64oz Спортско шише со вода, шише со вода од не'рѓосувачки челик Aikico со капа за слама, двојно вакуум изолирано термос кригла, широка термос на колба за уста за топли и ла

64oz Спортско шише со вода, шише со вода од не'рѓосувачки челик Aikico со капа за слама, двојно вакуум изолирано термос кригла,

DEN 383.84

Свеж

Достапно.

? Внатрешниот wallид е истегнат и електро-полирано без никакви празнини. Значи, никогаш нема да 'рѓа или остави лош метален вкус во устата. ? ? Супериорен обложен во прав : Трајната облога нема да се распрсне, избледи и ќе биде тешко да се изгребат. Надворешната карактеристика на производот обезбедува дополнителен зафат на криглата, што го прави многу погодно да се земе заедно со вас за секоја активност на отворено. Достапно е капакот за докажување на протекување на 2-ние обезбедуваме две различни капаци на капакот, како капа за слама со капа на флип-капа, погоден за пиење топло кафе или слама капак за рехидрирање за време на бегство. Одликувајќи се со флексибилна лента, лесна за разбирање и зачувување на просторот на вашиот ранец отколку капаците со тврда фиксна рачка или лента. Загарантирано 100% задоволство : гарантираме дека висококвалитетното спортско шише со вода сигурно ќе ве задоволи! Ако, од која било причина, не сте задоволни со нашето шише со вода, ние сме подготвени да ви помогнеме на секој можен начин. ? Внатрешниот wallид е истегнат и електро-полирано без никакви празнини. Значи, никогаш нема да 'рѓа или остави лош метален вкус во устата. ? ? Супериорен обложен во прав : Трајната облога нема да се распрсне, избледи и ќе биде тешко да се изгребат. Надворешната карактеристика на производот обезбедува дополнителен зафат на криглата, што го прави многу погодно да се земе заедно со вас за секоја активност на отворено. Достапно е капакот за докажување на протекување на 2-ние обезбедуваме две различни капаци на капакот, како капа за слама со капа на флип-капа, погоден за пиење топло кафе или слама капак за рехидрирање за време на бегство. Одликувајќи се со флексибилна лента, лесна за разбирање и зачувување на просторот на вашиот ранец отколку капаците со тврда фиксна рачка или лента. Загарантирано 100% задоволство : гарантираме дека висококвалитетното спортско шише со вода сигурно ќе ве задоволи! Ако, од која било причина, не сте задоволни со нашето шише со вода, ние сме подготвени да ви помогнеме на секој можен начин.

Избор на клиенти

Bud Light King of Beers Retro Ice Chest Couts со отвор за шишиња 13L, 22 Can Capasate, жолта и сребрена, ледена корпа за гроздобер Свеж
Bud Light King of Beers Retro Ice Chest Couts со отвор за шишиња 13L, 22 Can Capasate, жолта и сребрена, ледена корпа за гроздобер

22 МОЕ СОСТОЈБА : Компактниот мраз на градите има дарежлив капацитет од кварта од 13 л / 14 што има до 22 лиме�

DEN 2.67
Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, слон на метри и дете Свеж
Цветни Позадина Нерѓосувачки Челик Вакуум Шише Вода За Домашно Патување Канцеларија Автомобил Свеж
Цветни Позадина Нерѓосувачки Челик Вакуум Шише Вода За Домашно Патување Канцеларија Автомобил

●Врвен Квалитет : оваа вакуумска чаша е изработена од нерѓосувачки челик и пп материјали за храна што е

DEN 447.84