Кинеска сина и бела порцеланска шема Јога Мат торби со целосна килограм торба за носење жени за жени, вежбање јога мат носач со прилагодлива лента

Кинеска сина и бела порцеланска шема Јога Мат торби со целосна килограм торба за носење жени за жени, вежбање јога мат носач

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Големина : Голем-34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал-21 "долг дијаметар x 6,3". Доволно пространа за повеќето јога, пилатес или фитнес душеци. Две големини се достапни, одговара на повеќето душеци. Материјал : Направено од 100% висококвалитетни крпи во Оксфорд, издржливи и отпорни на вода. Оваа торба за носење јога -мат ќе ве придружува за многу вежби во блиска иднина. (Јога мат не е вклучен). Дизајн на облик на U : Големото отворање во форма на U и двојниот патент ве прави лесен за вметнување и вадење на јога-мат во торбата и одржувајте ја чиста и организирана. Ременот на рамената е прилагодлива за да одговара на вашата висина и претпочитаната позиција за носење, хуманизирана и удобна. Лесно да се носи, без да ги заморувате рацете и рамената. Прилики : шарени, млади и енергични, што се користат во различни прилики, оваа јога торба е совршена за мат, костум за час, на отворено, трева, приморска, парк и сл. Со својот голем дизајн во форма на U и двоен патент, можете да бидете сигурни дека ќе пристапите до вашиот јога-мат со леснотија во моменти. Со својот издржлив материјал од 100% платно, зошто купувате на кое било друго место за вашата торба за јога, веќе сте го најдоа најдоброто. Нашата торба за носач на јога мат е совршен придружник за вашата јога практика и одговара на живот. Уживајте во вашата јога пракса. Спецификации : Голема големина : 6.7x34in/17x86 cm Мала големина : 6.3x27in/16x69 cm Материјал : Оксфордска ткаенина треба да се капне : Прилагодливиот пакет вклучува : 1 × Јога Мат торби.

Избор на клиенти

Лалето жолт цвет јога мат носач торба со рамената лента за јога мат торба торба за торба со плажа Свеж
Лалето жолт цвет јога мат носач торба со рамената лента за јога мат торба торба за торба со плажа

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 6.7x33.9in / 17x86 cm, t мали 6.3x27.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долг

DEN 3.00
Виножито Витраж Поздравниот Јога Мат Превозникот Торба Со Рамо Ремен Јога Мат Торба Салата Торба Плажа Торба Свеж
Yellowолто кафеава полко -точка шема за јога мат носач торба со рамо од рамо за јога торбичка торба торба плажа торба Свеж