Toptekits Велика Британија до 5-15R Адаптер за напојување, Велика Британија БС-1363 машки приклучок до NEMA5-15R Femaleенски приклучок за напојување на приклучокот за напојување м

Toptekits Велика Британија до 5-15R Адаптер за напојување, Велика Британија БС-1363 машки приклучок до NEMA5-15R Femaleенски

DEN 127.84

Свеж

Достапно.

Оценето @13 A 250 V, Материјал : ПВЦ +бакар. Овој адаптер (БС -1363) - работи во земји како Англија, Хонг Конг, Дубаи, Саудиска Арабија. Идеал за Американците да работат или да патуваат во Велика Британија. Индустриско одделение со висок квалитет на адаптер - ЕТЛ одобрено во согласност со ROHS. Белешка : Овој адаптер нема да го трансформира напонот или струјата. Вклучен пакет : 1x Велика Британија BS1363 до Адаптер за напојување на NEMA 5-15 R. Овој стандард на приклучокот за приклучоци на плоштад во Велика Британија се користи во над 20 земји низ целиот свет. Адаптерот за Wallид нуди сигурна и лесна врска за уредите со северноамерикански приклучок или поларизиран (едното сечило е пошироко од другиот). Ултра компактната големина на овој адаптер го прави идеален адаптер за вашите потреби за патување. Работи во Велика Британија, Хонг Конг, Бахреин, Белизе, Боцвана, Брунеи, Кипар, Доминика, Англија, Гана, Гибралтар, Гренада, Хонг Конг, Ирак, Ирска, Кенија, Макао, Малта, Малта, Малезија, Нигерија, Северна Ирска, Оман, Катар , Свети Луција, Свети Винсент, Саудиска Арабија, Шкотска, Сингапур, Шри Ланка, Танзанија, Уганда, Обединетите Арапски Емирати, Велс, Јемен, Зимбабве. Овој адаптер го прифаќа стандардниот NEMA 5-15p 3 Prong, или NEMA 1-15 P USA American 2 Prong Flat Pi N Plug Sluge : 94g- многу компактен. Максимален рејтинг на оптоварување : адаптер со висок квалитет на индустриска оценка 13 A/250 V Индустриски степен - ЕТЛ одобрена ROHS во согласност. ВНИМАНИЕ : Овој адаптер за приклучок нема да го трансформира напонот или струјата. Workе работи само со производи со двоен напон. Вклучен пакет : 1x BS1363 Велика Британија до американскиот адаптер за 3-пински NEMA 5-15 R.

Избор на клиенти

Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии Свеж
Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии

Дванаесет индивидуално адресирани LED диоди со монтирање на центри Специјално дизајнираните сечила на в

DEN 190.24
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот Свеж
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот

90% полиамид, 10% еластан Увезени Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : 90% полиамид, 10% ел�

DEN 319.84
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна Свеж
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна

Квалитетна термичка торба, специјализирана изолација дизајнирана да ја избрише влагата Издржлив греја

DEN 1.67
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus, Свеж
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus,

MFI овластен USB C во молња кабел 2 пакет, вграден MFI овластен чип, обезбедете целосно работа за системот i OS з

DEN 255.84
Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve Свеж
Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve

? Getе добиете : 3 компјутерски вентил за отстранување на вентилот + 1 парчиња 4насочен вентил за отстранува

DEN 127.84
1 парчиња сферично вметнување лежиште w/јака за заклучување SA204-12 3/4 Bore 3/4 x47mm 225-680 компатибилен со QBBC-PJO179 Свеж
1 парчиња сферично вметнување лежиште w/јака за заклучување SA204-12 3/4 Bore 3/4 x47mm 225-680 компатибилен со QBBC-PJO179

Willе добиете 1 парчиња сферично вметнување лежиште w / јака за заклучување SA20412 3 / 4 "Bore 3 / 4" X47mm 225680 компатиб�

DEN 1.33
Go Industries 1694Ext Extender lug Свеж
Go Industries 1694Ext Extender lug

Тежина на пакет : 2,32 фунти Висина на пакетот : 2.03 " Должина на пакетот : 6,77" Ширина на пакетот : 4.81 " Тежина н�

DEN 1.67
Кликонски ушни парчиња за радија на Motorola, 2 пински G форма на клип-уво слушалки за Motorola 2 Way Radio Walkie Talkie CP200 Свеж
Кликонски ушни парчиња за радија на Motorola, 2 пински G форма на клип-уво слушалки за Motorola 2 Way Radio Walkie Talkie CP200

Парчиња за ушите за радија на Motorola, 2 пински G обликувани слушалки за слушалки PTT (притисок за разговор) со

DEN 123.04
Четки за шминка Cujux 12 пар Свеж
Четки за шминка Cujux 12 пар

Професионална четка за шминка поставена со 12 дрвени рачки, не само убави, туку и практични Влакната за ш�

DEN 4247.68
Заштитник на екранот за Garmin Enduro 2 UltraperFormance GPS SmartWatch + силиконски анти-прашини приклучоци [4 пакет], лесна Свеж
Заштитник на екранот за Garmin Enduro 2 UltraperFormance GPS SmartWatch + силиконски анти-прашини приклучоци [4 пакет], лесна

Дозволете оптимално, природно искуство за гледање Дозволете оптимално, природно искуство за гледање...

DEN 1.33
Површински влошки за климатизација Свеж
Површински влошки за климатизација

10 пакувања од 2 "дијаметар, средна завршница на кука и јамка за климатизација на површината Користете со

DEN 1.67
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште Свеж
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште

Оваа ставка е 42950 кутија, Metal 700 Овој производ се користи за комплети без алатки Ова производство на произ

DEN 2.00