Extender 2.0x за Canon EOS Rebel T3

Extender 2.0x за Canon EOS Rebel T3

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Канон Монт Телеконвертер. 2.0x фактор за зголемување. Комуникација помеѓу леќи и камера - применлива само за EF леќи. Одржува мерење и VR. 10 -годишна гаранција. Канон Монт Телеконвертер. 2.0x фактор за зголемување. Комуникација помеѓу леќи и камера - применлива само за EF леќи. Одржува мерење и VR. 10 -годишна гаранција. Помножете ја фокусната должина на леќите за 2.0x со Extender на Телефото. Оваа продолжена ќе одржува целосно мерење со компатибилни фотоапарати и леќи, а исто така ќе ја поддржи и функцијата VR што се наоѓа на многу тековни леќи. Овој телеконвертер ја одржува резолуцијата и контрастот на високо ниво.

Избор на клиенти

Леќи со целосна рамка за камера, големи леќи за портрет на силни ефекти за сликање за камера Свеж
Леќи со целосна рамка за камера, големи леќи за портрет на силни ефекти за сликање за камера

Точна изложеност и висока дефиниција : Под услов на слаба светлина, големиот отвор на F1.4 Голем отвор ле�

DEN 3.00
Viltro 24mm F1.8 леќи, голем отвор, z монтирање на целосна рамка Премиер леќи со автоматски фокус за Nikon Z5 Z50 Z6ii Z7 Z7II Свеж
Viltro 24mm F1.8 леќи, голем отвор, z монтирање на целосна рамка Премиер леќи со автоматски фокус за Nikon Z5 Z50 Z6ii Z7 Z7II

Висококвалитетна слика : Користејќи мултислојна технологија за обложување, содржи вкупно 11 оптички стр

DEN 1.00
Нови леќи за рибари со висока оценка од 0,42x за Sony HDR-PJ430V Свеж
Нови леќи за рибари со висока оценка од 0,42x за Sony HDR-PJ430V

0,35x дигитални леќи со висока дефиниција Изградба на челични барел Вклучува макро приврзаност што може д

DEN 1599.20