Адаптерот Marg AC-DC се вклопува за Cisco Linksys CIT310 CIT300 безжичен VoIP телефонска база VoIP рутер за напојување кабел кабел ПС wallид полнач за дома

Адаптерот Marg AC-DC се вклопува за Cisco Linksys CIT310 CIT300 безжичен VoIP телефонска база VoIP рутер за напојување кабел

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focus on producing high quality power adapters, No noise, low temperature operation, no spontaneous combustion, Нема експлозија, без опасност од пожар, не обезбедува стабилен исход. 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100-240 V 50/60 Hz. Најдобра услуга за клиенти】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари за да се постават. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти. Совети : Можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате вашиот модел на лаптоп. 【Сигурност】 : Сите наши линии на производи се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење за наредните години. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го наплатат вашиот уред ефикасно како оригиналниот полнач или која било друга замена. Адаптерот MARG AC-DC се вклопува за Cisco Linksys CIT310 CIT300 безжичен Vo IP Телефонска база Vo IP рутер за напојување кабел кабел ПС wallид полнач за домашни мрежи PSU. 【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focus on producing high quality power adapters, No noise, low temperature operation, no spontaneous combustion, Нема експлозија, без опасност од пожар, не обезбедува стабилен исход. 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100-240 V 50/60 Hz. Најдобра услуга за клиенти】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари за да се постават. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти. Совети : Можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате вашиот модел на лаптоп. 【Сигурност】 : Сите наши линии на производи се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење за наредните години. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го наплатат вашиот уред ефикасно како оригиналниот полнач или која било друга замена. Адаптерот MARG AC-DC се вклопува за Cisco Linksys CIT310 CIT300 безжичен Vo IP Телефонска база Vo IP рутер за напојување кабел кабел ПС wallид полнач за домашни мрежи PSU. MARG е специјализиран за производство на високо квалитетно и економично напојување со електрична енергија за лаптоп, таблети, телефони и други електрични уреди. Производите се овластени со UL, CE, FCC итн. Безбедносни карактеристики : · преку струја заштита, преку заштита на напон, · над заштита на температурата, заштита од краток спој. Спецификации на производот : Тип на приклучок : us prong · Влезен напон : AC 100-240 VAC ширум светот · Опсег на влезна фреквенција : 50-60 Hz Предупредувања : · Не отворајте или менувајте го кабелот за напојување / кабел за напојување / кабел за напојување · Ве молиме оставете деца, деца Далеку од извор на енергија со висок напон · Ве молиме користете го под упатства за професионален електричар · Секоја злоупотреба или неправилна употреба ќе ја поништи гаранцијата.

Избор на клиенти

DKKPIA AC/DC адаптер за Axis Communications 213 NTSC P/N: 0220-004 213R PTZ Мрежа за безбедност на мрежата за напојување Кабел Свеж
DKKPIA AC/DC адаптер за Axis Communications 213 NTSC P/N: 0220-004 213R PTZ Мрежа за безбедност на мрежата за напојување Кабел

【Wordwide Користете】 Влезен напон : AC 100240 V, 50 / 60 Hz 【Вградена безбедносна заштита】 Сертифицирани од FCC CE ROHS..

DEN 3.33
Adapter Marg AC/DC за JVC Everio Full HD Camcorder GZ-HM65 GZ-HM65BU GZ-HM65BUS GZ EX355BU дигитален камкордер за напојување Свеж
Adapter Marg AC/DC за JVC Everio Full HD Camcorder GZ-HM65 GZ-HM65BU GZ-HM65BUS GZ EX355BU дигитален камкордер за напојување

⭐ 【Карактеристики】 : Специјален дизајн и материјали со висок квалитет Осигурете се дека адаптерот се �

DEN 862.40
Адаптер за напојување со AC за AC за Nikon Coolpix L100 L120 L310 L330 L810 L820 L830, Замена за EH-67, американски приклучок Свеж
Адаптер за напојување со AC за AC за Nikon Coolpix L100 L120 L310 L330 L810 L820 L830, Замена за EH-67, американски приклучок

Влез : 100240 V AC Излез : 5 V, 2 A Наменето за Nikon Coolpix L100, L120, L310, L330, L810, L820, L830 Замена за адаптер за AC / батерија на Nik

DEN 1.67
UpBright 5V 3A AC/DC Adapter Compatible with Polycom VVX 150/250/350/450 VVX150 VVX250 VVX350 VVX450 VoIP Business Phone 2200-48872-001 Свеж
UpBright 5V 3A AC/DC Adapter Compatible with Polycom VVX 150/250/350/450 VVX150 VVX250 VVX350 VVX450 VoIP Business Phone 2200-48872-001

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1384.00
Комплет за адаптер за напојување со ACK-E15 AC, замена DR-E15 DC Комплет за полнач за спојување за Canon EOS Rebel SL1 / 100D Свеж
Комплет за адаптер за напојување со ACK-E15 AC, замена DR-E15 DC Комплет за полнач за спојување за Canon EOS Rebel SL1 / 100D

Влезен напон во светот : AC 100 ~ 240 V 16 ~ 24 VA, 50 ~ 60 Hz; Излез : DC 7 Замена ACKE15 Адаптер за напојување на AC на AC на AC е �

DEN 255.84
SSSR AC/DC адаптер за Samsung SmartCam Smart Cam HD SNH-E6413BN SNH-E6413 IP мониторинг камера за напојување на кабел за напојување Свеж
SSSR AC/DC адаптер за Samsung SmartCam Smart Cam HD SNH-E6413BN SNH-E6413 IP мониторинг камера за напојување на кабел за напојување

Влез : 100 V240 V AC; Одлично за замена или патување назад OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над

DEN 208.96
0.35 X 0.5 X 0.63 0.8 X 1X 1.2 X Фокусирачки Микроскоп C Монтирање Адаптер Тринокуларен Микроскоп Намалување На Објективот CCD Свеж
Кабел за напојување на напојување со адаптер Itekiro AC за Sony HDR-UX3E HDR-UX5 HDR-UX5E HDR-UX7 HDR-UX7E HDR-XR100 HDR-XR100E Свеж
Кабел за напојување на напојување со адаптер Itekiro AC за Sony HDR-UX3E HDR-UX5 HDR-UX5E HDR-UX7 HDR-UX7E HDR-XR100 HDR-XR100E

Ова е напојување со напојување со AC адаптер за дигитални камери на Sony и видео камери Издржливост : Објав�

DEN 2.33
Донгл Данглер 3.5 мм Адаптер За Приклучок За Слушалки-Компатибилен со iPhone 14/14 Pro/13/13 Pro/12 Pro/11/11 Pro/X/Xs/Xs Макс/8/8 Свеж
Донгл Данглер 3.5 мм Адаптер За Приклучок За Слушалки-Компатибилен со iPhone 14/14 Pro/13/13 Pro/12 Pro/11/11 Pro/X/Xs/Xs Макс/8/8

Тесното прицврстување ви кажува дека вашиот копач нема да падне Безбедно го држи вашиот копач Чувајте г

DEN 1.33
SSSR AC/DC адаптер за Panasonic Lumix Digital Camera KX-TG1034S TG1032S KX-TGA630 TGA930 KX-TG1033S TG1035S кабел за напојување Свеж
SSSR AC/DC адаптер за Panasonic Lumix Digital Camera KX-TG1034S TG1032S KX-TGA630 TGA930 KX-TG1033S TG1035S кабел за напојување

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

DEN 2.33
BRST AC/DC адаптер за Panasonic PalmCorder PV-L352 D PV-L353 D PV-L354 D PV-L352D PV-L353D PV-L354D PVL352 D PVL353 D PVL354D Свеж
BRST AC/DC адаптер за Panasonic PalmCorder PV-L352 D PV-L353 D PV-L354 D PV-L352D PV-L353D PV-L354D PVL352 D PVL353 D PVL354D

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, употреба во светот Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH Заштита на краток спој, над

DEN 1384.00
КОМПЛЕТ За Кабел За Полнач DS Lite, Полнач За Адаптер ЗА НАПОЈУВАЊЕ Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА И Пенкало За Пенкало Nintendo DS Lite Свеж
SSSR 12V AC/DC Adapter for Polycom MPTZ-5 MPTZ-5N MPTZ5 MPTZ5N Eagle Eye Video Powercam Video Conferencing Camera EagleEye PN Свеж
SSSR 12V AC/DC Adapter for Polycom MPTZ-5 MPTZ-5N MPTZ5 MPTZ5N Eagle Eye Video Powercam Video Conferencing Camera EagleEye PN

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

DEN 1.00
Најдобра замена на адаптерот за адаптер 12V AC за камери за документи со ELMO TT-02 TT-02U TT-02S TT-02RX презентерска камера Свеж
Најдобра замена на адаптерот за адаптер 12V AC за камери за документи со ELMO TT-02 TT-02U TT-02S TT-02RX презентерска камера

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

DEN 29.60
Tengdaxing DMW-AC10 DMW-AC8 DMW-DCC12 Dummy Battery Power Power Kit BLF-19 Батерија за Panasonic Lumix GH5 DMC-GH5 GH4K GH4K Свеж
Tengdaxing DMW-AC10 DMW-AC8 DMW-DCC12 Dummy Battery Power Power Kit BLF-19 Батерија за Panasonic Lumix GH5 DMC-GH5 GH4K GH4K

DMWDCC12 Надворешниот комплет за напојување на батеријата на батеријата ќе ја замени батеријата BLF19 E DMWBLF19 PP

DEN 2.67
Пбкинкм Тип Адаптер Сплитер Џек Слушалки Аудио Кабел Адаптер Полнач Конвертор Свеж
Пбкинкм Тип Адаптер Сплитер Џек Слушалки Аудио Кабел Адаптер Полнач Конвертор

Долгата линија не ве спречува Нема моментална бучава кога слушате музика Силен и силен, отпорен на влеч�

DEN 2.33
Kimaru ACK-E8 AC Power Adapter LP-E8 Dummy Battery DR-E8 DC Комплет за спојување за Canon T2i, T3i, T4i, T5i, Kiss X4, Kiss Свеж
Kimaru ACK-E8 AC Power Adapter LP-E8 Dummy Battery DR-E8 DC Комплет за спојување за Canon T2i, T3i, T4i, T5i, Kiss X4, Kiss

Компатибилност : LPE8 Dummy батерија за Canon EOS T3i, T4i, T5i, T2i, 700 D, 650 D, 600 D, 550 D, Kiss X4, Kiss X5, Kiss X6i, Kiss X7i, камера...

DEN 1.33
Адаптер за ACR/DC AC/DC за Olympus E-7AU E-7AC E-7AE Fit Camedia Дигитална камера C & D серија: C-1 C-21 C-21T C-40 C-310 C-350 Свеж
Адаптер за ACR/DC AC/DC за Olympus E-7AU E-7AC E-7AE Fit Camedia Дигитална камера C & D серија: C-1 C-21 C-21T C-40 C-310 C-350

Адаптерот за адаптер со право на Global Global 3.3 V AC / DC компатибилен со OlympE7 AU E7 AC E7 AE Fit OlympCamedia Digital Camera C&D Series : C1

DEN 1.33
Diarypiece Type-C/USB-C до за LP E12 Dummy Batteries Camera Power Cable, за M50- M100 M200 M2- M10 Свеж
Diarypiece Type-C/USB-C до за LP E12 Dummy Batteries Camera Power Cable, за M50- M100 M200 M2- M10

Ве молиме да користите надворешен извор на енергија со вашата камера за да постигнете долго за снимање �

DEN 287.84
D-Tap DTAP машки до NP-FZ100 FZ100 адаптер за напојување на батеријата за Sony A7III A7RIII A7R3 A7R4 A7SIII A7S3 A9 A9II A1 Свеж
D-Tap DTAP машки до NP-FZ100 FZ100 адаптер за напојување на батеријата за Sony A7III A7RIII A7R3 A7R4 A7SIII A7S3 A9 A9II A1

Оваа кукла батерија е целосно декодирана, Power A7 III A73 A7 RIII A7 R3 A7 R4 A7 SIII A7 S3 A9 II A1 A6600 камера од извор на енерги�

DEN 0.33
Gonine NP-FZ100 A7III Dummy Батерија Континуирано напојување со напојување со AC адаптер за Sony Alpha A6600 A7IV A7SIII A7C Свеж
Gonine NP-FZ100 A7III Dummy Батерија Континуирано напојување со напојување со AC адаптер за Sony Alpha A6600 A7IV A7SIII A7C

Заштита на преоптоварување, заштита од прекумерна струја, заштита од пренапон , Заштита на престигнувањ

DEN 0.33
DSTE CP-W126 AC адаптер за напојување NP-W126 Dummy Battery комплет компатибилен за Fujifilm NP-W126S, HS33 EXR, HS50 EXR, HS50EXR, Свеж
DSTE CP-W126 AC адаптер за напојување NP-W126 Dummy Battery комплет компатибилен за Fujifilm NP-W126S, HS33 EXR, HS50 EXR, HS50EXR,

Оваа единица е адаптер за наизменична струја за снабдување со напојување од снабдувањето со електрична

DEN 2.00
АЦЕ СТАКЛО 8067-18 Стакло Директно Адаптер, 25, 45/50 Заеднички, 19 Мм Дијаметар Свеж
АЦЕ СТАКЛО 8067-18 Стакло Директно Адаптер, 25, 45/50 Заеднички, 19 Мм Дијаметар

#25, Произведено во САД 45 / 50 Заеднички 19мм Дијаметар Самоусогласување, лубрикант слободен Тефлонски Труб

DEN 1505.60