Лудиот такси 2 - Sega Dreamcast

Лудиот такси 2 - Sega Dreamcast

DEN 559.68

Свеж

Достапно.

Оставајќи го Сонцето во Калифорнија, ова продолжение има грозоморно, повеќе урбана естетика-и став за совпаѓање. Slash е ваш стандарден, директен подготвеност; Неговиот автомобил е стандарден и тој наводно е кул и луд - што се чини дека е стандард во лудиот такси универзум. Секој гејмер кој изгуби добар дел од промените и времето на оригиналот го знае тоа долго Како што се одржуваше зависноста од аркадната акција од Прво, сигурно е да биде пресек. Објавени се неколку други детали, освен тоа што потомството повторно ќе придонесе за саундтракот и дека методите на осакатување исто така ќе се вметнат. Иако предметот на играта сè уште е да ги собереш и шатл -цените низ градот, луди такси 2 спортови подобри графики, нови и возачи на враќање, повеќе мисии и дива нова функција за скокање што ви овозможува да ги расчистите автомобилите и пресеците на допир на допир на допир на допир копче.com за информациите. Трка против часовникот за голема исплата! Лудиот такси 2 е поставен во највисокиот град на такси-сите нив : Newујорк. Не е изненадувачки, тимот за развој избра да не се измами премногу со она што е под хаубата. Како и во реалниот живот, добивањето на секоја од нивни дестинации е единствениот начин да се соберат целосната цена - тоа е доста ризик, но наградите може да бидат одлични. За почетниците, Cabbies ќе може да повлече малку скок - фаќање воздух беше голем дел од првиот, но сега играчите ќе можат да избегнат сообраќај, чисти празнини, па дури и да однесат на покривите. Икеман е најкласниот од екипажот; Неговата кабина е украсена за луксуз, а неговото тело е украсено со племенски тетоважи. Цимет е Саси Урбанит чие возење е голем, портокал крстосувач. Долгоочекуваното, многу очекувано продолжение на Лудиот такси е конечно на повидок и изгледа одлично.on ('a : Expander : toggle_description : toggle : колапс', функција (податоци) {прозорец. Дали дизајнерите на играта ќе вклучат која било од iousубопитно стереотипните карактеризации од првиот натпревар останува да се види, но ние сме сосема сигурни дека секој од овие возачи ќе биде соодветно луд - што е единствениот начин за возење во Newујорк.Опис на производот Лудиот такси -кабина е основана продавница во Newујорк, а улиците на Големото јаболко никогаш нема да бидат исти. Подигањето цени и да ги приведе до нивната дестинација во најопасниот можен начин, што може да се поттикнува на штрајкот, сè уште е целта на играта, но некои Tweaking во игра треба да помогнат да се направи акцијата двојно зависност од порано. Како што станува продолжение, Лудиот Такси 2 ќе добие вообичаени ажурирања : Подобра графика (особено во позадините и околината) повеќе опции и, се разбира, поголема лудост. $ Експандер [$ експандер [ 0] .off Settop-100);});}); Review Cab-базирана лудост се врати во градот, но овој пат околу играта ги остави своите корени од фер временски услови и спакувани на средните улици на Newујорк. Сепак, овој пат, на забавите ќе им требаат и возења - и тие не мора сите да одат на исто место. Додавањето на предизвикот на играта се групи на луѓе за споделување кабини кои не одат секогаш на истото место.

Избор на клиенти

Чувари На Галаксијата на марвел Свеж
Чувари На Галаксијата на марвел

Вие сте господар на ѕвездите и се борите со сите средства : од елементарни бластери до капки со млазни чи

DEN 959.84
TopVelsun 723-40-92103 Главен склоп на вентил за олеснување компатибилен со PC200-7 PC200-8 PC220-7 PC270-7 PC300-7 PC350LC-7 Свеж
TopVelsun 723-40-92103 Главен склоп на вентил за олеснување компатибилен со PC200-7 PC200-8 PC220-7 PC270-7 PC300-7 PC350LC-7

Број на дел : 7234092103 Главен склоп на вентил за олеснување Fitment : Компатибилен со PC2007 PC2008 PC2207 PC2707 PC3007 PC350 LC7 PC3

DEN 816.00
УФЦ Неприкосновена 2010-Xbox 360 Свеж
УФЦ Неприкосновена 2010-Xbox 360

По еден круг со сите нови функции и клучни подобрувања, ќе ја отелотворите суштината и духот на вистинск

DEN 2.00
Aqua Kitty DX - Вита Свеж
Aqua Kitty DX - Вита

Aqua Kitty Дефанзивец на рудникот за млеко DX физичко издание на вита од ограничени игри направени се 2.800 при

DEN 3.33
Лего Рок Бенд-Нинтендо ДС Свеж
Лего Рок Бенд-Нинтендо ДС

Изразете се со персонализирано Лего Рок Дувло што може да се додаде и украси за совршено да одговара на �

DEN 3.00
Воскресение на вампир PS3 Свеж
Воскресение на вампир PS3

Увоз на игра јапонска верзија Компатибилен со американските системи (слободен регион) Јапонски јазик (�

DEN 1.00
Wwe 2k18 Сезона Помине-Nintendo Прекинувач [Дигитален Код] Свеж
Wwe 2k18 Сезона Помине-Nintendo Прекинувач [Дигитален Код]

Фановите НА WWE, спортски гејмери и фанатици на борбени игринајголемата франшиза за видео игри во истори�

DEN 1.67
Мртви Клетки - Акција Игра На Годината-Нинтендо Прекинувач Свеж
Мртви Клетки - Акција Игра На Годината-Нинтендо Прекинувач

Неверојатни 2д душилајт акција со повеќе од 90 оружја и магии со нелинеарна игра Истражете ја тајната соб

DEN 2.67
Ѓаволски Ловец Јохко: Макаи Кара но Тенкузеи Свеж
Ѓаволски Ловец Јохко: Макаи Кара но Тенкузеи

ЈапонскиСамо Ослободување Врз основа На Хит Аниме Серијата Може да се репродуцира На ТУРБО Дуо Или ТУРБ

DEN 315.20
4K Конзола за игри 16-битна видео игра за мега погонски игра стап 4K 1900+ Ретро игри за NES Portable Letv Dendy Games Console, Свеж
4K Конзола за игри 16-битна видео игра за мега погонски игра стап 4K 1900+ Ретро игри за NES Portable Letv Dendy Games Console,

⚫ Вградени 10000 игри за PS1 / FC игри Поддршка PS1 / MAME / SFC / FC / GBA / GB / GBC / MD формат на игра Играчите можат сами да �

DEN 0.67
УБИ Мек Вилман За XBox 360 Свеж
УБИ Мек Вилман За XBox 360

Кинематографска возбуда возењеВилман обезбедува гумени гори, асфалтразгорена возбуда која ќе се гејме

DEN 273.60
Носилки-Нинтендо Прекинувач [Дигитален Код] Свеж
Носилки-Нинтендо Прекинувач [Дигитален Код]

Соработувајте со друг играч или вешто контролирајте двајца медицински лица сами во оваа авантура базир

DEN 319.84
Tiger Woods PGA Tour 13 - PlayStation 3 Свеж
Tiger Woods PGA Tour 13 - PlayStation 3

Подобрете ја вашата игра со замав за голф вистински живот Доживејте автентичен голф што го имитира ваши

DEN 2.33
Секиро Сенките Умираат Двапати-Xbox One Свеж
Секиро Сенките Умираат Двапати-Xbox One

Регионот Слободен Австралија 100% Компатибилен СО Сад Xbox Една Конзола 100% Компатибилен СО Сад Xbox Во Живо С�

DEN 0.67
Деф Џем Борба ЗА ЊУЈОРК Свеж
Деф Џем Борба ЗА ЊУЈОРК

Претворете 40 од најголемите имиња во хип хоп во улични кавгаџии од Буста Рими и Метод Човек На Мраз Т и М�

DEN 3621.60
ПС2 ГИТАРА ХЕРОЈ АЕРОСМИТ Свеж
ПС2 ГИТАРА ХЕРОЈ АЕРОСМИТ

Местата од историските моменти за време на славната кариера на бендот нудат искуство на "слатка емоција

DEN 1.00
Гранични Легендарниот Код Во Кутија-Нинтендо Прекинувач Свеж
Гранични Легендарниот Код Во Кутија-Нинтендо Прекинувач

Гранични : Издание На Играта На ГодинатаОткријте го кооп стрелецотограбувач што го започна сето тоа, пр�

DEN 2.67
Јока-Лејли: Невозможното Дувло-Xbox One Свеж
Јока-Лејли: Невозможното Дувло-Xbox One

Во овој нов платформски авантуристички хибрид, Јока и Лејли мора да ги комбинираат своите способности з

DEN 0.33
Грди Кукли: Несовршена Авантура-Нинтендо Прекинувач Свеж
Грди Кукли: Несовршена Авантура-Нинтендо Прекинувач

НОВА АВТЕНТИЧНА АВАНТУРА донесе забава Во Угливил, Бидејќи Грдите Кукли го ослободуваат својот град од

DEN 315.20
Адити Фактор Соња и Сребрена - 16 битни МД -игри кертриџ за конзола за генеза со мегадрива Свеж
Адити Фактор Соња и Сребрена - 16 битни МД -игри кертриџ за конзола за генеза со мегадрива

Картичката за игри работи совршено, погодна за колекција на играчи Случајот со кертриџ во САД / ЕУР или Ј

DEN 1366.40
Ненасловен Гуска Игра-Нинтендо Прекинувач Свеж Попустот
Ненасловен Гуска Игра-Нинтендо Прекинувач

Во соработка Со Паника И Куќа Куќа, iam8bit е горд што ја објави Играта Без Наслов Гуска "во кутија", преполна

DEN 423.84