Вклучен модул за влез во модул 5А, машка приклучок за напојување 10A 250V 3 пин IEC320 C14, 2 комплети

Вклучен модул за влез во модул 5А, машка приклучок за напојување 10A 250V 3 пин IEC320 C14, 2 комплети

-140 %

DEN 111.84

Свеж

Достапно.

Име на производот : Осигурувач на приклучок за напојување W прекинувач; Материјал (надворешен) : пластика, метал; Боја : Црвен, сребрен тон, сребрен тон. Вкупна големина : 5,8 x 4,9x 3,4см / 2.3 "x 1,9" x 1.3 "(lxwxh); тип на приклучок : 3 пински IEC320 C14. Тежина : 24g; Содржина на пакет : 2 x приклучок за напојување. Напон / струја : 10a, 250 V AC ACS AC AC, 250 V AC AC. ; Дупка во горниот дијаметар на лицето : 0,42 см / 0,16 “; Осигурувач Ампере : 5а. Растојание на центарот на дупката : 3,9см / 1,5 "; Долна големина : 4,7 x 2,7 см / 1,9" x 1.1 "(LXW); ние нудиме 30-дневна политика за враќање / враќање на поврат и лесна за пријателска услуга за клиенти. Име на производи : Приклучок за напојување W Switch осигурувач; материјал (надворешен) : пластика, метал; боја : црвен, сребрен тон, сребрен тон. Вкупна големина : 5,8 x 4,9x 3,4cm / 2.3 "x 1,9" x 1.3 "(lxwxh); тип на приклучок : 3 пин IEC320 C14. Тежина : 24г; Содржина на пакет : 2 x приклучок за напојување. Напон / струја : 10a, 250 V AC; дупка во горниот дијаметар на лицето : 0,42cm / 0,16 "; осигурувач Ампере : 5a. Центар за дупки на дупката : 3,9см / 1,5"; Долна големина : 4,7 x 2,7 см / 1,9 "x 1,1" ( Lxw); Ние нудиме 30-дневна бесплатна политика за поврат / поврат и лесна за пријателска услуга за клиенти. 3 PIN IEC320 C14 Приклучок, УР сертификација, 7 терминали што се користат широко во лабораториска опрема, фитнес опрема, опрема за индустриска автоматизација, итн. Користете само со осигурувач 250 V.

Избор на клиенти

Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973146887 Флеш Лим Приклучоци, 1, Парче-4 Свеж
Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973146887 Флеш Лим Приклучоци, 1, Парче-4

Дијаметар 1 : 1 инч Дијаметар 2 : 1,39 инчи Дебелина : .32 инчи Материјал : Пластика Заврши : Црно Ние акции широ�

DEN 85.92
Вибрирачки приклучок за задник, вибратор на аналниот приклучок од не'рѓосувачки челик Tluda со 9 режими на вибрации, анални Свеж Попустот
Приклучок за вибрирачки задник со ребра - црна Свеж
Приклучок за вибрирачки задник со ребра - црна

Куршум со една брзина Лесен за користење Без фталат Водоотпорен Куршум со една брзина...

DEN 383.84
Стоматолошки Композитни Нелепливи Инструменти За Полнење ПРИКЛУЧОК 3Т Танер Приклучок Заоблен Прст Свеж
Стоматолошки Композитни Нелепливи Инструменти За Полнење ПРИКЛУЧОК 3Т Танер Приклучок Заоблен Прст

Приклучок што се користи за пакување материјали за полнење во препарати за празнина (1,6 мм 2,0 мм) Приклуч

DEN 393.60
Hu-Friedy RCPSL5775 Sleiman Корен Канал Приклучок, 7 Рачка, Зелена Свеж
Hu-Friedy RCPSL5775 Sleiman Корен Канал Приклучок, 7 Рачка, Зелена

#5 слејман 7 рачка зелена Земја на потекло : Сад Стоматолошката трговија на големо директно користи рацио

DEN 1.00
Вибрирачки приклучок за приклучок за електричен анален вибратор стимулатор на простата со далечински управувач 10 режими на Свеж Попустот
Qaye 3PCS бас риболов мами за слатководни и солена вода, мулти-споени пливање за пастрмка лосос со чаши со голема мерка Свеж Попустот
Серија за големина серија на серии, чист шуплив анален приклучок, мал Свеж
Серија за големина серија на серии, чист шуплив анален приклучок, мал

Земете epиркање внатре : Овој приклучок за шуплив задник е дизајниран за да ekиркате во длабочините на дуп

DEN 1132.80
Elegrp 15 Amp 125 Volt NEMA 5-15R 2 Пол 3 жица заземјување директно сечило за замена на електричен конектор за замена на кабелот Свеж
Левитон 321-W Неполаризиран приклучок за лесна жица, 125 V, 15 A, 2 P, 2 W, бело Свеж
Левитон 321-W Неполаризиран приклучок за лесна жица, 125 V, 15 A, 2 P, 2 W, бело

Месинг на приклучоци и контакти со конектори за максимална спроводливост Лесна жица не се потребни ала

DEN 2.00
Risbay 100pcs 6mmx6mm Црна Т-Форма Солидна Гума Приклучоци Водоотпорен Дупка Приклучоци за Кабинети, Ормари Свеж
Risbay 100pcs 6mmx6mm Црна Т-Форма Солидна Гума Приклучоци Водоотпорен Дупка Приклучоци за Кабинети, Ормари

?Пакетот вклучува : 100 парчиња Приклучоци За Црна Дупка.Вкупна Големина : 6мм*6мм / 0,24 "*0,24 " (Д*Л) ?Изработени

DEN 95.84
Автентичен розов кварц кварц скапоцен камен на срцев камен - мал Свеж
Автентичен розов кварц кварц скапоцен камен на срцев камен - мал

Оригинален скапоцен камен во форма на срце во форма на срце : Прочистете го и отворете го срцето; Почувст

DEN 668.80
Calexotics Прв пат Кристал плен Дуо Анален монистра приклучоци-Пинк-SE-0004-52-2 Свеж
Calexotics Прв пат Кристал плен Дуо Анален монистра приклучоци-Пинк-SE-0004-52-2

Направени за почетници специјални големини наменети за првите тајмери ​​да истражуваат и да пробаат �

DEN 2.33
Електрични производи за конструкција на CEP 6507GU 30-засилувач еднофазен кутија за напојување, жолта Свеж
Електрични производи за конструкција на CEP 6507GU 30-засилувач еднофазен кутија за напојување, жолта

Тешки влијанија и отпорни на пламен Заштита на GFCI Отворено неутрално, обратно фазирање и исклучување на

DEN 6559.84
Hubbell kellems директно сечило приклучок, 60 засилувачи, напон од 250VAC, NEMA конфигурација: 15-60p, број на столбови: 3 - Свеж
Creative Creative Hobbis Green SPT -1 Femaleенски лизга на приклучок - ZIP, Vampire, Gilbert, Slide заедно приклучок, додадете Свеж
Creative Creative Hobbis Green SPT -1 Femaleенски лизга на приклучок - ZIP, Vampire, Gilbert, Slide заедно приклучок, додадете

? Пакет на големо : 5пакет креативни хобини зелени SPT1 женски лизга на приклучоци, познати и како поштенск�

DEN 2.33
Виножито призма приклучок за срцев анален Свеж
Виножито призма приклучок за срцев анален

Удобно пондерирана Алуминиумска легура без алуминиум Одлично за температурна игра и тренинг на анален.

DEN 2.67
MyVolts 5V Адаптер за напојување компатибилен со/замена за HairMax HM1 V6 0.2 Ласерски чешел - американски приклучок Свеж
MyVolts 5V Адаптер за напојување компатибилен со/замена за HairMax HM1 V6 0.2 Ласерски чешел - американски приклучок

Овој 5 V висококвалитетен адаптер за замена за замена е компатибилен со ласерскиот чешел Hair Max HM1 V6 0.2 Прик

DEN 0.33
Задникот анален приклучок розов похот -тренер за секс играчки дилдо мал среден голем Свеж
Задникот анален приклучок розов похот -тренер за секс играчки дилдо мал среден голем

Големини најмали 4,5 '' l средно 5 '' l големи 6,5 '' l Овие сет од 4 парчиња се изработени од силикон за безбе�

DEN 1.33