8 режими на осветлување , комбинација, во бранови, секвенцијални, Slo-Glo, бркање/блиц, бавно блед, трепет/блиц и стабилна, создадете поинаква атмосфера според вашето место. ★ 【Заштеда на енергија и безбедност】 Сонцето за заштеда на енергија од соларна енергија, усвои интегриран метод за завиткување на ЛЕР во транспарентна жица, што е повеќе водоотпорно и побезбедно за употреба. ★ 【Заштеда на енергија и безбедност】 Сонцето за заштеда на енергија од соларна енергија, усвои интегриран метод за завиткување на ЛЕР во транспарентна жица, што е повеќе водоотпорно и побезбедно за употреба. ★ 【Премиум 350 LED starвездени светла】 ОВОЈ СВЕТСКИ СВЕТИ СВЕТНИЦИ се карактеризираат со 350 LED диоди, 1 горната starвезда и 9 влакна на жици, метални инсерти од 10 парчиња. Можете да ја контролирате светлината преку сончевиот панел, светлината ќе го запомни режимот пред да се намали напојувањето и да продолжи да светнува.

Избор на клиенти

Brightech Ambience Pro Solar Powered 48ft на отворено низа светла, во комплет со едно дополнително републикација на соларни Свеж
Brightech Ambience Pro Solar Powered 48ft на отворено низа светла, во комплет со едно дополнително републикација на соларни

Brightech Ambience Pro Solar Powered Outdoor String Lights Комерцијални одделенија за внатрешни светла со 48 стапки Едисон сијали�

DEN 540.80
Suntin 1,64ft Продолжен кабел за паметни жици Свеж
Suntin 1,64ft Продолжен кабел за паметни жици

1,64ft продолжено кабел за обоени светла за паметни жици (B09 R4 H5 B5 W, B09 R4 HJB76) 1,64ft продолжено кабел за обоени с�

DEN 2.00
СОСТОЈБА СИТЕ ВОДИНСКИ СВЕТНИЦИ, 100FT ДВЕЕ СИТЕ СО 64 G40 SHATRESPROOF LED светилки водоотпорни светла на светлина 1W 2700K Свеж Попустот
Carpeasstra 6,5ft 10 LED дискоте батерија управувана со жици на жици Свеж
Carpeasstra 6,5ft 10 LED дискоте батерија управувана со жици на жици

Безвременски дизајн за секоја просторија : Оваа низа светлина ја подобрува естетската соба на секоја пр

DEN 0.33
Gaoxun 2 пакет 49ft на отворено светло на жици, RGBW LED светла апликација и далечински управувач, IP66 водоотпорни, паметни Свеж Попустот
FELISHINE 20 Пакети Самовила Стринг Светла, 6.6 СТАПКИ 20 Led Диоди Батерија Управувана Сребрена Бакарна Жица Ѕвездена Стринг Свеж