ЕПАНО селфи пополнете светло за телефон, преносно USB полнење селфи пополнете светло 3-мода лесна боја прилагодлива за телефонска фотографија за снимање на фофвидео

ЕПАНО селфи пополнете светло за телефон, преносно USB полнење селфи пополнете светло 3-мода лесна боја прилагодлива за телефонска

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Режим на осветлување со три опрема, со различни потреби на сцена, прилагодете по волја, пукајте како што сакате. Прекинувач со едно копче : Кратко притискање за да го прилагодите ефектот на светлината, долго притиснете за да ја исклучите светлината. 360 ° Прилагодливо : Ротација од 360 °, Подобрете го квалитетот на сликата и покажете различна убавина. Покажувањето на лицето е поприродно : 360 ° висока и ниска мека светлина го прави лицето тродимензионално и природно и изгледа потенки. Малите леќи имаат одличен ефект : леќите за специјални ефекти со широк агол ја прават големата глава да шутира во мало V лице за секунди. Режим на осветлување со три опрема, со различни потреби на сцена, прилагодете по волја, пукајте како што сакате. Прекинувач со едно копче : Кратко притискање за да го прилагодите ефектот на светлината, долго притиснете за да ја исклучите светлината. 360 ° Прилагодливо : Ротација од 360 °, Подобрете го квалитетот на сликата и покажете различна убавина. Покажувањето на лицето е поприродно : 360 ° висока и ниска мека светлина го прави лицето тродимензионално и природно и изгледа потенки. Малите леќи имаат одличен ефект : леќите за специјални ефекти со широк агол ја прават големата глава да шутира во мало V лице за секунди. Материјал : Пластична моќ од : USB полнење на полнење : розова , whitethree gear gear режим на осветлување, со различни потреби на сцената, прилагодете по волја, снимајте како што сакате.360 ° Прилагодливо : 360 ° Ротација, Подобрете го квалитетот на сликата и покажете различна убавина.32 Професионалните LED ламбички мониста се рамномерно распоредени, највисоката осветленост е неколку пати поголема од првата генерација на светло за полнење, -илумирајте ја вашата убавина од оддалечен метар далеку . V лице во секунда. Пакетот вклучува : 1 x мачки облик на уво Пополнување на светло LED Само горенаведената содржина на пакетот, не се вклучени и други производи. Нетови : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на ставка.compare Детални големини со вашите, ве молиме, дозволете грешка од 1-3см, поради рачно мерење.

Избор на клиенти

Sikiwind RGB телефонски клип, мобилен телефон Пополнете светлина 360 ° целосна боја CRI 95+ затемнување 2500K-9000k, 2000mAh Свеж
Sikiwind RGB телефонски клип, мобилен телефон Пополнете светлина 360 ° целосна боја CRI 95+ затемнување 2500K-9000k, 2000mAh

Ви благодарам! Ве молиме, дозволете 12 см Мерење на отстапување заради рачно мерење Mini Compact тежи само 140 гр

DEN 2.67
Мини клип на селфи светлина, Смартфон Пополнете СВЕТСКО СВЕТСКО РАБОТНА АГЕРГЕРСКИ АГЕЛ за фотографирање Свеж
Мини клип на селфи светлина, Смартфон Пополнете СВЕТСКО СВЕТСКО РАБОТНА АГЕРГЕРСКИ АГЕЛ за фотографирање

Функција : 1 Селфи Пополнете светлина : Селфи за мобилни телефони Пополнете светлина може да се користи в

DEN 2.00