XHF 200 парчиња AWG 8/10mm² жица Ферули Изолирани конектори за бакарни крим, терминали за крај на кабелот за крик црно

XHF 200 парчиња AWG 8/10mm² жица Ферули Изолирани конектори за бакарни крим, терминали за крај на кабелот за крик црно

DEN 159.84

Свеж

Достапно.

XHF 200 PCS со висок квалитет на жица Ферули конектор, опсег на жица : 8 мерач, 10мм². XHF Електрични терминали со употреба на квалитетен бакар, процес на калај за позлата, спроводливо подобро, ROHS во согласност. Широко се применува во електрична, електронска индустрија, опрема, индустриска, автоматизација, осветлување, систем за контрола на електрична енергија, телекомуникација, хемиска индустрија итн. За да ги натерате ферулите да работат подобро, да користат професионални клешти за крик на ферули. Одлична услуга : 12 месеци гаранција и 30 дена безусловна поврат. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме за вас во рок од 12 часа. Имаме различни спецификации и бои на жичани ферули.

Избор на клиенти

200 ПАРЧИЊА Комплет За Конектори За Задник За Собирање Топлина+Алатка За Стегање За Конектори За Собирање Топлина Свеж
5 Парчиња Мали 5569-6А Жица-До-Одбор/Жица-До-Жица Конектор P=3мм 5569 Конектор Машки игла 0.118 3.00 мм Месинг HX30002-6A Свеж
5 Парчиња Мали 5569-6А Жица-До-Одбор/Жица-До-Жица Конектор P=3мм 5569 Конектор Машки игла 0.118 3.00 мм Месинг HX30002-6A

5 Парчиња мали 55696А жицадоодбор / жицадожица Конектор P=3мм 5569 конектор машки игла 0.118" 3.00 мм месинг HX300026А...

DEN 1.00
10 Парчиња B07B-XASK-1 Жица-До-Одбор/Жица-До-Жица Конектор Преку Дупка XA B07B-XASK-1 Свеж
10 Парчиња B07B-XASK-1 Жица-До-Одбор/Жица-До-Жица Конектор Преку Дупка XA B07B-XASK-1

10 Парчиња B07 BXASK1(LF) (SN) жицаодбор / жицадожица конектор Преку Дупка XA B07 BXASK1(LF) (SN) 10 Парчиња B07 BXASK1(LF) (SN) жицао

DEN 146.08
Onvas 1000pcs AGG20 E7508 Ферул Терминал Кабел Крај Терминал Бакар Месинг Жица Бакар Изолирани Стегање Игла Приклучок Цевка Свеж
Onvas 100PCS 10 AWG 6mm2 Изолирани Кабел Крај Терминал Жица Ferrules Е6012 - Свеж
Onvas 100PCS 10 AWG 6mm2 Изолирани Кабел Крај Терминал Жица Ferrules Е6012 -

Боја : МЕШАНИ БОИ Пакетот Вклучува : 1 многу Изолирани Терминали (околу 195 парчиња до 205 парчиња) големинат

DEN 523.20
Burndy YS29-L Кутија Hylink Splice Стандард Барел, 250 kcmil AGG Диригент, 2.46 Должина Свеж
Burndy YS29-L Кутија Hylink Splice Стандард Барел, 250 kcmil AGG Диригент, 2.46 Должина

Стандардна должина на барел Идеален за ограничен простор апликации, додека обезбедување на доволно дол

DEN 3.33
3м Задник Конектор Навидум Најлон Изолирани 22-18 МЕРАЧ ЦРВЕНО-25ПК Свеж
3м Задник Конектор Навидум Најлон Изолирани 22-18 МЕРАЧ ЦРВЕНО-25ПК

2218 Мерач Црвено 3м Конектори За Стегање Без Лемење 1Ви Извор нуди комплетен избор на електрични и автомо�

DEN 3.00
150 парчиња Ладно Цедена Терминална Кутија Со Терминал За Задник Свеж
150 парчиња Ладно Цедена Терминална Кутија Со Терминал За Задник

Подобрување На Домот Нето тежина : 85g Size : 13 7 2.2см15 6,3 мм машки терминали 15 6,3 мм женски терминали 15 4,8 мм �

DEN 988.80
X-DREE 10 Парчиња Сина Мека Пвц Жица V-60 50mm2 Crimp Терминал Крај Изолирани Ракави Капаци Капа (НОВ LON0167 10 Парчиња Сина Свеж
X-DREE 10 Парчиња Сина Мека Пвц Жица V-60 50mm2 Crimp Терминал Крај Изолирани Ракави Капаци Капа (НОВ LON0167 10 Парчиња Сина

Име На Производот : Терминални Ракави;Модел : В60 Тип : Директно;Материјал : пвц Одговара Жица Пресек : 50мм2;

DEN 1035.20
10 Парчиња женски крај, 2,54 mm, 18-20AWG, Mx6 Терминал, Исто Така Погоден ЗА Mx123 Crimp терминал-334680004 Свеж
10 Парчиња женски крај, 2,54 mm, 18-20AWG, Mx6 Терминал, Исто Така Погоден ЗА Mx123 Crimp терминал-334680004

10 Парчиња женски крај, 2,54 mm, 1820 AWG, mx6 терминал, исто така погоден ЗА mx123 crimp терминал334680004 10 Парчиња женски �

DEN 123.68
X-DREE 400Pcs AGG 16-14 U-Тип Crimp Терминали Изолирани Жица Конектори Црвена Сина (400PCS AG 16-14 Терминали crimpare U-Тип Свеж
X-DREE 400Pcs AGG 16-14 U-Тип Crimp Терминали Изолирани Жица Конектори Црвена Сина (400PCS AG 16-14 Терминали crimpare U-Тип

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Бакар, КалајОбложен, пвц Нето Тежина : 315гр; Содржина На Пакетот :

DEN 488.00
Омефар 300 парчиња Мерач Затворен Крај Конектори За Стегање Комплет Високоефикасни Жичани Крајни Капачиња Терминали 22-16 16-14 Свеж Попустот
GXMRHWY 2pcs Dc Приклучок 2,1 mm До Терминал 2 Pin Свеж
GXMRHWY 2pcs Dc Приклучок 2,1 mm До Терминал 2 Pin

Овој практичен Приклучок има ПРИКЛУЧОК ЗА ПРИКЛУЧОК од 2,1 мм И приклучок за завртки Едноставно го наврт�

DEN 1.67