Винил гира со тежина ги глупости сет, чист челик позлатен челик фиксирана глувче, совршен за обука на сила и вежби за рехабилитација

Винил гира со тежина ги глупости сет, чист челик позлатен челик фиксирана глувче, совршен за обука на сила и вежби за рехабилитација

DEN 5495.20

Свеж

Достапно.

1. Спортски гира чист челичен материјал, отпорност на борба и корозија. 2.ЕФИКАЦИЈА : Абдомен, тенок половината, задникот, слаби нозе. 3. Мала големина и удобно поставување, целосни спецификации погодни за сите фази на обука. 4. Закривен зафат, користете ергономски методи за да ги изберете соодветните потреби на телото, да го направите фитнесот поудобно. 5. Барбел ви овозможува лесно да ја промените тежината, исто како и вежбањето во теретана. 1. Спортски гира чист челичен материјал, отпорност на борба и корозија. 2.ЕФИКАЦИЈА : Абдомен, тенок половината, задникот, слаби нозе. 3. Мала големина и удобно поставување, целосни спецификации погодни за сите фази на обука. 4. Закривен зафат, користете ергономски методи за да ги изберете соодветните потреби на телото, да го направите фитнесот поудобно. 5. Барбел ви овозможува лесно да ја промените тежината, исто како и вежбањето во теретана. Име на производот : чист челик позлатена една функција на глувци : Вежбајте глутеални мускули, тенки раце, јога материјал : чист челик, голема брзина на хромирана тежина : 1-10 кг Карактеристики : Чист челик Интегрирано обликување со нула олабавување и расклопување Седумслојно Позлатено за заштита на животната средина Закривениот дизајн на рачката што не е лизгање, ергономски дизајн, нелизгање, безбедно едно парче Интегрираниот дел за обликување е расклопен, можете да вежбате со раката, да одбиете да олабавите седумслојни електроелектрични седумслојни електроелетирање на површината, светло и калено, Без пад на бојата, без 'рѓа ▲ Ако добиете какви било прашања во врска со производот, можете да ни оставите порака и ќе ви се вратиме во рок од 24 часа.

Избор на клиенти

Големи ракави на коленото на нордиско кревање - црн пакет со глувче призма 45 фунти Свеж
Големи ракави на коленото на нордиско кревање - црн пакет со глувче призма 45 фунти

Ракавите на коленото даваат резултати од „следното ниво“ со врвно кревање на брендот за кревање тего�

DEN 1372.80
Капа Барбел 150 lb глувче поставено со решетката Свеж
Капа Барбел 150 lb глувче поставено со решетката

Комплетот вклучувапар од 5 фунти, 10фунти, 15 фунти, 20фунти и гумени глупости од 25 фунти со црна решетка за �

DEN 3039.84
Cando 10-0550-2 гира со винил обложени со винил, леано железо, 1 lb. тежина, тешка, розова Свеж
Cando 10-0550-2 гира со винил обложени со винил, леано железо, 1 lb. тежина, тешка, розова

Опис на производот винилобложени, глувци со леано железо со бои се идеални за вежбање на горниот дел од �

DEN 1116.80
Да 4all-избирачки гира Свеж
Да 4all-избирачки гира

Одржувањето на повеќе блокови со тежина во една базна лента го олеснува чувањето, да се движите наоколу

DEN 499.20
GoodsAtar 【САД во залиха】 Неопренови обложени гира 6/8/10/12/15 lbs пар, не-лизгачки хексадеци Свеж
GoodsAtar 【САД во залиха】 Неопренови обложени гира 6/8/10/12/15 lbs пар, не-лизгачки хексадеци

Со многу големини и бои достапни во овој сет, можете да се обложите дека ќе уживате во кревање тегови во �

DEN 2.67
Француска фитнес гума обложена со хексадецимална глума 120 фунти Свеж
Француска фитнес гума обложена со хексадецимална глума 120 фунти

Дизајн на антирол : Избегнувајте опасности додека работите со овие шестоаголни глави со глувци што ги с�

DEN 1150.72
Cwdrdx 4 пара глувче хексадецимален орев, орев од глувци, јаки за спортски мрежи Свеж
Cwdrdx 4 пара глувче хексадецимален орев, орев од глувци, јаки за спортски мрежи

Направен од и издржлив материјал за долготрајна употреба Тие исто така ги чуваат плочите со тежина безб

DEN 2.33
Нордински кревање ракави на коленото мал - црн пакет со глувче призма 25 фунти Свеж
Нордински кревање ракави на коленото мал - црн пакет со глувче призма 25 фунти

Ракавите на коленото даваат резултати од „следното ниво“ со врвно кревање на брендот за кревање тего�

DEN 582.40
Gadino прилагодливи гира постави еден пар прилагодливи комплети за гира - 105 фунти Свеж
Gadino прилагодливи гира постави еден пар прилагодливи комплети за гира - 105 фунти

【Сет вклучува】 Две рачки за глувци, четири плочи од 1,25 bs, четири плочи од 2,5 bs, шеснаесет плочи од 5 bs и че�

DEN 3.33
Нордиско кревање на коленото на коленото Медиум - Црн пакет со глувче призма 10 lb Свеж
Нордиско кревање на коленото на коленото Медиум - Црн пакет со глувче призма 10 lb

Ракавите на коленото даваат резултати од „следното ниво“ со врвно кревање на брендот за кревање тего�

DEN 1081.60
Комплети за глувци на Wesfital, прилагодлива тежина за глувци Сет 22/33/44/66/88LBS 2 во 1 Вежба и фитнес Барбел за мажи и жени Свеж
Нордински кревање ракави на коленото xxlarge - црн пакет со глувче призма 25 lb Свеж
Нордински кревање ракави на коленото xxlarge - црн пакет со глувче призма 25 lb

Ракавите на коленото даваат резултати од „следното ниво“ со врвно кревање на брендот за кревање тего�

DEN 2.67
ГДД гира пластични импрегнирани гира, машка и женска домашна употреба, тенки раце за обука на рака Свеж
ГДД гира пластични импрегнирани гира, машка и женска домашна употреба, тенки раце за обука на рака

★ Користете гумени гира (збир од 2 комплети) за да го зголемите обуката за отпор за вашата вежба ★ Глупав

DEN 1.33
Примазо се вклопуваат во глувци од неопренови Свеж
Примазо се вклопуваат во глувци од неопренови

Сет од 10 : Пар од 1 LB + пар од 2lb + пар од 3lb + пар од 4lb + пар од 5 LB глувци од неопренови Sleek & Stable : Наменето за од�

DEN 459.20