Кокосири wallидни полици лебдечки стаклени полици за кујна за складирање на кујна, 16 '' x 5,6 '' Темперски стаклен wallид монтиран од четкан златен не'рѓосувачки челик B1106BG-

Кокосири wallидни полици лебдечки стаклени полици за кујна за складирање на кујна, 16 '' x 5,6 '' Темперски стаклен wallид монтиран

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

◄ Материјал ► SU 304 конструкција од не'рѓосувачки челик за држачот; Со запечатена држач за монтирање на челик; Дизајн на калено стакло; Производство со врвен материјал за да се заштити производот отпорен на корозија и анти-кавга. ◄ Температно стакло ► 8мм задебелено калено стакло изградено за тешко оптеретување и безбедно. Направено од стакло пријателски за деца : Кога стаклото се скрши случајно, ќе се распаѓа во мали грануларни парчиња. Не заглавени ножеви и не е лесно да се предизвика повреда. Ве молиме, забележано : калено стакло не е лесно да се пробие. ◄ Димензии ► 16.14 '' (л) x 5,6 '' (w). Достапно во 4 бои : злато/ масло триење бронзено/ четкано/ полирано. Достапно во 2 должина : 16-инчен / 20-инчен. ◄ Лесна инсталација ► Брза и лесна за инсталирање, пакетот доаѓа со хардвер за монтирање и инструкции за инсталација кои помагаат да се извадат претпоставките од инсталацијата. Забелешка : Ако имате проблеми или недостасуваат делови во пакетот, ве молиме слободно контактирајте со нас. Можете да добиете повратна информација во рок од 24 часа. ◄ Применливи места ► Погодно е да се инсталираат во сите видови на wallидот и местата за складирање : бања/ кујна/ спална соба/ дневна соба/ мијалник/ над тоалетот/ балконот/ ресторанот или канцеларијата за декор. Четкано злато. Четкан никел. Полиран хром. Маслото ја нанесува бронзата.

Избор на клиенти

Артемио шестоаголна дрвена полица 24 x 21 x 10 см Свеж
Артемио шестоаголна дрвена полица 24 x 21 x 10 см

Хексагонална полица во дрво што треба да се постави или обесена 24 x 21 x 10 см Боја : Беж Материјал : Дрво Бре�

DEN 1.67
Haowul 2 парчиња лебдечки полица за лепило монтирано не-дупчење Организатор за бања Свеж
Haowul 2 парчиња лебдечки полица за лепило монтирано не-дупчење Организатор за бања

Space Saver Го трансформира потрошениот простор на wallидот во пространа област за складирање, оваа wallидна по�

DEN 3.00
Дусаса лебдечки wallидни полици за спална соба/бања, 2 пакувања метални полица за висина за дневна соба/кујна/перална, полици Свеж Попустот
ガルト Tigo Counter Counter Storage, 80 см カウンター, печатење од багрем/постелнина Свеж
ガルト Tigo Counter Counter Storage, 80 см カウンター, печатење од багрем/постелнина

Големина : ширина 31,5 x длабочина 17,7 x висина 33,5 инчи Материјали : Цврсто дрво од багрем (масло обоено), ткае

DEN 3.33
Пакет на лебдечки полици со Loveубов-Канкеи (Содржи 2 артикли Свеж
Пакет на лебдечки полици со Loveубов-Канкеи (Содржи 2 артикли

Едноставен дизајн лебдечки полици изработени од цврсти табли од дрво Паулоунија и метални загради обло

DEN 3.00
WiFi рутер модем, бела полица за лебдечки, wallид што виси за време Свеж
WiFi рутер модем, бела полица за лебдечки, wallид што виси за време

▶ Материјал од дрвопластична табла ◀ материјал за дрвопластична плоча што е пријателска со животната �

DEN 356.80