Комплети за куки за куки за куки со DIY, комплет за теписи кои не се лизгаат во затворен простор, рачно изработен цвет крст бод, влегување во дневна соба 40x27 во дневна с

Комплети за куки за куки за куки со DIY, комплет за теписи кои не се лизгаат во затворен простор, рачно изработен цвет крст

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Уметнички комплет - За разлика од другите бела позадина, тешко е да се работи со комплетите за вкрстени бод, овој комплет за куки за заклучување ви обезбедува претходно печатено платно на образец, можете точно да знаете каде треба да оди секоја боја на предиво. DIY килим крст -бод - ви ги нудиме сите алатки и материјали што ви се потребни за да направите килим. Пред-печатени обрасци на платно, предиво, кука од капчиња, упатства и подготвени сте веднаш да одите!. Домашна декорација - Рачно изработени килими, можете да ги направите со вашите деца, кои не само што ги подобруваат своите практични вештини, туку и ја подобруваат врската и да ги обесат на wallидот како декорација на таписерија по завршените. Практичен - готовиот производ може да се користи како килим, таписерија, мат од врата, душек за нозе, душек за миленичиња, детска душек, итн. Тоа е многу практично и може да ги задоволи вашите дневни потреби. Креативен подарок - можете да им го дадете на вашите омилени луѓе како подарок за роденден, Божиќен подарок, подарок за Ноќта на вештерките или подарок за Денот на благодарноста. Сигурен сум дека тие ќе бидат изненадени и ќе им се допаѓа, уживајте во забавата што уметноста ви ја носи!. Комплети за куки за куки за куки за куки, комплет за теписи кои не се лизгаат во затворен простор, рачно изработен цвет крст бод, Божиќен подарок 40x27inch Дневна соба Влегување на кутии за влез за вашето занаетчиско задоволство!-Овој проект е полу-финиран производ што можете да го DIY со вашите деца штом еднаш ќе ги добиете еднаш тоа! Willе биде одличен семеен проект за вежбање вештини и промовирање на сврзување. Завршениот тепих со различни обрасци може да се користи за украсување на вашиот дом. Информации за производи : Име : Комплети за килим за куки за заклучување Материјал : Полиамид влакна : 102 *69cm/40 *27inchour Производите се материјални пакувања! Пакетот вклучува : 1 *Основна ткаенина 1 * * Crochet1 * предиво Set1 * Упатство за упатства за упатства. Вистински производ, многу ви благодарам за разбирањето!.

Избор на клиенти

Реткоелектричен НОВ ПАР ФАРОВИ КОМПАТИБИЛЕН СО СУБАРУ ФОРЕСТЕР 2.5 ЈАС ОГРАНИЧЕН 2014- 84001-SG081 Свеж
Реткоелектричен НОВ ПАР ФАРОВИ КОМПАТИБИЛЕН СО СУБАРУ ФОРЕСТЕР 2.5 ЈАС ОГРАНИЧЕН 2014- 84001-SG081

Компатибилен СО СУБАРУ и многу повеќе. Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригин�

DEN 2.33
Снуки Тетоважа Бледнеат Штит Стап ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 0.5 мл Свеж
Снуки Тетоважа Бледнеат Штит Стап ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 0.5 мл

Мирис : Памук Бонбони Мандарина Колорбрит за Обновување И ПодмладувањеЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 Сончање ...

DEN 1308.80
Притиснете На Ноктите Бадем Средна Должина Акрилни Лажни Нокти Со Дизајни Срце Лажни Нокти Денот На Вљубените Лепак На Ноктите Свеж Попустот
Штанд За Украси со 12 Раце на бард, Дрво, 11,5 H x 10 W x 10 D, Пакување од 2 Свеж
Штанд За Украси со 12 Раце на бард, Дрво, 11,5 H x 10 W x 10 D, Пакување од 2

ВКУПНА ГОЛЕМИНА : 11,5" H x 10" W x 10" D измерено до најблиската .125" ДИМЕНЗИИ НА ПОВРШИНАТА НА ЕКРАНОТ : 10.25" H x 4.625 "

DEN 1.33
Армбар Џеб Клип, Сива И Црна 2 Пакет-Дизајни ОД ЏВ Свеж
Армбар Џеб Клип, Сива И Црна 2 Пакет-Дизајни ОД ЏВ

Безбедна, Едноставна Инсталација Длабоко Џеб Носење Designономски Дизајн Дизајниран да одговара На Мулти�

DEN 271.52
Електронска табла за таблети во затворен простор, разни режими 100‑240V LED табла тајмер јасен за бокс во борење Свеж
X-DREE 25pcs LW1C AC 300V 20A 8.25 mm Теренот 5P Завртка Терминал Блок Лента Бариера(25 Unids LW1C AC 300W 20a 8.25 mm Paso Свеж
X-DREE 25pcs LW1C AC 300V 20A 8.25 mm Теренот 5P Завртка Терминал Блок Лента Бариера(25 Unids LW1C AC 300W 20a 8.25 mm Paso

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал; Нето Тежина : 303гр Содржина На Пакетот : 25 парчињ

DEN 1.33
3дроза Розета-Став-Благодарноста Е Најдобриот Став-Врамени Плочки Свеж
3дроза Розета-Став-Благодарноста Е Најдобриот Став-Врамени Плочки

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0.5 D Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка Клучалката во задниот дел на рам

DEN 407.84
Шеф Flexi зафаќа текстурирани латекс маскирни нараквици - x -large Свеж
Шеф Flexi зафаќа текстурирани латекс маскирни нараквици - x -large

Вклучува (1) пар на натопени латекс на натопи на нараквици Големина : xlarge 55% латекс, 45% полиестер Текстурен

DEN 79.84