PWRON 9V AC/DC адаптер за октански фитнес Q35 Q35E Q35C Q35CE Q37 XR3C XR4 XR4C XR4CI XR6 XR6E XR6CE Елиптична неблагодарна кардио машина за напојување на кардио машина

PWRON 9V AC/DC адаптер за октански фитнес Q35 Q35E Q35C Q35CE Q37 XR3C XR4 XR4C XR4CI XR6 XR6E XR6CE Елиптична неблагодарна

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

▶▶FEATURES : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focus on producing high quality power adapters, No noise, low temperature operation, no spontaneous combustion, Нема експлозија, без опасност од пожар, не обезбедува стабилен исход. ▶ Спецификации за напојување : Должина на кабелот : Само полначи со PWRON имаат дополнителни долги кабли за напојување од 6,6 стапки / Влезен опсег на напон : AC 100 V - 240 V; DC излез : 9 V 2 A (2000 MA 1500 MA 1000 MA 500 MA исто така компатибилен) / Големина на конекторот : 5,5 mm*2.1mm Barrel Plug Plug / Ниско мешање и бучава. Висока ефикасност и сигурност. Краток спој и заштита од напон. ▶ Компатибилност : Octane Fitness Q35 Q35 E Q35 C Q35 CE Q37 XR3 XR3 C XR3 CI XR4 XR4 C XR4 CI XR6 XR6 E XR6 CE Q37 Q37 CI Q37 C Q37 E Q37 CE Q37 CE Q37 CE Q37 X E C CI CI CE Ellipticication; Horizon Fitness E401 EX57 LS645 E велосипеди EX59-02 EX-79-2 елипсовиден тренер; Horizon Elliptical CE8.8 - 2014 EP573 D и повеќе модели. ▶ Кабел за напојување : Сите наши линии на производи се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење за наредните години. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го наплатат вашиот уред ефикасно како оригиналниот полнач или која било друга замена. PWRON е специјализиран за производство на висококвалитетно и економично напојување со електрична енергија за лаптоп, таблети, телефони и други електрични уреди. Производите произведени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќекратни паметни карактеристики кои се заштитуваат против IV - неточен напон, SC - краток спој, IO - внатрешно прегревање. Полначи се сертифицирани со CE FCC итн. Поларитет на ММ*2,5мм ・ : Позитивен (+) центар ・ Заштита на преоптоварување со високо квалитетни жици ・ Заштита на прегревање со компатибилност со паметни чипови : Октан Q35 (надградба на 2006 година) Q35 (Прво издание) Q35 C (2010) Q35 E Q35 X Q37 (E/CE серија . Horizon Fitness E401 EX57 LS645 E Bikes & Ellipticals Horizon Fitness EX59-02 EX-79-2 Elliptical Trainer Horizon Elliptical CE8.8 - 2014 EP573 D Horizon Elliptical CE4.3 - EP571 2012-20103 Horizon Evolve 5 Elliptical EP584 2014-2015 Life Fitness Independent Stairclimber C95 95 SI 95 SE Life Fitness Independent Stairclimber 93 SI 91 90 S Life Fitness SX-30 X-3i X-5i 0102 GO Console Elliptical Machine Life Fitness CT-5500 HR SC8500 - S/N HSG100000 / Life Fitness 95 L, CT5500, S9i, SC-9100, SC8500 , SC9500 топол совет ▲ Обезбедете платформи за полнење и уреди не се прегреваат, како што е прегревање, ве молиме отсечете го напојувањето, да се оладите пред да се обидете да го наполните ▲ да го задржите адаптерот сув. Чувајте го пакетот на батеријата подалеку од оган. Чувајте го подалеку од децата - Не обидувајте се да го отворите, фрлите, удрите или тресете адаптерот. Немојте да го споиме.

Избор на клиенти

UpBright 10V AC/DC Adapter Compatible with KPTEC K09S100070B Fits VonHaus LED Lamp 10VDC 700mA DC10V 0.7A 10.0V 10 V 10.0 VDC Свеж
UpBright 10V AC/DC Adapter Compatible with KPTEC K09S100070B Fits VonHaus LED Lamp 10VDC 700mA DC10V 0.7A 10.0V 10 V 10.0 VDC

Upright Never Global 10 V AC / DC адаптер компатибилен со KPTEC K09 S100070 B FITS VONHALED LAMP 10 VDC 700 MA DC10 V 0,7 A 10.0 V 10 V 10.0 VDC Префрлување

DEN 1.33
Adapter Marg 150W AC/DC за Sager NP8651 Clevo P651SE P655SE P671SA P650SE NP8652 NP8650 NP8670 P670SA NP8672 NP8671 MSI Chicony Свеж
Adapter Marg 150W AC/DC за Sager NP8651 Clevo P651SE P655SE P671SA P650SE NP8652 NP8650 NP8670 P670SA NP8672 NP8671 MSI Chicony

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 485.44
Адаптер FitPow AC/DC за дефинитивна технологија Solocinema Studio EA11OO1F 5.1 канал Bluetooth безжичен звучен лента за напојување Свеж
Адаптер FitPow AC/DC за дефинитивна технологија Solocinema Studio EA11OO1F 5.1 канал Bluetooth безжичен звучен лента за напојување

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 792.00
Најдобар адаптер за 12V AC за модел: RS-AB02J00 RSAB02J00 12V 2A I.T.E Полнач за кабел за напојување на кабелот за напојување Свеж
Најдобар адаптер за 12V AC за модел: RS-AB02J00 RSAB02J00 12V 2A I.T.E Полнач за кабел за напојување на кабелот за напојување

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

DEN 508.80
Напојување на електрична енергија со полнач на X-Rite AC DC за XRITE DTP20 & DTP22 110-220V 50/60Hz НОВО Свеж
Напојување на електрична енергија со полнач на X-Rite AC DC за XRITE DTP20 & DTP22 110-220V 50/60Hz НОВО

Адаптер за напојување со ACRite AC полнач 110220 V 50 / 60 Hz За серија на серија DTP20 серии и серија DTP22 Светска употр�

DEN 1.33
Најдобар адаптер за 6V AC за ACBEL WA8077 Префрлен кабел за напојување PSU Charger PSU Charger Свеж
Најдобар адаптер за 6V AC за ACBEL WA8077 Префрлен кабел за напојување PSU Charger PSU Charger

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

DEN 41.76
UpBright AC/DC Adapter Compatible with Ametek Chatillon DFG Series DFG 500 DFG500 DFG-10 DFG-200 DFG-100 DFG-2 DFG10 DFG200 Свеж
UpBright AC/DC Adapter Compatible with Ametek Chatillon DFG Series DFG 500 DFG500 DFG-10 DFG-200 DFG-100 DFG-2 DFG10 DFG200

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 399.84
MARG Global AC/DC адаптер за Sylvania SKCR2713 Bluetooth под-шалтер ЦД-плеер музички систем за напојување кабел кабел PS wallид Свеж
MARG Global AC/DC адаптер за Sylvania SKCR2713 Bluetooth под-шалтер ЦД-плеер музички систем за напојување кабел кабел PS wallид

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 2.67
AC Charger компатибилен за ASUS ZenBook Pro UX501VW UX501JW UX51VZ UX501VW-DS71T UX501VW-US71T UX501JW-DH71T-WX P/N: PA-1121-28 Свеж
AC Charger компатибилен за ASUS ZenBook Pro UX501VW UX501JW UX51VZ UX501VW-DS71T UX501VW-US71T UX501JW-DH71T-WX P/N: PA-1121-28

Влез : 100 до 240 V AC, 1.00.6 A, 50 до 60 Hz (светска употреба) Излез : 19.5v6.32a 120 W Големина на пинот : 4,5х3,0мм игла внатре...

DEN 2.67
BRST AC/DC адаптер за Olight Model SW-084300 LED LED фенерче за напојување на кабел за напојување кабел за кабел за батерии Свеж
BRST AC/DC адаптер за Olight Model SW-084300 LED LED фенерче за напојување на кабел за напојување кабел за кабел за батерии

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, употреба во светот Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH Заштита на краток спој, над

DEN 2.67
AC адаптер компатибилен со XP Power ALM65US19 AC/DC напојување Свеж
AC адаптер компатибилен со XP Power ALM65US19 AC/DC напојување

Одличен квалитет на нов адаптер за напојување Замена на адаптер за напојување со струја компатибилен с�

DEN 1.67
Замена на напојувањето за адаптер за претерано претерано ниво на Алберта Велика Британија 9V Свеж
Замена на напојувањето за адаптер за претерано претерано ниво на Алберта Велика Британија 9V

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

DEN 1569.60
UpBright New Car 12V DC Adapter Compatible with Uniden Bearcat Radio Scanner BC-70XLT BC-80XLT BC-120 XLT BC-220XLT BC-230XLT Свеж
UpBright New Car 12V DC Adapter Compatible with Uniden Bearcat Radio Scanner BC-70XLT BC-80XLT BC-120 XLT BC-220XLT BC-230XLT

Тестирани единици Во одлична работна состојба Поднесена поврат од 30 дена 24 месеци размена Подреден нов

DEN 2.00