Бренд на кабината | Врвони завртки | Рамна глава со грицки | Плоштад погон на Филипс | #8 | 1 1/2 инч | Длабока нишка | Тип 17 точка | Цинк финиш | 1000 пакет

Бренд на кабината | Врвони завртки | Рамна глава со грицки | Плоштад погон на Филипс | 8 | 1 1/2 инч | Длабока нишка | Тип

DEN 300.00

Свеж

Достапно.

1 1/2 инч. #8. Рамна глава со грицки. Плоштад погон на Филипс. Заврши цинк. 1 1/2 инч. #8. Рамна глава со грицки. Плоштад погон на Филипс. Заврши цинк. Целосната линија на завртки од дрво од кабината е совршено решение за склопување ормани или мебел. Прицврстувачите од Cabentry се достапни во широк спектар на големини, погони и завршувања. Cabentry може да ги послужи потребите на клиентите големи и мали.

Избор на клиенти

Рустикална пирамида глава дрво завртки 50 пакувања од 12 x 1 1/2 инч Свеж
Рустикална пирамида глава дрво завртки 50 пакувања од 12 x 1 1/2 инч

Носталгичен изглед Овие завртки имаат финиш на црн фосфат и е една од најдобрите достапни завршувања на

DEN 179.20
Bolt Base No.8 x 1 1/4 A2 не'рѓосувачки челик Pozi Countersunk Wood Wood Screws CSK завртка DIN 7997 - 10 пакет Свеж
Bolt Base No.8 x 1 1/4 A2 не'рѓосувачки челик Pozi Countersunk Wood Wood Screws CSK завртка DIN 7997 - 10 пакет

Не'рѓосувачки челик отпорен на корозија A270 Pozi Countersunk Wood Screws DIN 7997 Дијаметар на операција 4мм Должина 30мм

DEN 1020.80
10 x 3-1/2 Силиконски бронзени дрво завртки, рамна глава, квадратна погон Количина 25 Свеж
10 x 3-1/2 Силиконски бронзени дрво завртки, рамна глава, квадратна погон Количина 25

Квадратни погони рамни глави од дрво завртки од силикон бронза Плоштад 0,19 Квадратни погони рамни глави

DEN 2.33
Simpson Swan Secure T08250FBK Swaneze насликана трим-глава со 6-лобус погон, каки, ​​1750-броеви, 8 x 2-1/2-инчи Свеж
Simpson Swan Secure T08250FBK Swaneze насликана трим-глава со 6-лобус погон, каки, ​​1750-броеви, 8 x 2-1/2-инчи

Не'рѓосувачки челик оценети 305 завртки Големина на завртката #8 21 / 2 инчи долг 6лобус погон Трим глава Т15...

DEN 5156.32
T.K.Excellent Trox Drive Grable навојни џебни завртки цинк обложени завртки за украси од дрво завртки за асортиман на дрво, Свеж
T.K.Excellent Trox Drive Grable навојни џебни завртки цинк обложени завртки за украси од дрво завртки за асортиман на дрво,

Комплетот T.K.Excellent завртка содржи седум од најпопуларните големини ја олеснува работата Точката на исеч

DEN 351.84
Fischer FPF Power-Fast II Wood Screw Felluted Countersunk Head CZF Blue Galvanized 3,5 x 35 mm, пакет од 200, 670090, 670187 Свеж
Fischer FPF Power-Fast II Wood Screw Felluted Countersunk Head CZF Blue Galvanized 3,5 x 35 mm, пакет од 200, 670090, 670187

Зголемениот терен за навој значително го намалува времето на инсталација Трите ребра на врвот, обезбед�

DEN 512.00
Крег завртки за џебни дупки, 6 x 3/4 , panhead, фино Свеж
Крег завртки за џебни дупки, 6 x 3/4 , panhead, фино

Глава на квадратни погони и врв за самоприслушување за лесно возење без малку лизгање, разделување на д�

DEN 111.68
12 x 1-1/2 овални завртки за дрво од глава, склопена количина од не'рѓосувачки челик 100 Свеж
12 x 1-1/2 овални завртки за дрво од глава, склопена количина од не'рѓосувачки челик 100

Залепен погон овална глава дрво завртки од не'рѓосувачки степе Склопена 0.216 Залепен погон овална глава �

DEN 0.67
Starborn Structural XF23CT400 F23 Deck Leger/Multipurse Flat Head Wood Screw - црна - 50 броење - 0,23 x 4 Свеж
Starborn Structural XF23CT400 F23 Deck Leger/Multipurse Flat Head Wood Screw - црна - 50 броење - 0,23 x 4

Надворешни завртки за дрво во согласност со дрво Дизајнот на рамна глава со низок профил го минимизира �

DEN 0.67
Прицврстувачи плус st st прицврстување 10 x 3 kwikseal метални завртки за покривање метални метални до-дрво кафеави Свеж
Навртки за палуби на квадратни погони 305 глава од не'рѓосувачки челик тип 17 точка - 14 x 3-1/2 Количина 2500 Свеж
Навртки за палуби на квадратни погони 305 глава од не'рѓосувачки челик тип 17 точка - 14 x 3-1/2 Количина 2500

Навртките на палубата на квадратниот погон имаат рамна глава на бубачки и се користат за прицврстување

DEN 1568.00
1/4 x 2-1/2 заостанува завртки на хексадецимална глава галванизирана челик со тешки дрвени завртки за дрво qty 100 Свеж
1/4 x 2-1/2 заостанува завртки на хексадецимална глава галванизирана челик со тешки дрвени завртки за дрво qty 100

Завртките за лаг на главата, топло натопи галванизирано Приклучок Завртките за лаг на главата, топло на�

DEN 2.00
Simpson Strong-Tie SD9112R500- 9 x 1-1/2 SD конектор завртка 500CT Свеж
Simpson Strong-Tie SD9112R500- 9 x 1-1/2 SD конектор завртка 500CT

1 / 4инчен хексадецимален погон на главата го намалува кампот за полесна инсталација Шанк е специјално д�

DEN 1143.68
Great Rite Maxs158th30557 x 1-5/8 in. 305 не'рѓосувачки челик Starвезден трим дрво за завртки Свеж
Great Rite Maxs158th30557 x 1-5/8 in. 305 не'рѓосувачки челик Starвезден трим дрво за завртки

Го заменува GRIP Rite Max S62767 Идеално за прицврстување на палубата, обвивка, покрив, завршување и трим 316 заврт

DEN 1795.04
Fischer 557547 FPF II, кутија за завртки од дрво, делумна нишка од 4,0х70, палење на цинк од 16, 4,0х70, галванизиран Свеж
Fischer 557547 FPF II, кутија за завртки од дрво, делумна нишка од 4,0х70, палење на цинк од 16, 4,0х70, галванизиран

Геометријата на завртката Fischer Fischer обезбедува брзина во инсталацијата Врвот со тројно навојна завртка

DEN 3.00
Метална завртка за покривање: 12 x 1-1/2 Црн хексадецимален регруп лим на покривот. Свеж
Метална завртка за покривање: 12 x 1-1/2 Црн хексадецимален регруп лим на покривот.

Поради грешка во процесот на производство, можете да ги добиете овие со 1 / 4 "глава и 5 / 8" мијалник EPDM.216 "вр

DEN 2.67
8 x 2 месинг дрвени завртки квадратни погони, рамен глава бројачи QTY 50 Свеж
8 x 2 месинг дрвени завртки квадратни погони, рамен глава бројачи QTY 50

Квадратни погони рамни глави дрвени завртки цврсти месинг Внатрешно #8 Завртки Овие месинг плоштад пого

DEN 1.67
Power Pro Еден ентериер завртки, рамна глава, starвезда, позлатена цинк, 8 x 1/2-во., 97-pk. Свеж
Power Pro Еден ентериер завртки, рамна глава, starвезда, позлатена цинк, 8 x 1/2-во., 97-pk.

Цинк позлатена, одлична за внатрешни апликации во мултиматеријали, не се препорачува за надворешноста �

DEN 3.00
1/4 x 1 заостанува завртки со хексадецимална глава од не'рѓосувачки челик, тешки дрвени завртки за дрво, qty 50 Свеж
1/4 x 1 заостанува завртки со хексадецимална глава од не'рѓосувачки челик, тешки дрвени завртки за дрво, qty 50

Хекс главата заостанува, не'рѓосувачки челик Приклучок 0,25 Завртки Хекс главата заостанува, не'рѓосувач�

DEN 461.28
Fischer 100 x искачувачи завртки за напојување II 3.5 x 35 бројачи на главата со делумна нишка на Филипс галванизирана сина Свеж
8 x 3/4 рамен глава бројачи цврсто месинг дрво завртки за дрво Филипс погон QTY 500 Свеж
8 x 3/4 рамен глава бројачи цврсто месинг дрво завртки за дрво Филипс погон QTY 500

Филипс рамна глава дрво завртки цврст месинг Филипс 0,164 Агол на бројачи : 82 степени и естетски пријатно...

DEN 939.20