Озборн Интернационал 54042SP Платерска долга рачка кафеава палмира/бела четка за влакна од тампико, должина на подрачјето на четката 6

Озборн Интернационал 54042SP Платерска долга рачка кафеава палмира/бела четка за влакна од тампико, должина на подрачјето на

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Сушено дрво од печка за максимално задржување на гулаб. Дупка за закачување за удобно складирање. Браун Палмира / Бело тампико Пополнете 2x16 редови. Земја на потекло : Кина. Сушено дрво од печка за максимално задржување на гулаб. Дупка за закачување за удобно складирање. Браун Палмира / Бело тампико Пополнете 2x16 редови. Земја на потекло : Кина. Блоковите на сите четки за гребење на Озборн се дрвени дрвени предмети за максимално задржување на тафт, дури и во тешки апликации. Вештиот изработка ве уверува во униформа дистрибуција на материјали за полнење и цврсто закотвени грутки. Пополнувањето на жицата што се користи во четки за гребење во Озборн обезбедува извонредна способност за сечење и нуди исклучително висок степен на отпорност на замор. Висококвалитетната, жица поставена од главни страни обезбедува долг ефикасен живот на четката. Нежните машински финиш обезбедува одлична удобност во употреба. Дупка за закачување за удобно складирање.

Избор на клиенти

Hot Max 26201 6-инчен x 5/8-инчен фитинг четка, челик со рачка за жица Свеж
Hot Max 26201 6-инчен x 5/8-инчен фитинг четка, челик со рачка за жица

Челични влакна Одлично за чистење на бакарни фитинзи, цевки или терминали на батерии Рачка на жица...

DEN 97.60
Италијанска месинг обложена жица за лепење на четка за чистење на 'рѓа четка за чистење на рака 1 пакет Свеж
Италијанска месинг обложена жица за лепење на четка за чистење на 'рѓа четка за чистење на рака 1 пакет

Погодно за отстранување на 'рѓа, корозија, боја и буквар Уникатен заоблен профил за пристап до напорно д�

DEN 224.00
Озборн Интернешнл 36139SP Helituf искривена внатрешна четка од не'рѓосувачки челик, дијаметар од 1/4 Свеж
Озборн Интернешнл 36139SP Helituf искривена внатрешна четка од не'рѓосувачки челик, дијаметар од 1/4

Апликации : Чистење на целиот внатрешен обем на дупка, чистење на навојни области, четкање на рабовите н�

DEN 1.67
Пополнувања на четки за гребење, фиберглас, 24 пакувања | BRS-294.01 Свеж
Пополнувања на четки за гребење, фиберглас, 24 пакувања | BRS-294.01

Одлично за тесни места, електронски апликации, отстранување на 'рѓа и корозија Метални ферули за подобр�

DEN 312.64
Озборн 51030SP четка за цевка од жица, јаглероден челик, жица од 0,006 жица со дијаметар Свеж
Озборн 51030SP четка за цевка од жица, јаглероден челик, жица од 0,006 жица со дијаметар

Може да се користи како рачна алатка, поставена во вежба за вежба или на преносна алатка за напојување Д�

DEN 67.84
FDIT RUST REST REMORAL PEN 3PCS FIBERGLASS SCRACKSTREN PENT SET WATCH WATER RUST ПРИСТАП ПРИСТАП НА ПЕСНИОТ ПЕНЕРСКИ ПЕН за Свеж
FDIT RUST REST REMORAL PEN 3PCS FIBERGLASS SCRACKSTREN PENT SET WATCH WATER RUST ПРИСТАП ПРИСТАП НА ПЕСНИОТ ПЕНЕРСКИ ПЕН за

【Лесно за држење на удобниот држач за пенкало, лесен за држење и употреба 【Свртете ја четката】 Свртете

DEN 126.56
Озборн 51083SP Затегната четка за цевка од жица, не'рѓосувачки челик, жица од 0,006 жица со дијаметар Свеж
Озборн 51083SP Затегната четка за цевка од жица, не'рѓосувачки челик, жица од 0,006 жица со дијаметар

Може да се користи за бројни работи за внатрешно чистење Тие можат да се користат како рачна алатка, пос�

DEN 150.40