5G/торба пет ливчиња со цвеќиња со цвеќиња за нокти украси јапонски стил мини смола цветни нокти дизајнот мешана големина додатоци за rhinestones -)

5G/торба пет ливчиња со цвеќиња со цвеќиња за нокти украси јапонски стил мини смола цветни нокти дизајнот мешана големина додатоци

DEN 240.00

Свеж

Достапно.

Боја : ZCF118-09 (100 парчиња). 2023 с. Charms Nail Designs за пролетната летна есен зима. Декорација на 3Д акрилна цветна нокти. Лесно е да се применат и да се убави вашите нокти. Боја : ZCF118-09 (100 парчиња). 2023 с. Charms Nail Designs за пролетната летна есен зима. Декорација на 3Д акрилна цветна нокти. Лесно е да се применат и да се убави вашите нокти. 65065g/торба пет ливчиња цветна нокти уметност декор јапонски стил мини смола цвет накит за накит Мешана големина rhinestones Accessoriesspecifications : Дизајни : 3 D акрилни цветни нокти уметнички декорации Декорација на акрилна цветна нокти. Decormaterial : Resinnumber of Pieces : One Uni Torigin : Enderland Chinai Tem Тип : Rhinestone & Decoration Features : Занаетчиски накит за леење Алатки за леење : Мешана смола додатоци за цвеќиња Модел : Злато и Алатки за нокти од Gemи Розова бела елегантна пет ливчиња со цвеќиња со цвеќиња уметност декорација : пет ливчиња 3Д цвеќиња мешаат мушка за ноктите за нокти накит : акрилни цвеќиња златни сребрени мониста додатоци за нокти додатоци : 3Д акрилични делови за нокти Декорација на делови : Мешани челични монистрати GEMS CHARMS KAWAII NAIL SUPPLIESPATTER : Charm Strending : Мулти-бои смола симпатична цветна нокти.

Избор на клиенти

Rhinestones Gems Charms Diamonds Stones for Nail Art во форма на уметност Flatback AB/Clear Rhinestone Nail Crystals додатоци-мали Свеж
Rhinestones Gems Charms Diamonds Stones for Nail Art во форма на уметност Flatback AB/Clear Rhinestone Nail Crystals додатоци-мали

Овие стаклени камења од стакло се рамномерно непречено исечени, исто така Со поголема изложеност да реф

DEN 143.84
Preciosa Viva Rhinestones No Hotfix Flatback - Jet - SS12 - Изберете ја вашата количина Свеж
Preciosa Viva Rhinestones No Hotfix Flatback - Jet - SS12 - Изберете ја вашата количина

Автентична Preciosa SS12 No Hotfix Flatback Viva Rhinestones Секој камен е околу (3мм) Flatbacks го олеснува лепењето на што било Од�

DEN 1.33
10 парчиња kawaii симпатична мини серија за Ноќта на вештерките Nail Rhinestones Gems сјајни нокти уметнички накит маникир за Свеж
N/A NEW PERIDOT OPAL 30/100 пар Свеж
N/A NEW PERIDOT OPAL 30/100 пар

Доволно стилови за да ги задоволите дневните потреби за дизајн на ноктите и да ги направите ноктите поп�

DEN 2.00
Xeaohesy 1060pcs смарагд зелени нокти rhinestones за нокти рамни задни камења за нокти, тркалезни стаклени мониста кристали Свеж
N/A Love Nail Decorations Luxury Diamond Diamond Gold-обложен приврзок Сјај Сјај во форма на срцев во форма на срце Свеж
N/A Love Nail Decorations Luxury Diamond Diamond Gold-обложен приврзок Сјај Сјај во форма на срцев во форма на срце

3Д скапоцени камења и украси се класични дизајни што ги додаваат на вашите нокти, можете да изберете раз�

DEN 624.00
1 кутија чисти кристали за ноктите уметност rhinestones привлечни камења камења декорација занаетчиски накит DIY, 102 Свеж
Favomoto 11440 компјутери половина тркалезна боја Имитација бисер бел декор додатоци за накит за коса Rhinestones Gems Nail Свеж
16500pcs/Поставете кристали нокти rhinestones 2-5 mm Flatback Шарени сјајни скапоцени камења додатоци за привлечност DIY 3D Свеж
16500pcs/Поставете кристали нокти rhinestones 2-5 mm Flatback Шарени сјајни скапоцени камења додатоци за привлечност DIY 3D

Висококвалитетна уметност за нокти Rhinestones : Користете ја нашата уметност за нокти, што може да ги направ�

DEN 2.67
10 парчиња луксузен bownot love Heart Hearl Hollow нокти украси Деликатни додатоци за маникир од легура на циркон - Свеж
10 парчиња луксузен bownot love Heart Hearl Hollow нокти украси Деликатни додатоци за маникир од легура на циркон -

Боја : MP2383 K82917 X10 Големина : М Тежина : 15г Количина : 10 парчиња Големина : Како што се прикажува сликата...

DEN 3.00
Belleboost 4 кутии рамен бек Rhinestone & Pearls комплети Flatback Round Mushed Color Gems+Charture+бели полу -кружни бисери Свеж
Belleboost 4 кутии рамен бек Rhinestone & Pearls комплети Flatback Round Mushed Color Gems+Charture+бели полу -кружни бисери

Contage Пантажот содржи1 кутија рамен со тркалезни миксени бои Rhinestones; 1 кутија со рамен грб полукружни бисе�

DEN 3.33