Bmwjrzd liuyi мемнена мела вметнете вметнат навршени ореви навртки за топлина, двојно вметнување на вбризгување на вбризгување на орев M2M2.5m3m4m5m6)

Bmwjrzd liuyi мемнена мела вметнете вметнат навршени ореви навртки за топлина, двојно вметнување на вбризгување на вбризгување

DEN 835.20

Свеж

Достапно.

Широк спектар на методи на ореви, силна отпорност на абење, високо ниво на цврстина. Широк спектар на апликации : Спојување челични ореви се широко користени во домаќинството и канцелариската опрема, комуникациската опрема и другите машински индустрии. Материјал : месинг. Внатрешен дијаметар M2 M2.5 M3 M4 M5 M6. Совршено за носење наоколу : Оревот за спојување е многу погоден за употреба во дрво и влажни околини. Шестоаголните завртки и ореви се многу квалитетни производи на пазарот и се издржливи. Широк спектар на методи на ореви, силна отпорност на абење, високо ниво на цврстина. Широк спектар на апликации : Спојување челични ореви се широко користени во домаќинството и канцелариската опрема, комуникациската опрема и другите машински индустрии. Материјал : месинг. Внатрешен дијаметар M2 M2.5 M3 M4 M5 M6. Совршено за носење наоколу : Оревот за спојување е многу погоден за употреба во дрво и влажни околини. Шестоаголните завртки и ореви се многу квалитетни производи на пазарот и се издржливи. Ореви на кои можете да им верувате : Нашите ореви се многу силни и погодни за внатрешна и надворешна употреба. Дијаметар на Оутер : 3,2мм 3,5мм 4,2мм 4,5мм 5мм6мм 7мм 7,5мм 8мм 9ммл должина : 2мм 2,5мм 3мм 3мм 3,5мм 4мм 4мм 4мммммммммммммммм 6мм 6ммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммм. 7мм 8мм 9мм9.5ммиф Имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме контактирајте не и ќе се потрудиме да го решиме проблемот сè додека не бидете задоволни.

Избор на клиенти

X-Ree 1/4-инчен женски конец 12мм висина со целосна навојна t-он 100 парчиња (Rosca hembra de 1/4 'tuerca t roscada completa Свеж
X-Ree 1/4-инчен женски конец 12мм висина со целосна навојна t-он 100 парчиња (Rosca hembra de 1/4 'tuerca t roscada completa

Име на производот : Торев; Содржина на пакет : 100 (+ / 2%) компјутери X Tорев Главна боја : Сребрена сина боја; �

DEN 1174.40
Лолаа орев заробени ореви четири мебел од мебел од орев за вметнување на цинк од дрво Свеж
Лолаа орев заробени ореви четири мебел од мебел од орев за вметнување на цинк од дрво

Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба ✔ висок квалитет Изработено со висококвалитет�

DEN 2.67
uxcell Ролна-Во Пролетта M6 T Орев, Се Тркалаат Топката Еластични Ореви За 2020 Серија Алуминиум Истиснување Профил за 6mm T Свеж
BBCCSHW M3/M4/M5/M6/M8/M10 SQAURE Ореви DIN557 квадратни машини за завртки 304 не'рѓосувачки челик A2-70, 2-20pcs LJL-SN Свеж
BBCCSHW M3/M4/M5/M6/M8/M10 SQAURE Ореви DIN557 квадратни машини за завртки 304 не'рѓосувачки челик A2-70, 2-20pcs LJL-SN

Вклучен пакет : 520 PCS M3 / M4 / M5 / M6 / M8 / M10 квадратни ореви Материјал : Конструиран од 304 не'рѓосувачки челик, фи

DEN 1262.40
1/4-20x7/16 T-ореви 6 челични челици Свеж
1/4-20x7/16 T-ореви 6 челични челици

На располагање се достапни паузи на цената на волуменот Контактирајте ги сврзувачките елементи на Аспе

DEN 748.80
Т-ореви 304 Вметнати од навој од не'рѓосувачки челик Вметнете четири постепени слепи ореви за дрво М6 Свеж
Т-ореви 304 Вметнати од навој од не'рѓосувачки челик Вметнете четири постепени слепи ореви за дрво М6

Висококвалитет 4 4 орев Торев Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Лесно за инсталирање : 4 prongs обезбедуваат

DEN 1401.60
Орев, 10/50pcs M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 Четири канџи орев Т-орев слеп вметнат вметнат Т-орев за хардвер за мебел од дрво Свеж
Орев, 10/50pcs M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 Четири канџи орев Т-орев слеп вметнат вметнат Т-орев за хардвер за мебел од дрво

Материјал Торев : јаглероден челик (галванизиран) Површина : Галванизирана Димензии : долг M3x6mm, долг M4x8mm,

DEN 0.67
X-Gree M10x37x2.5mm јаглероден челик зина обложен тркалезен основен за завртки за навртки 10 парчиња (M10x37x2.5 mm acero al Свеж
X-Gree M10x37x2.5mm јаглероден челик зина обложен тркалезен основен за завртки за навртки 10 парчиња (M10x37x2.5 mm acero al

Име на производот : ТЕЕ Орев; Содржина на пакетот : 10 парчиња x tee орев Материјал : јаглероден челик; Главна

DEN 1.00
Премиер-линија 9078809 Т-ореви, 4-почна метрика, М4-0,70, цинк позлатен челик, Свеж
Премиер-линија 9078809 Т-ореви, 4-почна метрика, М4-0,70, цинк позлатен челик,

Големина : M40.70 Користете за да креирате навојна дупка во дрво, композитна или честички Забите на главата

DEN 2.00
Т-ореви, ТЕЕ Орев 1/4 -20,5/16 -18, 3/8 -16, прогласена мета орев, t орев 4 постепено слепи ореви за дрво, искачувања за карпи, Свеж
AJITH M4 задебелен челик четири канџи на звучникот на орев, слеп вметнат в-орев Т-орев Свеж
AJITH M4 задебелен челик четири канџи на звучникот на орев, слеп вметнат в-орев Т-орев

❤ Тие исто така имаат длабока и остра нишка со рамномерна сила, нема да се лизгаат за време на ротирање �

DEN 2.33
VGOWNRE TN-N ROLL-IN T SPRING OTS M4 M5 M6 M8 NICKEL Позлатено 30 серии за 3030 профили на алуминиум, 50 парчиња/лот-ле. Свеж
VGOWNRE TN-N ROLL-IN T SPRING OTS M4 M5 M6 M8 NICKEL Позлатено 30 серии за 3030 профили на алуминиум, 50 парчиња/лот-ле.

Тема : M4 M5 M6 M8 Материјал : Јаглероден челик, позлатен никел Се користи за : алуминиумска екструзија со про�

DEN 1.33