Беспрекорен заварен О-прстен 304 Не'рѓосувачки челик тркалезни прстени тешки прстени од не'рѓосувачки челик за висечки занаети со цветни корпи

Беспрекорен заварен О-прстен 304 Не'рѓосувачки челик тркалезни прстени тешки прстени од не'рѓосувачки челик за висечки занаети

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

сè. Увезени. Затворање на тока. Миење на рацете. Големина на производот : 4 инчен прстен е 50мм (надвор) x 38mm (внатрешен) x 6mm (жица); Прстенот од 3 инчи е 82мм (надвор) x 70mm (внатрешен) x 6mm (жица) ; 2 инчен прстен е 50мм (надвор) x 40mm (внатрешен) x 5mm (жица); 1 инчен прстен е 35мм (надворешен) x 25mm (внатрешен ) X 5mm (жица). Цврст 304 не'рѓосувачки челик : Овие O прстени за додатоци за DIY се изработени од квалитетен 304 не'рѓосувачки челик, кој е мазен на површината без закопчиња, што може да се применува повеќе пати долго време. Широка примена : Големите тркалезни прстени од не'рѓосувачки челик се користат за DIY домашен декор или висат кајак со мрежи, кампување. Беспрекорен заварен дизајн : Не'рѓосувачки челик О-прстен нема да биде скршен и нема да избледи, многу погодни за употреба на овие на седло на седло и да се користи за јака на дојка на коњи, користејќи го за да го прицврстат битката за борба, користете за раздвојувачи на кучиња. Практичен подарок : Заварениот о прстен се практични подароци за lубовник на DIY , чувар на градина на роденден, Божиќ, Денот на благодарноста, забавата за домаќинство и многу повеќе. сè. Увезени. Затворање на тока. Миење на рацете. Големина на производот : 4 инчен прстен е 50мм (надвор) x 38mm (внатрешен) x 6mm (жица); Прстенот од 3 инчи е 82мм (надвор) x 70mm (внатрешен) x 6mm (жица) ; 2 инчен прстен е 50мм (надвор) x 40mm (внатрешен) x 5mm (жица); 1 инчен прстен е 35мм (надворешен) x 25mm (внатрешен ) X 5mm (жица). Цврст 304 не'рѓосувачки челик : Овие O прстени за додатоци за DIY се изработени од квалитетен 304 не'рѓосувачки челик, кој е мазен на површината без закопчиња, што може да се применува повеќе пати долго време. Широка примена : Големите тркалезни прстени од не'рѓосувачки челик се користат за DIY домашен декор или висат кајак со мрежи, кампување. Беспрекорен заварен дизајн : Не'рѓосувачки челик О-прстен нема да биде скршен и нема да избледи, многу погодни за употреба на овие на седло на седло и да се користи за јака на дојка на коњи, користејќи го за да го прицврстат битката за борба, користете за раздвојувачи на кучиња. Практичен подарок : Заварениот о прстен се практични подароци за lубовник на DIY , чувар на градина на роденден, Божиќ, Денот на благодарноста, забавата за домаќинство и многу повеќе. Беспрекорен заварен дизајн : Не'рѓосувачки челик О-прстен нема да биде скршен и нема да избледи, многу погодни за употреба на овие на седло на седло и да се користи за јака на дојка на коњи, користејќи го за да го прицврстат битката за борба, користете за раздвојувачи на кучиња. Големина : 4 инчен прстен е 100мм (надвор) x 80mm (внатрешно) x 10mm (жица) ; Големина : 3 инчен прстен е 82мм (надвор) x 70mm (внатрешно) x 6mm (жица) ; Големина : 2 инчен прстен е 50мм ( надвор) x 40mm (внатрешно) x 5mm (жица); Големина : 1 инчен прстен е 35мм (надвор) x 25mm (внатрешен) x 5mm (жица) корлон : прикажан како слика.

Избор на клиенти

106 силиконски О-ринг, 70А Дурометар, црвен, 3/16 ID, 3/8 OD, 3/32 ширина Свеж
106 силиконски О-ринг, 70А Дурометар, црвен, 3/16 ID, 3/8 OD, 3/32 ширина

Направено од силикон за употреба со најразлични хемикалии и течности Може да се користи во широк опсег �

DEN 147.20
130 BUNA/NBR NITRILE O-RING 70A DUROMERTER Црна, Стерлинг заптивка и снабдување Свеж
130 BUNA/NBR NITRILE O-RING 70A DUROMERTER Црна, Стерлинг заптивка и снабдување

Направено од црна бунанитрил (исто така наречена БунаН) за употреба со најразлични течности од нафта до

DEN 3.00
Стерлинг заптивка CRG7540.1500.125.300X50 7540 ГИНКУТИ ЗА РЕГИНГ ВИДЕР, 1-1/2 Големина на цевката, 1/8 дебела, притисок класа Свеж
Стерлинг заптивка CRG7540.1500.125.300X50 7540 ГИНКУТИ ЗА РЕГИНГ ВИДЕР, 1-1/2 Големина на цевката, 1/8 дебела, притисок класа

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

DEN 2.67
Заптивка на вратилото, 124x150x15mm, SA, нитрилна гума, Свеж
Заптивка на вратилото, 124x150x15mm, SA, нитрилна гума,

Тип на печат : СА Изградба : Надворешен метален случај, со засилување на металниот внатрешен прстен, запе

DEN 670.40
САД запечатуваат Zusas70FDA374 силиконски о-прстени со висока температура, 374 големина на цртичка, 9.225 ID, 9.645 OD Свеж
САД запечатуваат Zusas70FDA374 силиконски о-прстени со висока температура, 374 големина на цртичка, 9.225 ID, 9.645 OD

Материјал : силикон; Одделение : храна; Цврстина : Стандард (70А 80А) Облик на пресек : круг; Систем на мерење

DEN 1.33
Uxcell Fluorine гума О-прстени, 56мм OD 49,8 mm ID 3,1 mm ширина FKM заптивка за заптивка за машини водовод, зелена, пакет од Свеж
Uxcell Fluorine гума О-прстени, 56мм OD 49,8 mm ID 3,1 mm ширина FKM заптивка за заптивка за машини водовод, зелена, пакет од

Тие се кружни со тркалезен пресек Наменето за широк спектар на апликации за запечатување Флуор гума Опр

DEN 159.84
САД запечатуваат Zusav90330 Hard Viton O-Ring, Dash 330, пакет од 5 Свеж
САД запечатуваат Zusav90330 Hard Viton O-Ring, Dash 330, пакет од 5

Одделение : Стандард Облик на пресек : круг Дурометар : 90а Опсег на температура : 15 ° до 400 ° F Количина на п�

DEN 2.00
Safale US-05 Свеж
Safale US-05

Број на модел : 323 DYUD4 E8 Должина на пакетот на артикалот : 4.3999999995512 " Ширина на пакетот на предметот : 2.4999999997

DEN 1.33
2pcs id90 x OD100 x t1.0mm бутироронитрил гума од прстен заптивка мијалници за миење садови Свеж
2pcs id90 x OD100 x t1.0mm бутироронитрил гума од прстен заптивка мијалници за миење садови

2 компјутери бутиронитрил гума за заптивки за заптивки на прстенот Внатрешен дијаметар 90мм x Надворешен

DEN 1400.00
Стерлинг заптивка OREPD017X25 O-прстен, Број 017 Стандард е добар за пареа, топла вода, сончева светлина, силиконски масла, Свеж
Прстен за запечатување, Витон, 14мм ОД, ПК25 Свеж
Прстен за запечатување, Витон, 14мм ОД, ПК25

✅ Прстен за запечатување, Витон, 14мм ОД, ПК25 ✅ Материјал : Витон ✅ Дурометар : 75 брег А...

DEN 2.33
Прстен за запечатување, Буна Н, цртичка 145, 2-9/16, 2,756, ПК10 Свеж
Прстен за запечатување, Буна Н, цртичка 145, 2-9/16, 2,756, ПК10

✅ прстен за запечатување, Buna N, Dash 145, 29 / 16, 2.756, PK10 ✅ Материјал : БунаН ✅ Дурометар : 90 Шор А ✅ Материјал : Бу

DEN 142.56
Прстен за запечатување, буна n, 32,7мм ОД, PK25 Свеж
Прстен за запечатување, буна n, 32,7мм ОД, PK25

✅ прстен за запечатување, Buna N, 32,7 mm OD, PK25 ✅ Материјал : БунаН ✅ Дурометар : 70 брегот А ✅ Номинален во Диа...

DEN 128.64
EAI AS568 O'RING SEAL 162 ID: 5 3/4 CS: 3/32 BUNA-N 70A DUROMERTE 5 3/4 X5 15/16 X3/32 нитрилна гума Оринг Свеж
EAI AS568 O'RING SEAL 162 ID: 5 3/4 CS: 3/32 BUNA-N 70A DUROMERTE 5 3/4 X5 15/16 X3/32 нитрилна гума Оринг

Истиот работен ден испорака !! Нитрилна гума Опрстени : Нашата висококвалитетна гума Опрстен е многу удо

DEN 2.33
САД запечатуваат Zusas70FDA416 силиконски о-прстени со висока температура, 416 големина на цртичка, 3,35 ID, 3,9 OD Свеж
САД запечатуваат Zusas70FDA416 силиконски о-прстени со висока температура, 416 големина на цртичка, 3,35 ID, 3,9 OD

Материјал : силикон; Одделение : храна; Цврстина : Стандард (70А 80А) Облик на пресек : круг; Систем на мерење

DEN 3.33
Прстен за запечатување, цртичка 908, epdm, 0,08 in, pk80 Свеж
Прстен за запечатување, цртичка 908, epdm, 0,08 in, pk80

✅ прстен за запечатување, цртичка 908, EPDM, 0,08 in., PK80 ✅ АКТИВНО ВНАТРЕШНА ДИА : 0,644 in PK80 ✅ АКТИВНО ВНАТРЕШНА �

DEN 0.67
229 BUNA/NBR NITRILE O-RING 70A DUROMERTER Црна, Стерлинг заптивка и снабдување Свеж
229 BUNA/NBR NITRILE O-RING 70A DUROMERTER Црна, Стерлинг заптивка и снабдување

Направено од црна бунанитрил (исто така наречена БунаН) за употреба со најразлични течности од нафта до

DEN 291.04
X-Ree 50pcs 18mmx2.4mm нитрил бутадиен гума o прстен запечатување на масло запечатување црна боја (50pcs 18mmx2.4mm nitrilo Свеж
Дијаметар од 3 1/4 '' -152 Хемиски отпорен на висока температура О-прстени Свеж
Дијаметар од 3 1/4 '' -152 Хемиски отпорен на висока температура О-прстени

Број на цртичка : 152, фракционо лична карта : 3 1 / 4 '', вистинска лична карта : 3.237 '', вистински OD : 3.443 '', ширина

DEN 0.67
Дијаметар од 7/8 '', -212, отпорен на нафта Buna n O-прстени Свеж
Дијаметар од 7/8 '', -212, отпорен на нафта Buna n O-прстени

Број на цртичка : 212, фракционо лична карта : 7 / 8 '', вистинска лична карта : 0,859 '', вистински OD : 1.137 '', ширина (

DEN 2.00
X-Ree 30 парчиња црна 7mmx1.9mm отпорна на масло запечатување прстен О-форма NBR гумени громи (Anelli di tenuta во Gomma O-форма Свеж
X-Ree 30 парчиња црна 7mmx1.9mm отпорна на масло запечатување прстен О-форма NBR гумени громи (Anelli di tenuta во Gomma O-форма

Земја на производство : Кина; Материјал : НБР, гума Нето тежина : 3 G; Содржина на пакетот : 30 парчиња x прсте�

DEN 1.33
Дијаметар од 7/16 '', -309, отпорен на нафта Buna n O-прстени Свеж
Дијаметар од 7/16 '', -309, отпорен на нафта Buna n O-прстени

Број на цртичка : 309, фракционо лична карта : 7 / 16 '', вистинска лична карта : 0,412 '', вистински OD : 0,832 '', ширина

DEN 1009.60
240 Буна-Н О-Прстен, 70а Дурометар, Квадрат, Црна, 3-3/4 ИД, 4 ОД, 1/8 Ширина Свеж
240 Буна-Н О-Прстен, 70а Дурометар, Квадрат, Црна, 3-3/4 ИД, 4 ОД, 1/8 Ширина

Изработен Од Бунанитрил (исто така наречен БунаН) за употреба со различни течности од нафта до алифатич�

DEN 138.24
328 силиконски О-прстен, 70А Дурометар, црвен, 1-7/8 ИД, 2-1/4 ОД, 3/16 Ширина Свеж
328 силиконски О-прстен, 70А Дурометар, црвен, 1-7/8 ИД, 2-1/4 ОД, 3/16 Ширина

Направено од силикон за употреба со најразлични хемикалии и течности Може да се користи во широк опсег �

DEN 187.20