Елеком-јапонски бренд-клип тип мобилен паметен телефон метален клип направен во Јапонија Blak P-STCM70MBK

Елеком-јапонски бренд-клип тип мобилен паметен телефон метален клип направен во Јапонија Blak P-STCM70MBK

DEN 328.96

Свеж

Достапно.

Капичето за клип се прицврстува на џебот на градите за да се спречи пад на паметниот телефон. Усвојување на спирала за засилување што реализира голема издржливост. Усвојувајте силен метален клип што е тешко да се излезе од облеката. Усвојувајте гума материјал за заштита на материјалот во клипот внатре. Лесно отстранете го паметниот телефон со еден допир. Капацитетот на оптоварување е до 200 g. ※ Не користете надвор од капацитетот на оптоварување. Направено во Јапонија. Големина : 0,7 м. Боја : Црна RPA2023 (0,7 MRPA2023 / Боја : Црна RPA2023 / RPA2023 / лентата за клип е засилена спирала за издржливост без да ја ослабне моќта на. И користи силен метален клип што е тешко да се спушти вашата облека. Големина : 0,7 м. Боја : Црна RPA2023 (0,7 MRPA2023 / Боја : Црна RPA2023 / RPA2023 / лентата за клип е засилена спирала за издржливост без да ја ослабне моќта на. И користи силен метален клип што е тешко да се спушти од облеката.

Избор на клиенти

BBSJ Мобилен телефонски фотоапаратен леќа Метал Свеж
BBSJ Мобилен телефонски фотоапаратен леќа Метал

Телескопот има 16 пати зумирање, што може добро да ја прилагоди фокусната должина Телескопот може да се к

DEN 3.00
SDGH Universal 8x Zoom Оптички телефон Телескоп Преносен мобилен телефон Телефото камера леќи за паметен телефон Свеж
SDGH Universal 8x Zoom Оптички телефон Телескоп Преносен мобилен телефон Телефото камера леќи за паметен телефон

Телескопот има 8 пати зумирање, што може добро да ја прилагоди фокусната должина Одговарајте на повеќет�

DEN 3.33
WSSBK Universal 8x ZOOM Оптички телефон Телескоп Преносен мобилен телефон Телефото камера леќи за паметен телефон Свеж
WSSBK Universal 8x ZOOM Оптички телефон Телескоп Преносен мобилен телефон Телефото камера леќи за паметен телефон

Телескопот има 8 пати зумирање, што може добро да ја прилагоди фокусната должина Одговарајте на повеќет�

DEN 1623.04
EODNSOFN SELIE LED LAMP LAMP Dimmable Selfie Light 3200K 5600K за видео за паметни телефони во живо пополнете светлосна ламба Свеж
EODNSOFN SELIE LED LAMP LAMP Dimmable Selfie Light 3200K 5600K за видео за паметни телефони во живо пополнете светлосна ламба

Вградената батерија од 2000m Ah може да обезбеди часови на осветлување Вградените 60 LED осветлувачки монист�

DEN 1064.00
Леќи за мобилни телефони Ansta, леќи со рибари од 180 °, леќи со широк агол од 0,65х и 10x макро леќи, компатибилни со iPhone Свеж
Lysldh Universal 8x Zoom оптички телефон Телескоп преносен мобилен телефон Телефото фотоапарати леќи за паметен телефон Свеж
LMMDDP 2 во 1 леќи на фотоапаратот 0,45x Супер широк агол и комплет за леќи за мобилни телефони со макро мобилен телефон за Свеж
Додатоци за мобилни телефони со фотоапарати за леќи за фотоапарати за Nokia Lumia 830 Свеж
Додатоци за мобилни телефони со фотоапарати за леќи за фотоапарати за Nokia Lumia 830

Нова висококвалитетна замена на мобилниот телефон Се користи за замена на оштетените или неупотреблив�

DEN 1.00