Персонализирајте го вашето лого -дрво фино чешел за заби црвени жени, алатка за шминка за нега на брада.

Персонализирајте го вашето лого -дрво фино чешел за заби црвени жени, алатка за шминка за нега на брада.

DEN 207.68

Свеж

Достапно.

-Лого : ласерско врежано. -Сиза : 10,5х3,5 см. -Материјал : Добар квалитет на дрво. -Подет : околу 15гр. Како да ги нарачате прилагодените чешли? 1) Поставете нарачка и да го испратите вашето лого или да оставите пораки за тоа што сакате да го обидете. 2) Нашиот дизајнер ќе направи доказ за слика за потврда. 3) Производство и испорака Ние користиме машина за гравирање со висока прецизност за да го издлабиме логото, квалитетот е добар!. -Лого : ласерско врежано. -Сиза : 10,5х3,5 см. -Материјал : Добар квалитет на дрво. -Подет : околу 15гр. Како да ги нарачате прилагодените чешли? 1) Поставете нарачка и да го испратите вашето лого или да оставите пораки за тоа што сакате да го обидете. 2) Нашиот дизајнер ќе направи доказ за слика за потврда. 3) Производство и испорака Ние користиме машина за гравирање со висока прецизност за да го издлабиме логото, квалитетот е добар!. Прилагодени чешли Вовед : -logo : ласерско врежано -големина : 10.5x3.5cm -material : Добар квалитет на дрво -тежина : околу 15g -moq : 20 парчиња, но повеќе количина повеќе попуст. Кликнете тука за да контактирате со нас -пакет : 1pc/opp Торба, ние исто така нудиме пакување за подароци како кутија за подароци, кадифена торба со вашето лого исто така. -Семи : За бесплатна испорака на Qty≥50pcs преку Express во земјите на ЕУ, Азија, САД, Велика Британија Калифорнија, MX, NZ, AU, RU (DHL/Fed Ex/UPS/Aramex, ние го избираме најдобриот начин до вашата земја).

Избор на клиенти

Менс чешел 3 парчиња мазна коса изберете чешел широка коса изберете чешел афро чешел за коса бербер чешел афро избор Свеж
Gxbpy Три-димензионално олеснување дрво чешел преносен пакет чешел чешел чешел чешел женски чешел Свеж
Gxbpy Три-димензионално олеснување дрво чешел преносен пакет чешел чешел чешел чешел женски чешел

Измазнете ги јазлите и измазнете ја косата Не го повредувајте скалпот, не ја повредувајте косата...

DEN 2.33
Anion PTC чешел за зацврстување Свеж
Anion PTC чешел за зацврстување

Важен информативен материјал : Пластика, други големини на пакетот : 358 x 80 x 55 mm Информации за производот :

DEN 3.33
Allegro Combs 1003 Tangle Tamer Tamer Comb Wide Tooth Fould For за кадрава коса влажни или суви чешли на женски Detangler направени Свеж
Allegro Combs 1003 Tangle Tamer Tamer Comb Wide Tooth Fould For за кадрава коса влажни или суви чешли на женски Detangler направени

Ергономски дизајн за сите големини со големина од 4 инчи долга рачка лесна за зафаќање дури и при нанесу�

DEN 191.84
Вселенски алуминиум златен метал чешел чешел од бербер салон, злато-б Свеж
Вселенски алуминиум златен метал чешел чешел од бербер салон, злато-б

Материјал : Нова екологија на материјали Големина : 21,55см / 19,52,5мц Карактеристики : Лесно е да се влезе во �

DEN 0.33
Додатоци за коса Quesheng Цвет вметнете чешел женски свадбен диск коса вметнете клип за жени Свеж
Додатоци за коса Quesheng Цвет вметнете чешел женски свадбен диск коса вметнете клип за жени

Сладок цвет вметнете чешел 4 сладок стил на сончоглед Благодатта и леснотијата на женствената убавина ..

DEN 2.00
Јас сум бојата- лесна бакарна руса + чешел од опашка Свеж
Јас сум бојата- лесна бакарна руса + чешел од опашка

Чешел од опашка за лесна и прецизна примена при обезбедување на одвојување на косата! Овозможува профес

DEN 1.00
4 парчиња чешла за фризури поставени салони фризери за фризури чешел дома воздушно перниче чешел Свеж
4 парчиња чешла за фризури поставени салони фризери за фризури чешел дома воздушно перниче чешел

Непречено работи болни затегнати и јазли, помага во намалувањето на кршењето на косата и да се исправи к

DEN 3.00
Cujux Anion Hair Hair Streterenter четка Електрична топла четка керамика PTC Брза грејач коса рамна железна анти-статичка коса Свеж
„Летечки кран“ дрвен чешел Свеж
„Летечки кран“ дрвен чешел

Рачно изработен природен чешел од дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат Фини заби за разотк

DEN 206.24
Xinsanrui широк чешел за заби за кадрава коса, голем чешел од detangler за долга коса, влажна коса Свеж
Xinsanrui широк чешел за заби за кадрава коса, голем чешел од detangler за долга коса, влажна коса

? [Широк чешел на забите] : Цврста работа, не е лесна за кршење, антипаѓање и антисвиткување, доволно убави

DEN 0.33