Aexit 320pcs E7508 Аудио &засилувач; Видео Додатоци Сина Претходно Изолирани Цевка Кабел Игла Терминал за Конектори &засилувач; Адаптери 20awg Жица

Aexit 320pcs E7508 Аудио &засилувач; Видео Додатоци Сина Претходно Изолирани Цевка Кабел Игла Терминал за Конектори &засилувач;

DEN 143.68

Свеж

Достапно.

Име На Производот : Изолиран Терминал;Модел : Е7508. Дизајн : Тип На Цевка;Одговара На Големината На Кабелот : 0, 75мм2 20АВГ. Материјал : Пластика, Метал;Боја : Сребрен Тон, Сина. Нето Тежина : 23гр. Содржина На Пакетот : 320 парчиња (+/-2%) х Изолирани Терминали. Име На Производот : Изолиран Терминал;Модел : Е7508. Дизајн : Тип На Цевка;Одговара На Големината На Кабелот : 0, 75мм2 20АВГ. Материјал : Пластика, Метал;Боја : Сребрен Тон, Сина. Нето Тежина : 23гр. Содржина На Пакетот : 320 парчиња (+/-2%) х Изолирани Терминали. Лесно се поврзува со електрична жица и ја зајакнува неговата сигурност и безбедност.За прекинување на заглавената жица во терминални блокови.

Избор на клиенти

Најлон Изолирани Женски Исклучување, 16-14 Жица Големина, 0.110 х 0.032 Табот Големина Свеж
Најлон Изолирани Женски Исклучување, 16-14 Жица Големина, 0.110 х 0.032 Табот Големина

Најлон изолирани женски исклучување Достапно во 1614 големина на жица 0,110инчи х 0,032инчи големина на јазич�

DEN 0.33
3м Хајленд Винил Изолиран Женски Терминал За Исклучување Свеж
3м Хајленд Винил Изолиран Женски Терминал За Исклучување

За голема сигурност, пробајте го стандардниот женски терминал за исклучување со Шифрирана Боја ОД 3м ХА�

DEN 2.33
Aexit Затворени Крајни Терминали Crimp Капа 22-10 WG Мерач Жица Терминал Исклучете Терминали Конектор 30Pcs Свеж
Инсталирајте Го Заливот 3М Брзо Исклучете Го Црвениот Најлон Изолиран Машки Конектор 22/18 мерач .250-100 Пакет Свеж
Инсталирајте Го Заливот 3М Брзо Исклучете Го Црвениот Најлон Изолиран Машки Конектор 22/18 мерач .250-100 Пакет

3м Брзо Исклучување Најлон Изолирани Машки Конектор Црвениот 22 / 18 Мерач .250 100 Торба Пакет 1 Инсталирајте

DEN 266.72
Женски Брзо Исклучување Винил Изолирани .250 12-10 AGG-25PK Свеж
Женски Брзо Исклучување Винил Изолирани .250 12-10 AGG-25PK

1210 мерач, Жолта Конектори За Стегање Без Лемење 1Ви Извор нуди комплетен избор на електрични и автомобил

DEN 0.67
NTE Electronics 76-NIPD12L Најлон Изолирани Свинче Назад Исклучува, Калај Позлата, Месинг Терминал, 12-10 WG Жица Мерач, 0.945 Свеж
NTE Electronics 76-NIPD12L Најлон Изолирани Свинче Назад Исклучува, Калај Позлата, Месинг Терминал, 12-10 WG Жица Мерач, 0.945

Максимален Електричен Рејтинг : 300 Волти Максимална Температура : +105°C Терминален Материјал : Месинг Поз�

DEN 134.24
IIVVERR 80 парчиња Жица Crimp Конектор Изолирани Ферул Кабел Крај Pin Терминал AWG10 Црвено (80pcs Конектор de engarce дел Кабел Свеж
IIVVERR 80 парчиња Жица Crimp Конектор Изолирани Ферул Кабел Крај Pin Терминал AWG10 Црвено (80pcs Конектор de engarce дел Кабел

Име На Производот : Изолатеферуле;Модел : Е6012;Дизајн : Тип На Цевка Материјал : Пластика, Метал;Боја : Среб�

DEN 174.08
3м Женски Куршум Конектор Најлон Изолирани .156 16-14 Мерач Блу-100ПК Свеж
3м Женски Куршум Конектор Најлон Изолирани .156 16-14 Мерач Блу-100ПК

1614 мерач, Сина 3м Конектори За Стегање Без Лемење 1Ви Извор нуди комплетен избор на електрични и автомоби

DEN 134.24
Mag-Mate Терминал 30awg Месинг Таб 17.75 мм Калај Картон/Ролна Свеж
Mag-Mate Терминал 30awg Месинг Таб 17.75 мм Калај Картон/Ролна

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активен Тип : MagMate Терминал Пол : Метод На Завршување На Јаз�

DEN 2.67
14-16 Мерач 100 ПК Неизолирани МАШКИ БРЗО Исклучување.250 Терминал Поврзете УБМД250 Свеж
14-16 Мерач 100 ПК Неизолирани МАШКИ БРЗО Исклучување.250 Терминал Поврзете УБМД250

100 PK 1416 МЕРАЧ НЕИЗОЛИРАНИ БРЗО ИСКЛУЧУВАЊЕ МАШКИ .250 ОДЛИЧНО ЗА АВТОМОБИЛСКА АУДИО И АВТОМОБИЛСКА УПОТРЕ

DEN 3.33
14 Мерач Брзо Исклучување 2 ПИН 10 Олово AGG Жица Темперамент AQK-12-14BG Свеж
14 Мерач Брзо Исклучување 2 ПИН 10 Олово AGG Жица Темперамент AQK-12-14BG

(10) ПАКЕТ 14 МЕРАЧ 2 ПИНСКИ БРЗО ИСКЛУЧУВАЊЕ СО 10 ИНЧЕН ЖИЦА ВОДИ ПОЛАРИЗИРАНА ЖИЦА ТЕМПЕРАМЕНТ...

DEN 3.00
Морис 10245 Женски Исклучувања, Неизолирани, Двојно Стегање, 22-16 Жица Големина, 500-Пакет Свеж
Морис 10245 Женски Исклучувања, Неизолирани, Двојно Стегање, 22-16 Жица Големина, 500-Пакет

032инчен х .187инчен Нема Таб ЕлектроКалај Обложен за отпорност на корозија Лемење Жица опсег печат на пов�

DEN 1155.20
Молекс Игла, Машки &засилувач; Женски .093 14-20 AGG, Серија 1189 Калај Обложени Месинг Контакт Свеж
Молекс Игла, Машки &засилувач; Женски .093 14-20 AGG, Серија 1189 Калај Обложени Месинг Контакт

Дијаметар од 2,36 мм, Стандард .093" Пин И Приклучок Стегање Терминал Серија 1189, Женски И Машки Со Калај (Сн) П

DEN 123.20
Терминал За Поврзување Засилувач - Те, Исклучување На Женско Знаме, 6,35 Мм-1742979-1 Свеж
Терминал За Поврзување Засилувач - Те, Исклучување На Женско Знаме, 6,35 Мм-1742979-1

Цена За : Пакет Од единица за нарачка 1 : Опсег На Производи Со Лента : FASTON AMPLIVAR 250 Серија; Терминален Тип : И

DEN 3.33
Wirefy 120 ПАРЧИЊА Т Допрете Жица Конектори - Брзо Спојување Жица Конектори - Брзо Исклучување Жица Славини-Сина 18-14 AWG Свеж Попустот
Машко Исклучување, Жолта, 12-10АВГ,ПК50 Свеж
Машко Исклучување, Жолта, 12-10АВГ,ПК50

Жица Конектори Производител : Прво Моќ Направено Во Тајван Жица Конектори Производител : Прво Моќ...

DEN 0.67
Свинче Брзо Поврзување Терминали, Пвц Изолирани, 10-12 WG Мерач Жица, Калај-Обложени Месинг, Жолта, 100 Парчиња Свеж
Свинче Брзо Поврзување Терминали, Пвц Изолирани, 10-12 WG Мерач Жица, Калај-Обложени Месинг, Жолта, 100 Парчиња

Количина : 100 Парчиња Големина На жица : 10 AGG до 12 AGG Материјал : КалајОбложен Месинг Со Жолта Пвц Изолација

DEN 191.20
14-16 Мерач 100 ПК Винил Сина Брзо Исклучување Женски .187 Терминален Конектор Свеж
14-16 Мерач 100 ПК Винил Сина Брзо Исклучување Женски .187 Терминален Конектор

100 PK 1416 МЕРАЧ ВИНИЛ БРЗО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЖЕНСКИ .187 ТЕРМИНАЛ ОДЛИЧНО ЗА АВТОМОБИЛСКА АУДИО И АВТОМОБИЛСКА УП�

DEN 761.60
Aexit 400Pcs E0508 Аудио &засилувач; Видео Додатоци 22awg Изолирани Ферул Кабел Крај Терминал Конектори &засилувач; Адаптери Свеж
Моќ Прва Црвена Женска Исклучете Се Со Бакарен Ракав, Тип На Најлонска Изолација, Опсег од 22 до 16 WG Жици - pkg. од 100 Свеж
3м Машки Куршум Конектор Најлон Изолирани .156 16-14 Мерач Блу-75ПК Свеж
3м Машки Куршум Конектор Најлон Изолирани .156 16-14 Мерач Блу-75ПК

1614 мерач, Сина 3м Конектори За Стегање Без Лемење 1Ви Извор нуди комплетен избор на електрични и автомоби

DEN 1.33
NTE Electronics 76-NIPD16L Најлон Изолирани Свинче Назад Исклучува, Калај Позлата, Месинг Терминал, 16-14 WG Жица Мерач, 0.866 Свеж