Кикери унисекс-возрасни класични чизми на глуждот

Кикери унисекс-возрасни класични чизми на глуждот

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

100% кожа. Гума ѓон. Вратилото мери приближно глужд од лак. Иконски кикери трајни ѓон. Потписот клоци тројно шиење. Удобно јака. Иконски јазичиња со црвени и зелени кикери. Тешко носење квалитетна кожа горната. Кул, класичен и обичен, овој багажник е оригинална икона за кикири. И нема да оди никаде….

Избор на клиенти

Стејси Адамс Машки Медисон Капа Пети Подигање Свеж
Стејси Адамс Машки Медисон Капа Пети Подигање

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Вештачки ѓон Чизма со врвки со капа со украсни удари со брог...

DEN 1310.24