Хартиена маче кутија за срце

Хартиена маче кутија за срце

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Одлично за мали подароци или чувари. Маче за природна кафеава хартија. Мерки 6 "w x 3" ч. Одлично за мали подароци или чувари. Маче за природна кафеава хартија. Мерки 6 "w x 3" ч. Одлично за мали подароци или чувари. Маче за природна кафеава хартија. 6 "w x 3" ч.

Избор на клиенти

Кутија за накит од дрво од нотика Папиер, златен тон „Кашмир букет“ Свеж
Кутија за накит од дрво од нотика Папиер, златен тон „Кашмир букет“

Големина : 1,6 "H x 6.75" W x 3.9 "D Автентично : Оригинален рачно изработен производ за фер трговија со фер тргови�

DEN 0.33
Rayher 67069000 PAPPM. Starвезда FSC рециклираше, 24x24x7 см Свеж
Rayher 67069000 PAPPM. Starвезда FSC рециклираше, 24x24x7 см

Папиер Маче Bildschirmdarstellungen Поради различни варијации на бојата се можни со обележана декоимпресија „Фот�

DEN 2.33
Дарс хартија Маче буква 8 x5-1/2-бута f Свеж
Дарс хартија Маче буква 8 x5-1/2-бута f

Писмо за маченици со хартија Оваа празна буква е совршена за украсување со боја, сјајни и толку многу ра�

DEN 3.33
Маши сад за пита хартија, вгнезден сет Свеж
Маши сад за пита хартија, вгнезден сет

Вгнезден сет од три чинии за хартиени машини се карактеризираат со бази на пиедестал и детали за рустик�

DEN 2.67