UMОГИ Професионални 8 Инчен Готвач нож &засилувач; Леб Нож Со Капаци-германски Висок Јаглерод Нерѓосувачки Челик, Целосна Танг Природни Дрвени Рачка Со Тројно Наврт?

UMОГИ Професионални 8 Инчен Готвач нож &засилувач; Леб Нож Со Капаци-германски Висок Јаглерод Нерѓосувачки Челик, Целосна Танг

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Полиран Бараат Сечилото. Германски Нерѓосувачки Челик. Целосна Рачка Танг Структура. Природни Венге Дрво Рачка. Ракувајте со Тројни Навртки, Цврсти И Убави. ▶1. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИОТ РИОГИ Леб И Готвач Нож се изработени од Високо јаглероден нерѓосувачки челик x50crmov15 со одлична анти - ' рѓа, антикорозија и анти-промена на бојата. доаѓа со HRC (Скала На Цврстина На Rockwell) од 56 ° 2 и остар раб што обезбедува максимални перформанси и издржливост на сечењето. Премиум суровините обезбедуваат овој месарски нож да има подолг работен век.Сечилото е заштитено со капаци, лесен за Чување и носење. ▶2. ПРИРОДНА ДРВЕНА РАЧКА користи Убава дрвена рачка, природна, врвна. Рачката е изработена од црно венге дрво кое има одличен имот и дише. Рачно полирана целосна рачка за танг ви дава подобро чувство на удобност со агилност. Специјален шајка вграден во рачката за да го зајакне, го прави ножот поубав повеќе стилски. ▶3. МОДЕН СТИЛ➦Удобно Држење, Designономски Се Справи Со Дизајнот. Рачката на назабениот нож е изработена од пакавуд кој е антикорозивен и не влијае на топлина, студ и влага. Практични издржливи и убави, нека уживате во радоста на готвењето. Одлично за домови и ресторани. ▶4. ОСТРИОТ ЖИЛЕТ➦ Острината е најважната карактеристика за ножот за сечење и достигнавме одлични резултати во обезбедувањето на најдобрата острина на нашите ножеви на пазарот. Раката изострена од искусни занаетчии, овој кујнски нож има агол од 15° од двете страни на сечилото и многу тенок, ултра остар нож. ▶5. ПРЕКРАСЕН СЕТ ЗА ПОДАРОЦИ➦Ако сте уморни во потрага по идеи за подароци, можеби ќе сакате да го пробате овој убав нож за леб и готвач. Овој нож е прекрасен подарок за вашиот сопруг, сопруга, мајка, тато, баба дедо и пријатели кои уживаат во готвењето. Стоиме зад нашите ножеви за вечера поставени со 100% гаранција за задоволство. Само контактирајте не преку вашата нарачка доколку имате какви било прашања. Пробајте го без ризик. UMОГИ Кујна Нож Карактеристики : .

Избор на клиенти

Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал Свеж
Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал

Тип : Нож Состав : Стерлинг Сребро Шема : Сузан Бренд : Ханс Хансен Ханс Хансен Сузана од ханс хансен данск

DEN 843.20
Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб Свеж
Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб

Комерцијален декстел високојаглероден, високолегиран нерѓосувачки челик за зголемена острина...

DEN 1.67
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои Свеж
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои

6Инчен нож Убаво дизајнирани ergономски рачки, квалитет дефиниран со удобност и функција Високо јаглерод

DEN 2.00
Алатка ЗА сечење, АБС Материјал Машина За Леб Компактен И Пренослив За Дома За Кујна За Домаќинки За Пекари Свеж
Алатка ЗА сечење, АБС Материјал Машина За Леб Компактен И Пренослив За Дома За Кујна За Домаќинки За Пекари

Поддржува различни опции за дебелина, вклучувајќи 30мм 24мм 20мм 15мм, што може да го исече лебот во омилена

DEN 0.33
Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик Свеж
Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик

●Уметничко дело●Нашите ножеви за готвачи Хуск се мешање на традиционалната изработка со модерни техн�

DEN 2.33
Хенкелс Изјава Брич-Остар 8-инчен леб Нож, Торта Нож, германски Инженеринг Информирани од страна на 100+ години На Мајсторство Свеж Попустот
Несмук Душа Леб Нож 270 | Микарта Грин Свеж
Несмук Душа Леб Нож 270 | Микарта Грин

Несмук Душата Леб Нож 270 Микарта Зелена СОВРШЕН ЗА СЕКАКОВ ВИД ЛЕБ : Лебот е важна главна храна во многу з

DEN 0.67
Колумбија Прибор за Јадење 12 во. Назабен Црн Леб Нож Свеж
Колумбија Прибор за Јадење 12 во. Назабен Црн Леб Нож

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1.33
Кангшан Тц Серија 1020984 шведски 14c28n Челик Фалсификувани 10.25-Инчен Леб Нож И Дрво Обвивка Во Собата Свеж
Кангшан Тц Серија 1020984 шведски 14c28n Челик Фалсификувани 10.25-Инчен Леб Нож И Дрво Обвивка Во Собата

Рачно изработени целосни танг ножеви фалсификувани од ситнозрнест, шведски Челик 14 C28 N ЗА неверојатна и

DEN 239.20
Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава Свеж Попустот
Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава

Водич За Сечење Леб На ГЃа Андерсон со фаќач на трошки за сечење совршено униформен исечен леб на рамном

DEN 339.04