Заштита на црвена корозија и електролиза 2 кабел за батерии AWG - 25 '

Заштита на црвена корозија и електролиза 2 кабел за батерии AWG - 25 '

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Ултра флексибилното влакно се спротивставува на заморот поради вибрации и флексибирање. Ancors Corperietary Premium винил изолација останува флексибилна дури и во екстремна настинка и се спротивставува на солена вода, киселина на батерија, масло, бензин и ултра-виолетова зрачење. Wireицата на поморското одделение Ancor е произведена од затемнето бакарно влакно за максимална заштита од корозија и електролиза. Ексклузивната изолација е оценета на 600 волти, 105 DEGC сув и 75 DEGC влажна и е отпорна на топлина и абразија. Црвена боја. Затемнето да. Box Dimensions 5"H x 7"W x 7"L. Weight 6.9lbs. Ultra flexible stranding resists fatigue due to vibration and flexing. ANCORs proprietary premium vinyl insulation stays flexible even in extreme cold and resists salt water, battery acid, oil, бензин и ултра-виолетова зрачење. Затемнето да. Димензии на кутијата 5 "H x 7" W x 7 "l. Тежина 6,9 bs. СР-2 вложување. Вложување SR-2 е дизајниран првенствено за едриличари од 16 стапки (4,88м) до 36 стапки (10,68м) во должина. Карактеристики вклучуваат : 3 3/4 "(9,35 см) Комбид. Дупка за монтирање. Вертикален агол на монтирање преку 40 степени. Вклучен е клинометар (Inc-45). Вклучени се стабилни брзи перформанси.

Избор на клиенти

Lexmark 50F0HA0 со висок принос тонер, црна Свеж
Lexmark 50F0HA0 со висок принос тонер, црна

Тип на производ : мастило или тонер Димензија на пакетот на артикалот : 13.716 cm L x 44.958 cm W x 17,78 cm H Тежина на па

DEN 1.00
2x Евротон повторно воспоставен тонер за HP Laserjet Pro MFP M 201 225 DW DN N го заменува CF283X 83X Свеж
2x Евротон повторно воспоставен тонер за HP Laserjet Pro MFP M 201 225 DW DN N го заменува CF283X 83X

Компатибилен производ за : CF283 X / 83 X (црна) Опсег на испорака и опсег : 2x кертриџ (2x црна со приближно 2.200 с�

DEN 2.00
Замена на кертриџот MLT-D101S MLTD 101S тонер за Samsung D101S Xpress ML 216X 2160 2165 2165W SCX 340X 3400 3400F 3400FW 3405 Свеж
Замена на кертриџот MLT-D101S MLTD 101S тонер за Samsung D101S Xpress ML 216X 2160 2165 2165W SCX 340X 3400 3400F 3400FW 3405

Содржина : 2 пакувања MLTD101 S MLTD 101 S Црниот тонер кертриџ Принос на страница : до 1.800 страници на кертриџ MLTD101

DEN 1500.80
Замена на тонер за тонер на Green Way за Окидата 42127404 приноси 5000 Свеж
Замена на тонер за тонер на Green Way за Окидата 42127404 приноси 5000

✔ Направени САД : Сите наши касети за тонер се произведени токму тука во Соединетите држави и доаѓаат со

DEN 2.00
Алвин, Херитиџ уметност, GB1516, табла за скици - 15 x 16 Свеж
Алвин, Херитиџ уметност, GB1516, табла за скици - 15 x 16

Лесно изготвувањеНацрт со погодност во белата површина пред и назад со црни 1инчни мрежни линии и 0,25инч�

DEN 204.80
Xerox 006R01384 Toner-Cartridge, цијан, 1 големина Свеж
Xerox 006R01384 Toner-Cartridge, цијан, 1 големина

За употреба со Xerox 700, 700i, 770 дигитални преси во боја Исто така компатибилен со Xerox Color C75 и J75 преси Специјал

DEN 1.33
Продавница за полнење тонер ™ Црн тонер за полнење на тонер за HP C4096A 96A LASERJET 2100 2100SE 2100TN 2200 2200D 2200DTN Свеж
Продавница за полнење тонер ™ Црн тонер за полнење на тонер за HP C4096A 96A LASERJET 2100 2100SE 2100TN 2200 2200D 2200DTN

Нашиот комплет за полнење тонер доаѓа со 1 шише, лесни упатства, капа за инка, латекс нараквици и марамчи�

DEN 2719.84
Lexmark X463A11G Return Program Black Toner кертриџ Свеж
Lexmark X463A11G Return Program Black Toner кертриџ

Црна Приближен принос : 3500 страници Компатибилен со Lexmark X463 De Кертриџ Кертриџ Toner Castridge е дизајниран за уп

DEN 0.33
Supermicro x10drh-it-t-mbd-x10drh-it-o Свеж
Supermicro x10drh-it-t-mbd-x10drh-it-o

Повеќе за парите со овој квалитетен производ Нуди врвен квалитет при извонредна заштеда Одличен произв

DEN 12778.88
Премиум компатибилни Inc. PCI бренд Компатибилен тонер за замена на кертриџ за Muratec TN321Y MFX2280 Yellowолта тонер кертриџ Свеж
Замена на кертриџ за тонер за компатибилен тонер за бренд Startech PCI за kyocera TK-8527y жолт тонер кертриџ 15K принос Свеж
Замена на кертриџ за тонер за компатибилен тонер за бренд Startech PCI за kyocera TK-8527y жолт тонер кертриџ 15K принос

15К принос 15К принос Компатибилна замена на кертриџот за тонер на брендот PCI за kyocera TK8527y жолт тонер кертр�

DEN 719.84
Картичка за гласовен интерфејс Cisco - За глас - NIM -2FXS/4FXO = Свеж
Картичка за гласовен интерфејс Cisco - За глас - NIM -2FXS/4FXO =

Повеќе за парите со овој квалитетен производ Нуди врвен квалитет при извонредна заштеда Одличен произв

DEN 1600.00
Комплет за кертриџ со висок капацитет Konica Minolta C/m/y, принос од 3 x 12000 Свеж Попустот
Комплет за кертриџ со висок капацитет Konica Minolta C/m/y, принос од 3 x 12000

Konica Minolta Magi Color 5550 5570 5650 5670 Комплет за кертриџ со тонер со висок капацитет C / M / Y (вклучува 1 секој од OEM# A06 V23

DEN 6011.36
ОКИ 45396215 Ласерски кертриџ Свеж
ОКИ 45396215 Ласерски кертриџ

Опис на производот : ОКИ 45396215 Број на печатени страници : 1.1500 страници Печати кертриџ Боја : цијан Компат�

DEN 1.33
Повторно воспоставен кертриџ со високи приноси на цијан тонер за Dell 1250/C1760 Свеж
Повторно воспоставен кертриџ со високи приноси на цијан тонер за Dell 1250/C1760

Продаден како 1 еа Боја = цијан Принос = 1400 Компатибилен со OEM 3310777, FYFKF, 3320410, 79 K5p Продаден како 1 еа Боја = ци�

DEN 2.67
HP Laserjet Enterprise M507N со XL црн тонер кертриџ Свеж
HP Laserjet Enterprise M507N со XL црн тонер кертриџ

Редефинирајте долгорочни деловни очекувањапечатете постојано висококвалитетни документи со HPLASERJET Enter

DEN 352.00
4x тонер за полнење на Евротон + чип за HP Laserjet Pro MFP M 201 225 DW DN N Пополнува CF283X 83X Свеж
4x тонер за полнење на Евротон + чип за HP Laserjet Pro MFP M 201 225 DW DN N Пополнува CF283X 83X

Компатибилни производи за следниве оригинали : CF283 X / 83 X (црна), Опсег на испорака и опсег : 4x тонер за пол

DEN 1.00