Флејросол - Оригиналното, континуирано ултра фино шише со спреј за магла, мулти -задачи за коса за коса, кожа, дом, грижа за миленичиња и повеќе, пополнување и еднокра

Флејросол - Оригиналното, континуирано ултра фино шише со спреј за магла, мулти -задачи за коса за коса, кожа, дом, грижа за

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Оригиналот : иконскиот холандски дизајниран фларосол продолжува да го поставува стандардот во индустријата за спреј. Елегантно дизајнирана и инженерска со робусна технологија пред компресија која дава сензација за прскање што ќе сакате да ја користите секој ден. Решение за полнење што е добро за вас и добро за планетата!. Разновидна : Ултра фината континуирана магла што изедначува рамномерно над големите области, правејќи ги тие тешко достапни работни места ветре. Направете го тоа со талент. Мулти-задача Марвел : Безброј употреби во и надвор од домот. Идеално за професионална употреба на салони или вашата секојдневна рутина за нега на коса и тело. Плус, одлично е за само-тенкирање, чистење на домови, дезинфекција, чешлање на миленичиња, нега на растенија, нега на автомобили, уметност и занаетчиство и многу повеќе!. Патентиран : Единствена технологија и дизајн што обезбедува крајно искуство со гребење. Ергономски со удобен зафат, доказ за протекување, супер тивок и удобен за употреба насекаде. Одржливо : Едно шише со 1.001 употреба. Бесплатно без аеросол, гориво без никаков недостаток на традиционалните аеросоли. Лесно за полнење и повторна употреба. БПА без, нетоксичен, направен од миленичиња и еколошки звучни материјали. Оригиналот : иконскиот холандски дизајниран фларосол продолжува да го поставува стандардот во индустријата за спреј. Елегантно дизајнирана и инженерска со робусна технологија пред компресија која дава сензација за прскање што ќе сакате да ја користите секој ден. Решение за полнење што е добро за вас и добро за планетата!. Оригиналот : иконскиот холандски дизајниран фларосол продолжува да го поставува стандардот во индустријата за спреј. Елегантно дизајнирана и инженерска со робусна технологија пред компресија која дава сензација за прскање што ќе сакате да ја користите секој ден. Решение за полнење што е добро за вас и добро за планетата!. Оригиналот : иконскиот холандски дизајниран фларосол продолжува да го поставува стандардот во индустријата за спреј. Елегантно дизајнирана и инженерска со робусна технологија пред компресија која дава сензација за прскање што ќе сакате да ја користите секој ден. Решение за полнење што е добро за вас и добро за планетата!.

Избор на клиенти

Руилог Пластичен салон за коса Алатка Спреј празен шише со шише со вода за шише 250мл (ID: 204 48E 92d EFB BA9 Свеж
Руилог Пластичен салон за коса Алатка Спреј празен шише со шише со вода за шише 250мл (ID: 204 48E 92d EFB BA9

Боја : чиста, сина; Материјал : пластика; Име на производот : 1 x шише со спреј Големина : 18 x 11 x 7cm / 7 "x 4,3" x 2,7 "(h

DEN 157.44
OrignalMineral Не Јазол Кондиционирање Detangler 8.4 мл Свеж
OrignalMineral Не Јазол Кондиционирање Detangler 8.4 мл

Што е овој производ! О&М Без Отплеткувач За Кондиционирање На Јазли е спреј за отплеткување на кондицион

DEN 3.33
Шише со шише со шише со шише со шише за прскање со вода за есенцијални масла за патувања парфеми парфеми Свеж
Шише со шише со шише со шише со шише за прскање со вода за есенцијални масла за патувања парфеми парфеми

【Материјал】 Ова шише со спреј е изработено од висококвалитетен пластичен материјал, безбеден и еколош

DEN 0.67
Сонце Во Осветлувач На Коса, Тропски Ветер, 4,7 Fl Oz Свеж
Сонце Во Осветлувач На Коса, Тропски Ветер, 4,7 Fl Oz

ПОЛЕСНА, ЛЕТНА КОСА ВО СЕКОЕ време : ви Дава природни нагласувања побрзо; топлина активирана, затоа само

DEN 1.67
Батист Стилист Омф Моите Брави ХХЛ Волумен Спреј Од Батист Свеж
Батист Стилист Омф Моите Брави ХХЛ Волумен Спреј Од Батист

Однесете ја косата на нови височини со овој инстант спреј за грб Совршен за небесни високи стилови кои с

DEN 221.92
Antон Фрида Анти Фриз, Фриз леснотија од соништата со соништа Дневен спреј за стилизирање на кадрава коса, формула збогатена Свеж Попустот
Зависти нè коса Господ Спреј шише, фино магла, континуирана магла за природна коса, чистење, растенија и магла Свеж
Спреј за поставување на црно зрачење, 2,02 унци Свеж
Спреј за поставување на црно зрачење, 2,02 унци

Подолу информациите се само за пакување Prep & Set Makeup : Формула за прскање на розово црно светло за поставув

DEN 287.68
Бебето на џонсон Нема Повеќе Заплеткувања Спреј За Отплеткување, Стил Од 10 Унци: Спреј За Отплеткување, Модел: 4097 Свеж
Професионален фризерски штит за лице за стилизирање на влакната со сенка на влакната, пластично лице за очите на лицето за коса Свеж Попустот
Р+Ко Балон Сува Волумен Спреј Свеж Попустот
Р+Ко Балон Сува Волумен Спреј

Разнесете го големо со Балон Овој спреј додава моментален волумен и текстура со одлична завршница и држ

DEN 112.00
Шишиња со шишиња со шишиња со шишиња со шишиња со шишиња со шише со шишиња со товари за шишиња со бербер Свеж
Шишиња со шишиња со шишиња со шишиња со шишиња со шишиња со шише со шишиња со товари за шишиња со бербер

Погодно за вода и мрсни хемикалии, како што се восок, чистачи на теписи, преливи, чистачи на прозорци, итн

DEN 1.33
Спреј за климатизација Ла биостетика Сува коса - Спреј за климатизација за оптимална комбинација 1000ml/33,8oz Свеж
Спреј за климатизација Ла биостетика Сува коса - Спреј за климатизација за оптимална комбинација 1000ml/33,8oz

Оставете во спреј што веднаш ја прави косата помека, посјајна и полесна за стил Измазнува оштетена обла�

DEN 932.80
Маска за влакна, штит за заштита на лице, алатка за заштита на стилизирање на коса Свеж
Маска за влакна, штит за заштита на лице, алатка за заштита на стилизирање на коса

Направено од високо квалитетен ABS материјал, кој е многу издржлив и преносен Hairspray Mâsk е едноставно штит �

DEN 231.84
Континуирано шише со спреј Свеж
Континуирано шише со спреј

Кобалт сина / бела сопствена боја, тешка пластика, вградена во цевка на честички од внатрешна цевка, без �

DEN 1.00
3 Пакет Stix_ Поправи Синглови 1.5 Мл. Свеж
3 Пакет Stix_ Поправи Синглови 1.5 Мл.

Супериорно држење со флексибилна контрола Полесен од гелот за коса Практично, цаодобрена големина Идеа

DEN 0.67