ДМЦ 486-7292 Таписерија И Вез Волна, 8,8-Двор, Светло Сива

ДМЦ 486-7292 Таписерија И Вез Волна, 8,8-Двор, Светло Сива

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Таписерија и вез волна нуди рамномерна завршница и убави резултати направени од 100 проценти чиста девствена волна. Платната тешко се чистат, редовно отстранувајте ја прашината од таписеријата со правосмукалка. Само суво чистење, можно е пеглање на тивок оган. Не мијте, не користете хлор и не сушете. Мери големина од 8,8 дворови и достапна во светло сива боја.

Избор на клиенти

РЕНСЛАТ 2 парчиња/Многу Рачно Плетени Предиво Капчиња Бобинки Вештачко Цвеќе Букет За Свадба Декорација Свеж
РЕНСЛАТ 2 парчиња/Многу Рачно Плетени Предиво Капчиња Бобинки Вештачко Цвеќе Букет За Свадба Декорација

Вештачки цвет, вечен цвет, предлог букет Употреба : роденденски подароци, украси за дома, свадбени букет�

DEN 3.00
Јубилејарн Необоен Бамбус Памук Буци Предиво-200гр/Хенк-4 Хенкс Свеж
Јубилејарн Необоен Бамбус Памук Буци Предиво-200гр/Хенк-4 Хенкс

[СОДРЖИНА] 4 хенкс по пакет Секој хенк е 200гр; 132 јарди (120 метри) [СОСТАВ] 50% памук, 50% бамбус вискоза [КАТЕГОР

DEN 1.33
Крем Подуени Кратки Трепки Предиво 3,53 Унци 180 Јарди Микро Влакна Свеж
Крем Подуени Кратки Трепки Предиво 3,53 Унци 180 Јарди Микро Влакна

(1) ковчег од 100 грама и 180 јарди Осигурајте се дека го проверувате дворот на вашиот проект и добивате дово

DEN 191.84
ДМЦ 4 Пли Таписерија волна 8м 7413-по ковчег Свеж
ДМЦ 4 Пли Таписерија волна 8м 7413-по ковчег

Бренд : ДМЦ Количина : по ковчег Боја : 7413 Состав : 100% Волна Инструкции За Перење : Само Суво Чистење Произв

DEN 0.33
Црвено Срце Камуфлажа Супер Штедач Предиво 6/Пк 6 Пакет Свеж Попустот
Црвено Срце Камуфлажа Супер Штедач Предиво 6/Пк 6 Пакет

Оваа средна тежина е Најпродавано Предиво Во Америка повеќе од седумдесет години Совршено За сите плет�

DEN 575.84
ДМЦ 4 Пли Таписерија волна 8м 7364-по ковчег Свеж
ДМЦ 4 Пли Таписерија волна 8м 7364-по ковчег

Бренд : ДМЦ Количина : по ковчег Боја : 7364 Состав : 100% Волна Инструкции За Перење : Само Суво Чистење...

DEN 1.00
М. Г Претпријатие Ќебе Предиво Море Зелена WL 200 гм Дебела Буци Плетење Волна предиво. Л М НА Свеж
М. Г Претпријатие Ќебе Предиво Море Зелена WL 200 гм Дебела Буци Плетење Волна предиво. Л М НА

Orignal M G ПРЕТПРИЈАТИЕ Волна 200 гм целиот пакет Материјал Акрилик, Должина во Пакет 74 метри во 100 гм...

DEN 3.33
Зшкд Рачно Плетени Предиво Капчиња Букет За Свадба Партија Декорација Дома Декор Љубовници Подарок Свеж
Зшкд Рачно Плетени Предиво Капчиња Букет За Свадба Партија Декорација Дома Декор Љубовници Подарок

2 стилови, едниот е готов производ, другиот Е САМ, вклучувајќи материјали Ткајте го срцето во цвеќиња, љу�

DEN 4814.88