Кофизо зачекорен бар -кабинет Повлечете - рачка за црна мебел, растојание од завртки од 5 инчи/128мм, 10 -пакет за врата од кујнски шкаф, фиока за гардероба, хардвер за га

Кофизо зачекорен бар -кабинет Повлечете - рачка за црна мебел, растојание од завртки од 5 инчи/128мм, 10 -пакет за врата од

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Висина : 1-3/16 инчи (30мм) ;. Големини на завртки : 8-32 x 25мм. Секоја зачекорена рачка за влечење на кабинетот е индивидуално полибагирана за заштита;. Цврст цинк материјал + високо квалитетен третман на површината ;. Удобно и издржливо при примена со голем сообраќај ;. Идеален хардверски производ за фиока за кујнски кабинети / врата и сите простории;. 3 години гаранција за квалитетот на производот. Секое квалитетно прашање за време на гаранција, ве молиме испратете ни е -пошта за бесплатна замена или поврат. Пакет од 10 рачки за влечење на кабинети со црна зачекори, хардвер со цврст метал. Пакет од 5 е достапен @ asin : B08 CZTMFRH. Бесплатни завртки од 25мм и 38мм вклучени се погодни за дебелина на таблата на заедничката врата од кабинетот и предната фиока. 5 "(128мм) Стандардно растојание за завртки, лесно вклопување и замена. Сите влечеат спакувани професионално и внимателно за заштита. Современ зачекорен бар хардвер за надградба на вашиот кујнски кабинет, фустан за спална соба, суета за бања и парче мебел. 3 години гаранција за квалитетот на производот. Секое квалитетно прашање за време на гаранција, ве молиме испратете ни е -пошта за бесплатна замена или поврат. Дебелина на таблата на заедничката врата од кабинетот и предната фиока. Сите влече спакувани професионално и внимателно за заштита. Современ зачекорен бар хардвер за надградба на вашиот кујнски кабинет, фустан за спални соби, суета за бања и парче мебел. Големини : . Вклучените завртки се најпогодни за дебелина на таблата на заедничката врата од кабинетот и предната страна на фиоката, треба да се подготват специјални завртки одделно.

Избор на клиенти

Tsnamay 6.34inch црна пролет оптоварена рачка со тешка рачка за куќиште со алатки со монтирана површина од гума за зафат Свеж
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за сонце за сонце леопард Свеж
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за сонце за сонце леопард

1 Димензии : Рачка : 1.18x0.82x0.78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во / 8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; М�

DEN 0.33
Amerdeco 10 пакет бронзен кабинет за шампањ влече 5 инчи центар за дупки и 10 пакувања 3-3/4 инчни дупки Центар за бронзени Свеж
Фиоки ги влече рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија за снегулки Свеж
Amerdeco 10 пакувања мат црни ножеви копчиња за кујнски кабинети влече за фиоки за фиоки, шкаф и гардероба zh0031 Свеж
Amerdeco 10 пакувања мат црни ножеви копчиња за кујнски кабинети влече за фиоки за фиоки, шкаф и гардероба zh0031

120 дена по гаранција по продажбата : Amerdeco е посветена да донесе високо квалитетни рачки на нашите клиент�

DEN 1.67
Вонгфом кабинетот влече рачки црна мат кујна фиока влече 5 дупки центар 10 парчиња Свеж
Вонгфом кабинетот влече рачки црна мат кујна фиока влече 5 дупки центар 10 парчиња

Минималистички мат црн изглед Фрлен од мулти слој процес Убави заоблени линии Удобен зафат...

DEN 207.84
Хардверски комплет за отворање на шише со шишиња за дрво што се врти 10 пакувања Свеж
Хардверски комплет за отворање на шише со шишиња за дрво што се врти 10 пакувања

Солд, тешка ставка Хром завршница Лесен за инсталирање Купете го вашето денес! Солд, тешка ставка...

DEN 2.00
Бело рустикално копче за птичји метали, повлечете ја декорацијата дома за врата и фиоки 2 брои Свеж
Бело рустикално копче за птичји метали, повлечете ја декорацијата дома за врата и фиоки 2 брои

Добредојдовте на On Line Party Center !!! Забавата започнува овде! Бело рустикално копче за птичји метално влечењ�

DEN 288.00
3 Франциско бар влече, 10 п.к. Свеж
3 Франциско бар влече, 10 п.к.

Стил Сатен никел е идеална компонента за какви било витраж или обоени ормани и фиоки Личен Додавањето �

DEN 680.00
Врвните копчиња TK806PN SEREEN COLLECTION 8-13/16 Кара влечење, полиран никел Свеж
Врвните копчиња TK806PN SEREEN COLLECTION 8-13/16 Кара влечење, полиран никел

Центар до центар : 813 / 16 "(224мм) Севкупна должина : 97 / 16" (240мм) Ширина : 3 / 8 "(10 mm) Проекција : 13 / 8" (35 mm)...

DEN 240.00