Leversуан масажа за масажа поставува 6 парчиња кревети за масажа со здолништа со столче за столче Подигање со знаме на кревети за белстерска перница целосна рунда за к

Leversуан масажа за масажа поставува 6 парчиња кревети за масажа со здолништа со столче за столче Подигање со знаме на кревети

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Stylegent Styling-Дизајн на димензии на руфли се собрани на околу 3 страни на кревет за класичен, убав изглед, долготраен, ткаенината не се намалува, во боја и отпорна на брчки за оптимална долговечност. Сите ваши масла, спа -алатки и други производи што често се користат можат да се скриат под здолништето на масата. Внатрешноста на ќебето е 100% памук од Tencel, кој е пријателски расположен кон кожата на клиентот и се чува од можноста да се биде алергија. Оставете ги вашите клиенти.☀ Anti-Fade & Wear Resint-Овој сет на спа-листови е анти-изладен и анти-смалување дури и со дневна употреба, без деформација, без пилинг. Сите ваши масла, спа -алатки и други производи што често се користат можат да се скриат под здолништето на масата. Ние се стремиме да понудиме услуга од 5 starвезди во услугата за испорака, испорака и по продажбата. Setе сет на спаци на луксуз-убави бои и едноставен дизајн ќе ја подобрат целата околина на вашата соба или бањата, идеално издржливо за комерцијална употреба. Ова здолниште за маса за масажа е совршена комбинација на функционалност и убавина. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Овој сет за здолништа со маса за масажа (со исклучок на табелата) може да ја ажурира вашата маса за масажа. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради Рачно мерење, проверете дали не ви пречи пред да понудите. Stylegent Styling-Дизајн на димензии на руфли се собрани на околу 3 страни на кревет за класичен, убав изглед, долготраен, ткаенината не се намалува, во боја и отпорна на брчки за оптимална долговечност. Донесете професионален и луксузен изглед на вашите клиенти. Пакетот вклучува : 1 поставен масажа за маса за масажа, вклучително и 1 парче масажа за масажа, здолниште од маса 1 парче ватенка за капаче 1 парче перница кутија 1 парче столче капаче 1 парчиња кревети знаме 1 парче јаболка перница целосна тркалезна белешка : 1. ☀ Поставете дупка за одмор-дизајнирана со дупка за здив на лице и патент и страничен џеб за мобилен телефон. ☀ Функционален комплет за каучи за масажа-листот за здолниште е толку добар за да ги скриете сите ваши предмети под масата за масажа, што го прави вашиот спа да биде чист и уредна и заштедете простор. Внатрешноста на ќебето е 100% памук од Tencel, кој е пријателски расположен кон кожата на клиентот и се чува од можноста да се биде алергија. Експериментот. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја може да биде малку различна од бојата на сликата. ☀ Поставете дупка за одмор-дизајнирана со дупка за здив на лице и патент и страничен џеб за мобилен телефон. Setе сет на спаци на луксуз-убави бои и едноставен дизајн ќе ја подобрат целата околина на вашата соба или бањата, идеално издржливо за комерцијална употреба. Ви благодарам!. ☀ Anti-Fade & Wear Resint-Овој сет на спа-листови е анти-изладен и анти-смалување дури и со дневна употреба, без деформација, без пилинг. ☀ Функционален комплет за каучи за масажа-листот за здолниште е толку добар за да ги скриете сите ваши предмети под масата за масажа, што го прави вашиот спа да биде чист и уредна и заштедете простор. Секогаш уживајте во ова удобно искуство.

Избор на клиенти

Zhuan Premium Massage Table Sheet поставува убавина за кревет за кревет 4 парчиња кревети за масажа за здолништа со здолништа Свеж
Спа за маса за масажа на 3 парчиња за масажа на B $ R Постави 750-TC египетски памук бела лента Свеж
Спа за маса за масажа на 3 парчиња за масажа на B $ R Постави 750-TC египетски памук бела лента

Најудобни листови за масажа досега : 750 броење на конец Супер мека единечна ткаенина 100% египетски памук,

DEN 1529.60