Geeky Days GamePad осветлување знак ретро видео игри силуета wallидна уметност осветлена LED Multi Color Night Lamp со далечински контролер детска соба игра момче подарок

Geeky Days GamePad осветлување знак ретро видео игри силуета wallидна уметност осветлена LED Multi Color Night Lamp со далечински

DEN 591.84

Свеж

Достапно.

Променете ги боите со далечински управувач - овој голем контролер на игри Neon има 7 бои на светлина, 3 режими на светлина, брзината и осветленоста на светлината може да се прилагодат со далечински управувач, исто така можете да се прилагодите на вашата омилена боја. Материјал со висок квалитет - LED -светло за контролор на видео игри за wallид е изработена од акрилен, висококвалитетен и модерен дизајн на новини, контролорот на ноќната светлина е атрактивен приказ за просторијата за игри и пештерата на човекот, забавни светла за детска спална соба. Лесно за инсталирање - Нашиот персонализиран знак за контролор на игри со LED светло има две широки слотови зад светлината на играта за лесно работење. Големина - Виси на wallидот на ноќната светлина мери 42 см x 28cm/16.5x11inch, голема големина. Должина на USB жица : 1,8m/70inch. Напон : 220 V, 110 V. Тип на прекинувач : Далечински управувач, монтиран на wallидот со далечински управувач. (Батеријата не е вклучена). Топли совети - Постои заштитен филм на површината на видео -играта, ве молиме отстранете го кога ќе го добиете. (Ако не знаете како да ја отстраните, видете ја сликата или Продавачот за контакт.). Променете ги боите со далечински управувач - овој голем контролер на игри Neon има 7 бои на светлина, 3 режими на светлина, брзината и осветленоста на светлината може да се прилагодат со далечински управувач, исто така можете да се прилагодите на вашата омилена боја. Материјал со висок квалитет - LED -светло за контролор на видео игри за wallид е изработена од акрилен, висококвалитетен и модерен дизајн на новини, контролорот на ноќната светлина е атрактивен приказ за просторијата за игри и пештерата на човекот, забавни светла за детска спална соба. Лесно за инсталирање - Нашиот персонализиран знак за контролор на игри со LED светло има две широки слотови зад светлината на играта за лесно работење. Големина - Виси на wallидот на ноќната светлина мери 42 см x 28cm/16.5x11inch, голема големина. Должина на USB жица : 1,8m/70inch. Напон : 220 V, 110 V. Тип на прекинувач : Далечински управувач, монтиран на wallидот со далечински управувач. (Батеријата не е вклучена). Топли совети - Постои заштитен филм на површината на видео -играта, ве молиме отстранете го кога ќе го добиете. (Ако не знаете како да ја отстраните, видете ја сликата или Продавачот за контакт.). Тоа е совршена декорација за момчиња спална соба, забава за игри во зона, дневна соба, балкон, романтична соба, канцелариска соба, детска соба, ресторан, тремот, павилјон и полица, итн. Тоа е добар подарок за момчиња, девојчиња и гејмер.

Избор на клиенти

Ambayz Jadssox LED dog wallид ламба Детска соба wallид sconce цртан филм деца спална соба декор ноќ, симпатична тема за осветлување Свеж